Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2016 02 05

Hila suteiktas Diplomatinės tarybos kokybės sertifikatas

2016 02 05

Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui (MDGC), įsikūrusiam V. Grybo gatvėje Vilniuje, suteiktas Diplomatinės tarybos (angl. „Diplomatic Council“ – DC) kokybės sertifikatas ir pripažinto partnerio statusas. Jį įgijusi medicinos įstaiga atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus. Tai dar vienas MDGC kaip įstaigos, teikiančios gydymo paslaugas tarptautiniams pacientams, pripažinimas pasauliniu lygmeniu.

Diplomatic

Diplomatinė taryba yra Jungtinėse Tautose akredituota pasaulinė nevyriausybinė organizacija, vienijanti daugiau kaip 5 000 diplomatijos ir ekonomikos ekspertų bei visuomenės veikėjų.

Diplomatinės tarybos pripažinto partnerio statusas kasmet suteikiamas „TEMOS International“ sertifikuotoms medicinos įstaigoms. Jas Diplomatinė taryba rekomenduoja ambasadoms ir konsulatams. Centras įvertintas kaip pasižymintis modernia diagnostikos ir gydymo įranga, pasitikėjimą keliančiomis kokybiškomis ir saugiomis medicinos paslaugomis, patyrusiais, maloniais ir atidžiais darbuotojais, puikia vadyba, svetingumu ir maloniu aptarnavimu.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui šis sertifikatas yra dar vienas žingsnis tarptautinio bendradarbiavimo link ir reikšmingas įvertinimas. „Kokybė – pamatinė mūsų vertybė ir veiklos pagrindas. Saugumas, individualūs asmens poreikiai ir gydymo paslaugų kokybė – vieni svarbiausių Centro veiklos prioritetų. Kiekvienam pacientui, neskirstant pagal rasę, tautybę, lytį, pažiūras, rangą, titulą ar kitus ypatumus, kiekvieną kartą įsipareigojame suteikti itin kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas, užtikrinti malonų aptarnavimą. Diplomatinės tarybos kokybės sertifikatas ir pripažinto partnerio statusas suteiks galimybę dar efektyviau teikti medicinines paslaugas tarptautiniams pacientams. Tai didina tiek nacionalinių, tiek tarptautinių pacientų ir sveikatos draudimo kompanijų pasitikėjimą medicinos įstaiga“, – pabrėžia Centro direktorius Laimutis Paškevičius.

DC kokybės sertifikatas ir pripažinto partnerio statusas MDGC suteiktas po sėkmingo sertifikavimo pagal  „TEMOS International“ kokybės programą. „TEMOS International GMbh“ yra nepriklausoma sertifikavimo įstaiga, sertifikuojanti ligonines, klinikas, odontologijos klinikas ir reabilitacijos centrus visame pasaulyje, siekianti pagerinti tarptautiniams pacientams teikiamas medicinines ir nemedicinines paslaugas medicinos įstaigose. Šiuo metu daugiau kaip 50 medicinines paslaugas teikiančių įstaigų atliko „TEMOS International“ kokybės patikrą.

Pažymėtina, kad MDGC akredituotas ir JAV tarptautiniu „Joint Commission International“ (JCI) ligoninės standartu. Tai vienas aukščiausių įvertinimų, kokį gali gauti sveikatos priežiūros įstaiga pasauliniu mastu, todėl šiam išskirtiniam apdovanojimui suteiktas Auksinio kokybės standarto vardas. JCI kokybės apdovanojimą yra gavę mažiau nei 0,5 % pasaulio ligoninių. Toks nedidelis medicinos įstaigų, įdiegusių šį kokybės standartą, skaičius patvirtina, kad ši tarptautinė akreditacija yra itin aukštas medicinos įstaigos veiklos kokybės ir saugos įvertinimas.

Centro vadybą, paslaugų kokybę aukštai įvertino garsiausios tarptautinės akreditavimo ir sertifikavimo kompanijos. Pasaulinio lygio prestižiniai kokybės apdovanojimai išvedė Centrą į priekį ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos bei Šiaurės šalių regione. Pasiekimai – išskirtiniai, džiuginantys, bet kartu ir įpareigojantys. MDGC sertifikuotas ir akredituotas tarptautiniais kokybės standartais:

  • 2004 m. MDGC viena pirmųjų medicinos įstaigų Lietuvoje, sertifikuota tarptautiniais ISO 9001 (kokybės vadybos) ir ISO14001 (aplinkos apsaugos) standartais;
  • 2011 m. MDGC tapo pirmąja medicinos įstaiga Lietuvoje, akredituota pagal tarptautinį medicinos laboratorijų ISO 15189 standartą;
  • 2012 m. MDGC tapo pirmąja medicinos įstaiga Baltijos šalyse, akredituota Jungtinės Karalystės TAA („Treatment Abroad Accredited“) Gydymo užsienyje praktikos kodekso („TA Code of Practice“) standartu medicinos turizmo srityje;
  • 2015 m. MDGC įdiegė Subalansuotų rodiklių sistemą („Balanced Scorecard“);
  • 2015 m. MDGC tapo pirmąja medicinos įstaiga Šiaurės šalių regione, sertifikuota pagal du tarptautinius Vokietijos TEMOS („Trust. Effective medicine. Optimized services“) medicinos turizmo standartus:
  • Išskirtinės kokybės medicinos turizmo paslaugų standartas („Excellence in Medical Tourism“);
  • Kokybiško užsienio pacientų aptarnavimo standartas (,,Quality in International Patient Care“);
  • 2015 m. MDGC vienas pirmųjų Baltijos šalyse akredituotas tarptautiniu prestižiniu (auksiniu) JAV JCI (,,Joint Commission International“) ligoninės standartu (,,Hospital standard“).

Kasmet Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą aplanko apie 80 000 pacientų, iki 5 proc. jų atvyksta iš Europos Sąjungos bei kitų užsienio valstybių, tad Centras nuolat siekia teikti paslaugas, atitinkančias aukščiausios paslaugų kokybės standartus, nepriklausomai nuo to, ar pacientas Lietuvos pilietis, ar atvykęs iš kitos šalies.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.