Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2018 09 13

Hila suteikta „Global Clinic Rating“ akreditacija

2018 09 13

Nuotrauka: Centro archyvas

2018 m. birželio mėn. Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui (toliau – Centras) buvo suteiktas „Global Clinic Rating“ (Pasaulinio medicinos įstaigų reitingo, toliau – GCR) kokybės sertifikatas, liudijantis, kad Centras patenka tarp 100 pasaulio klinikų, įvertintų kaip viršijančios tarptautinius standartus.

Globaliame pasaulyje medicinos įstaigų reitingavimo reikšmė didėja, kadangi vis daugiau žmonių siekia pasirinkti geriausiai jų poreikius atitinkančias gydymo įstaigas, todėl, prireikus spręsti rimtesnę sveikatos problemą, nusprendus pasirūpinti savo veido ar kūno grožiu, greta namų esanti gydymo įstaiga ne visada yra tinkamas pasirinkimas. Vis dažniau žmonės savo sveikatos ar išvaizdos problemoms spręsti renkasi medicininį turizmą.

GCR yra didžiausia elektroninė medicinos įstaigų duomenų bazė, kurioje pateikiami duomenys apie daugiau nei  430 tūkst. klinikų, tarp jų ir akredituotų GCR, iš 126 pasaulio šalių. GCR platforma pirmiausia skirta medicinos paslaugų vartotojams, kad jie turėtų galimybę sužinoti skaidrią ir objektyvią informaciją apie medicinos įstaigas ir gauti palyginamąjį jų vertinimą pagal platformos suteikiamą GCR reitingą.

GCR reitingas (nuo 1 iki 5) sudaromas iš daugiau kaip 25 kriterijų, vertinant keturias pagrindines sritis: įstaigos ir gydytojų patirtį, naudojamas technologijas ir medicininę įrangą, papildomas paslaugas ir pacientų atsiliepimus. Tokia formulė leidžia sudaryti visapusišką medicininės įstaigos įvertinimą.

GCR akreditacija arba kokybės sertifikatas yra papildoma, aukščiausia vertinimo kartelė. Profesionalūs GCR gydymo įstaigų vertintojai, pagal vieningą tarptautinį GCR standartą patikrinę gydymo įstaigos teikiamų paslaugų kokybę, sprendžia dėl tarptautinės akreditacijos suteikimo. Vertinama kas dveji metai, todėl akredituotos įstaigos nuolatos turi stengtis palaikyti aukštą paslaugų kokybę.

2018 m. vasarą į Centrą atvykę GCR atstovai įvertino oftalmologijos, gastroenterologijos, ginekologijos, urologijos, kardiologijos, endokrinologijos, reumatologijos, pediatrijos, neurologijos, dermatologijos, psichiatrijos ir radiologijos skyrių veiklą. Taip pat buvo atsižvelgta į Centro pastangas medicininį turizmą padaryti kaip įmanoma patogesnį tarptautiniams pacientams. Specialiai jiems Centre įsteigtas Medicininio turizmo padalinys padeda optimaliai suplanuoti visus vizitus pas specialistus, reikiamų dokumentų parengimą ir kt.

Tarptautinė GCR akreditacija – didelė garbė Centrui. Tai visų darbuotojų – gydytojų, slaugytojų, laboratorijos specialistų bei vadybos ilgamečio darbo įvertinimas. Lietuvoje Medicinos diagnostikos ir gydymo centro kaip profesionalios ir patikimos gydymo įstaigos reputacija jau plačiai žinoma. Vieta tarp 100 GCR įvertintų kaip pasaulio geriausios klinikos suteiks dar daugiau žinomumo ir pasitikėjimo tarptautinių pacientų bendruomenėje.

Plačiau apie Centrą GCR puslapyje

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.