Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2012 05 03

Pasirūpinkite brangiausio žmogaus, Mamos, sveikata!

2012 05 03

Šį sekmadienį minėsime Motinos dieną.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras šią dieną kviečia atkreipti dėmesį ir pasirūpinti savo mamų sveikata.

Dažniausiai žmonės kreipiasi į gydymo įstaigą, kai ligos jau būna įsisenėjusios ir reikia sudėtingo gydymo.

Reguliarus sveikatos patikrinimas padeda profilaktiškai įvertinti žmogaus sveikatos būklę, svarbiausias organizmo sistemas, jų veiklą, nustatyti ankstyvus pakitimus.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras yra parengęs daugybę profilaktinio sveikatos patikrinimo programų, sudarytų atsižvelgiant į žmogaus amžių ir sveikatos negalavimus. Galvojant apie moterų sveikatą sukurti laboratorinių tyrimų profilaktiniai paketai išsitirti dėl osteoporozės, plaukų slinkimo, moterų onkologinių, širdies ir kraujagyslių ir kt. ligų prevencijos.

Sveikatos patikrinimo programos skirtos ligai nuspėti ar nustatyti ankstyvą jų stadiją, kad nedelsiant būtų imtasi reikiamų priemonių jai įveikti, neleisti plisti bei komplikuotis.

Įvairioms ligoms ir traumoms gydyti, organizmui stiprinti Centre teikiamos fizioterapijos procedūros. Fizioterapija - gydymas natūraliais ir dirbtiniais gamtiniais veiksniais (šviesa, šiluma, vandeniu, elektra). Šis gydymo būdas pranašus tuo, kad žmogaus organizmą visuomet veikia atpalaiduojamai, raminamai. Be to, toks gydymas neturi jokio neigiamo poveikio vidaus organams.

Susigrąžinti sveikatą, pagerinti savijautą, užtikrinti ilgesnį darbingumą, palaikyti gerą fizinę būseną, padidinti atsparumą neigiamiems veiksniams padeda kineziterapijos užsiėmima su patyrusiais specialistais.

Motinos dienos proga kviečiame padovanoti savo mamai Sveikatos patikrinimo programą, fizioterapijos ar kineziterapijos paslaugas, kurias galima įsigyti kaip dovanų kuponą.

Juk negali būti geresnės dovanos už sveiką gyvenimą!

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.