Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2011 04 05

Pacientų sauga - vienas svarbiausių Hila prioritetų

2011 04 05

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre lankėsi Joint Commission International (JCI) Europos biuro vykdantysis direktorius Carlo Ramponi. Tai didelį autoritetą sveikatos priežiūros srityje turintis ekspertas. Vizito centre metu buvo organizuoti mokymai medicinos personalo ir administracijos darbuotojams „MDGC pasirengimas Joint Commission International standarto diegimui".

Užsiėmimų  metu C. Ramponi supažindino Medicinos diagnostikos ir gydymo centro darbuotojus  su Joint Commission International vykdomos sveikatos priežiūros įstaigų akreditacijos sistemos standartais Europoje, jos reikšme ir svarba. Svečias akcentavo, kad JCI vykdoma tarptautinė sveikatos priežiūros paslaugų kokybės akreditacija ypatingą dėmesį skiria pacientų saugai ir teikiamų paslaugų kokybei. Pacientų saugos užtikrinimas yra vienas svarbiausių Medicinos diagnostikos ir gydymo centro veiklos prioritetų.

Carlo Ramponi domėjosi Medicinos diagnostikos ir gydymo centro paslaugų teikimo procesais, bendravo su personalu.

Joint Commission International - tarptautinė organizacija, skirta įstaigų akreditacijai už JAV ribų. Nuo 1994 m. JCI teikė konsultacijas daugiau nei 80 šalių įvairioms sveikatos priežiūros įstaigoms, Sveikatos ministerijoms ir kitoms pasaulinėms organizacijoms. JCI bendradarbiauja su Pasauline sveikatos organizacija (WHO). Šiuo metu JCI jau yra akreditavusi beveik 400 organizacijų, įsikūrusių Azijos, Europos, Viduriniųjų Rytų ir Pietų Amerikos regionuose.

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.