Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2022 05 09

Patiems mažiausiems Hila lankytojams sveikatinti – kūdikių ir vaikų plukdymo užsiėmimai

baseinas 2104A

Nepamirštame ir pačių mažiausių! Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Reabilitacijos centre kviečiame apsilankyti kūdikiams ir jų tėveliams skirtuose užsiėmimuose, kurių metu mažieji mankštinsis, tyrinės aplinką, o svarbiausia – kurs dar tvirtesnį ryšį su artimaisiais. Šie užsiėmimai skirti kūdikiams iki vienerių metų ir vaikams nuo vienerių iki trejų metų.

„Užsiėmimai vandenyje naudingi tuo, jog taip grūdinamas ir stiprinamas kūdikio imunitetas, jis rečiau serga peršalimo ligomis. Veikla vandenyje gerina kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių sistemų veiklą. Kartu aktyvinama ir kūdikio smegenų veikla, gerėja miegas, lavinamas vestibiuliarinis aparatas. Pastebima, kad pagerėja ir mažylių apetitas, nes pagreitėja medžiagų apykaitos procesai“, – teigia Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Reabilitacijos centro kineziterapeutė Brigita Rušinienė.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro lankytojams sveikatinti kudikiu ir vaiku plukdymo uzsiemimai su kineziterapeute B.Rusiniene

Užsiėmimai vyksta nedidelėse grupelėse – iki dviejų mamų ar tėvelių su vaikučiais. Taip pat užsiėmimo metu baseine bus ir užsiėmimą vedančios specialistės, kurios su mamomis ir kūdikiais dirbs tiesiogiai vandenyje. Kitaip nei vedant užsiėmimus nuo kranto, tiesioginis darbas su specialistu vandenyje padeda ne tik taisyklingiau atlikti rodomus judesius, bet ir jaustis saugiau.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro baseine nenaudojamas sintetinis chloras, vanduo valomas specialia aktyvuoto stiklo sistema ir natūraliai iš druskos išgaunamu chloru. Tad baseino teikiama nauda ir malonumais gali drąsiai džiaugtis net patys mažiausi ir jautriausi lankytojai. Pasitelkus pažangias vandens filtravimo technologijas, kur kas mažiau dirginama oda ir kvėpavimo takų gleivinė, akys, sumažėja ir kontaktinių alerginių reakcijų tikimybė.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro lankytojams sveikatinti kudikiu ir vaiku plukdymo uzsiemimai su kineziterapeute B.Rusiniene

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog pirmuosius gyvenimo metus reguliariai masažuojami ir mankštinami kūdikiai fizine ir protine raida metų pabaigoje pralenkia bendraamžius. Pastebima, kad mankštinami kūdikiai pradeda anksčiau sėdėti, stovėti, vaikščioti, yra aktyvesni nei nemankštinami jų bendraamžiai. Grupiniuose užsiėmimuose kūdikiai socializuojasi, mokosi bendrauti, stiprinamas jų ryšys su mama, taip pat užsiėmimai baseine padeda priprasti prie vandens, ugdo savisaugą, pasitikėjimą savimi ir kitais.

 

Kviečiame registruotis į kūdikių ir vaikų plukdymo užsiėmimus jums patogiu metu

 

Registracija telefonu +370 698 000 00

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.