Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2016 03 29

Pasaulyje garsus specialistas dalijosi patirtimi su Hila gydytojomis

2016 03 29

Dovilė Joneliūnienė

Klinikoje „Vip Medicum“ (Talinas, Estija) vyko dviejų dienų praktinis meistriškumo seminaras „Lazerio galimybės dermatologijoje ir estetikoje“. Seminarą vedė žymus lazerinių technologijų specialistas, Odos ligų klinikos (Triestas, Italija) direktorius profesorius Leonardo Marini. Seminare su  gydytojais dermatovenerologais iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos dalyvavo Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojos dermatovenerologės Lina Drąsutytė ir Irina Pugačiova.

Seminare profesorius Leonardo Marini, turintis daugiau nei 25 metų patirtį estetinės dermatologijos ir chirurgijos srityse, pristatė  mokslinius tyrimus lazerinės medicinos srityje. Per dvi intensyvaus tobulinimosi dienas buvo atlikta daug demonstracinių procedūrų. Gydytojai įgijo praktinių odos darinių (seborėjinių keratozių, hemangiomų, apgamų), nepageidaujamos pigmentacijos, strijų šalinimo lazeriu įgūdžių. Ypatingas dėmesys skirtas pavyzdinėms procedūroms kelių lygių daugiasluoksniam 4D odos atjauninimui, kombinuotoms veido ir kaklo atjauninimo procedūroms, odos tempimui, pigmentinių dėmių šalinimui „Fotona SP“ lazeriu, pripažintu ir įvertintu visame pasaulyje.

„Specializuojuosi gydomojoje ir estetinėje lazerinėje dermatologijoje, todėl prof. Leonardo Marini seminare pateikta informacija apie plačias lazerinio gydymo galimybes, naudojamus skirtingus lazerių režimus ir parametrus vertinga. Profesorius atkreipė dėmesį į atjauninimo procedūras, atliekamas skirtingo amžiaus pacientams. Įgijome patirties, kaip sugrąžinti skirtingų kūno vietų odos elastingumą, padailinti kūno formas, sumažinti poodinį riebalinį sluoksnį. Prof. Leonardo Marini pasidalino patirtimi derinant lazerinį gydymą su rūgštiniu odos šveitimu, taip pat lazerio parametrų ir režimų kombinacijomis siekiant išgauti efektyviausią rezultatą“, – komentavo Centro gydytoja dermatovenerologė L. Drąsutytė.

Gydytoja dermatovenerologė I. Pugačiova procedūras dermatologiniais lazeriais atlieka jau 18 metų. Ji pabrėžia, kad naujos kartos „Fotona SP“ lazeriu atliekamos procedūros leidžia pacientams atsipalaiduoti ir pamiršti skausmą, o po jų – greitai mėgautis trokštamais rezultatais. Gydytoja lazeriu atlieka 4D ir frakcinį odos atjauninimą, šalina įvairius odos darinius – apgamus, pigmentines dėmes, gydo aknę. „Jau po pirmųjų gydymo lazeriu seansų, kurie trunka iki trisdešimties minučių, pastebimas akivaizdus odos būklės pagerėjimas. „Fotona SP“ lazeriu galima ne tik pagerinti odos būklę, pašalinti smulkius odos defektus, bet ir patobulinti kūno formas“, – pasakoja Centro gydytoja dermatovenerologė I. Pugačiova.  

Pasak gyd. L. Drąsutytės, keičiantis visuomenės grožio sąvokai ir supratimui, vis daugiau pacientų anksti pradeda rūpintis savo oda ir jaunatviška išvaizda. Procedūros, atliekamos „Fotona SP“ lazeriu, padeda sumažinti raukšles, atjauninti odą. Atjauninančios procedūros estetinėje medicinoje tobulėja ir jų pagrindinis tikslas yra suteikti pacientams kuo natūralesnį grožį.

Gydytojai dermatovenerologai pacientams pataria rinktis patikimus specialistus, kurie naudoja saugią įrangą, nuolat tobulina kvalifikaciją, domisi medicinos inovacijomis ir taiko jas praktiškai siekdami efektyvių rezultatų.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.