2005 12 21

Pasirūpinkite savo sveikata šiandien

2005 12 21 1

Spręsdami tūkstančius problemų, užmirštame svarbiausia - jos egzistuoja tol, kol mes sveiki. Nelaukta ir netikėta liga palieka vienintelį rūpestį - kaip pagyti. Todėl svarbiausių dalykų nevalia pamiršti.

Užmirštate pasitikrinti sveikatą - jums padės šeimos gydytojas Pirmiausia sąžiningai atsakykite į klausimą - ar pakankamai skiriate dėmesio ir laiko sveikatai, ar tik laukiate lemtingojo momento, kai esate jau priversti ieškoti mediko pagalbos? Užmirštate net pagalvoti apie save? Natūralu. Pagalvoti apie jus gali ir šeimos gydytojas. Tačiau dažnas šyptelės: žinoma, kurgi ne, visų pirma patekti pas tą šeimos gydytoją, jei jis dirba poliklinikoje, ne taip paprasta - eilės prie registratūros, gydytojų kabinetų, reikia pasirūpinti talonėliais, nors ir jie ne ką padeda, o ir šeimos gydytojas skiria vos kelias minutes, nes už durų laukia dešimtys susirgusių, o kur dar tyrimai ir specialistų konsultacijos, kurių tenka laukti ir kelis mėnesius.

Medicinos diagnostikos centras siūlo išeitį - išplėstinę šeimos gydytojo paslaugą. Ja naudotis gali ir vienas asmuo, ir visa šeima - tai privati jūsų poliklinika. Pacientui pasirinkus šeimos gydytoją ir sudarius sutartį, siūloma labai daug aukšto lygto medicininių paslaugų. Patyręs ir rūpestingas šeimos gydytojas surinks visą reikalingą informaciją apie paciento sveikatą, visada patars, kaip išvengti ligų, o susirgus nedelsiant priims Centre ar aplankys namuose. Prireikus nukreips gydytojų specialistų konsultacijoms ir tyrimams, paskirs reikiamą gydymą.

Medicinos diagnostikos centre gydytis labai patogu, nes paciento sveikata rūpinasi per 120 aukštos kvalifikacijos gydytojų specialistų (tarp jų - 40 habilituotų daktarų, profesorių, medicinos daktarų, docentų), praktikuojančių daugiau kaip keturiasdešimtyje medicinos sričių. Čia nėra eilių, o gydytojas, priimdamas per dieną ne daugiau kaip 6-8 pacientus, kiekvienam iš jų gali skirti pakankamai laiko, įdėmiai išklausyti ir įsigilinti į paciento problemas. Šeimos gydytojo paslauga apima ir reikalingus laboratorinius tyrimus, kurių Centre atliekama per 400 - nuo įprastų kraujo ir šlapimo iki sudėtingiausių vėžio žymenų bei molekulinės diagnostikos, taip pat daugybę modernių instrumentinių tyrimų.
Visi tyrimai, konsultacijos ir gydomosios procedūros atliekamos pačiame Centre. Paprastai diagnozė nustatoma ir gydymas paskiriamas per vieną dieną, nes šeimos gydytojas čia turi galimybę pasitelkti į pagalbą visus Centre dirbančius įvairių specialybių gydytojus konsultantus. Šeimos gydytojo paslauga apima ir nedarbingumo pažymėjimų, įvairių sveikatos pažymų (vairuotojo pažymėjimo, leidimo ginklui, kt.) išdavimą, receptų nekompensuojamiems ir kompensuojamiems vaistams išrašymą. Jei asmuo, pasirinkęs Centro siūlomą išplėstinę šeimos gydytojo paslaugą per metus nesirgo ir nesikreipė į Centrą, jis gali nemokamai profilaktiškai pasitikrinti sveikatą.

Pacientų patogumui Centre veikia vaistinė, kurioje Centro pacientams sudaryta galimybė įsigyti vaistus su 10 proc. nuolaida, veikia ir jauki kavinė, o atvykusiems automobiliais - įrengta saugoma nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Ši išplėstinė šeimos gydytojo paslauga apima visapusišką asmens sveikatos priežiūrą ir padeda ją pasirinkusiems išlikti sveikiems, o susirgus nedelsiant gauti visą reikiamą aukščiausio lygio medicininę pagalbą vienoje vietoje.
išvenkite išvados - diagnozuota per vėlai Medikų praktika rodo, kad įvairūs, iš pirmo žvilgsnio atrodantys lengvi negalavimo požymiai neretai pasireiškia kaip įsisenėjusių ligų simptomai, o ne šiaip sau laikinas sveikatos sutrikimas. Be to, įvairiomis ligomis suserga vis jaunesni, karjeros laiptais sparčiai kopiantys, atsakingą ir įtemptą administracinį-vadybinį darbą dirbantys asmenys. Nuolatinis stresas, įtampa, dideli protinio darbo krūviai, poilsio trūkumas, netaisyklinga mityba neretai baigiasi organizmo išsekimu, išsiderinimu, "perdegimo sindromu", nervų, širdies ir kraujagyslių bei kitų sistemų ligomis, kai sveikatos sutrikimai ir jų pasekmės yra ypač skaudžios.

Profilaktiniai tyrimai leidžia taiku pastebėti gresiančią ligą, o ankstyva diagnostika Semia sėkmingą ligų gydymą. Vakariečiai jau seniai įpratę profilaktiškai kartą per metus tikrintis sveikatą, taip laiku užkirsdami kelią ligai įsigalėti.

Pasaulio sveikatos organizacija, suformulavusi "ligų profilaktikos" sąvoką beveik prieš tris dešimtmečius, pastaruoju metu žengė dar toliau - atskirai išvystė vyrų ir moterų sveikatos stiprinimo politiką. Vyrai ir moterys skiriasi ne tik savo biologine lytimi, bet ir socialiniais vaidmenimis - šie skirtumai taip pat lemia sveikatos būklę. Remdamiesi sveikatos stiprinimo tendencijomis Vakaruose ir ilgamete tarptautine kolegų praktika, Medicinos diagnostikos centro specialistai parengė ir siūlo specialias profilaktines sveikatos patikrinimo programas (minimalias, vidutines ir maksimalias) ne tik pagal amžiaus grupes, bet ir atskirai vyrams bei moterims. Akivaizdu, kad išvengti ligų ir nesirgti kiekvieno mūsų noras, todėl išties verta pasirūpinti savimi. Anot Medicinos diagnostikos centro specialistų, išsamus sveikatos patikrinimas šioje medicinos įstaigoje užtrunka vos keletą valandų ar pusdienį, tad, kad ir kaip sunku būtų atitrūkti nuo darbų ir rūpesčių, geriau pasirūpinti sveikata ne ryt ar poryt, o šiandien.
Specialią profilaktinę sveikatos patikrinimo programą, įsigytą Medicinos diagnostikos centre kaip dovanų kuponą, galima padovanoti sau ar artimam žmogui įvairiomis progomis - šv. Kalėdų ir Naujųjų metų, gimtadienio, Mamos ar Tėvo dienos bei kitomis. Tokia išskirtinė dovana tikrai bus įvertinta.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.