Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2011 03 25

Pavasarinė tapybos paroda Hila

2011 03 25

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro antrajame aukšte atidaryta Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje mokytojų Rasos Marijos Sabaliauskienės ir Rasos Barauskienės tapybos paroda. 

Rasa Marija Sabaliauskienė Tarptautinėje Amerikos mokykloje dirba jau 13 metų ir džiaugiasi galėdama ugdyti jaunąją kartą. Pirmą kartą teptuką į rankas ji paėmė prieš 2 metus. Šiandien  tapyba - mėgstamiausia jos laisvalaikio veikla. Autorė sako, kad yra pamėgusi visas šiltas paletės spalvas. Tik pradėjus tapyti ji suvokė, kokios svarbios žmogaus gyvenime yra spalvos ir kokią galią jos turi mūsų pasaulėjautai. 

Kita parodos dalyvė Rasa Barauskienė švietimo sistemoje dirba daugiau negu 20 metų. Tapyba susidomėjo pradėjusi lankyti menų būrelį. Už naująjį pomėgį p.  Rasa dėkinga mokyklos menų mokytojai dailininkei Anai Platonovai.  Ji tapo aliejiniais dažukais,  mėgsta žaisti spalvų potėpiais, tapyti gamtą: gėles, peizažus su laivais, urbanistinius vaizdus. Tapyba leidžia atsipalaiduoti po sunkaus darbo su vaikais, pabėgti nuo dienos rutinos,  geriau išreikšti save.

Piešinių paroda Medicinos diagnostikos ir gydymo centre bus eksponuojama iki balandžio pabaigos.

Vėliau centre planuojama surengti tos pačios mokyklos absolvento Justo Medeišio fotografijų parodą apie Lietuvą „Akimirkos". 

Visus centro pacientus, svečius ir darbuotojus kviečiame apžiūrėti piešinių parodą ir pasidžiaugti ateinančiu pavasariu.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.