Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2012 08 27

Pripažintas vaikų gastroenterologas konsultuoja Hila

2012 08 27

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre, įsikūrusiame V. Grybo g. 32A, Vilniuje, konsultuoja ir gydo vaikų gastroenterologas doc. med. dr. Vaidotas Urbonas.

Urbonas Vaidotas Vaiku gastroenterologas

Centre dirba pagrindinių sričių vaikų ligų gydytojai specialistai, kurie įprastai diagnozuoja ligas ir skiria gydymą tą pačią dieną.

Docentas Vaidotas Urbonas diagnozuoja ir gydo vaikų virškinimo organų ligas: stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos (uždegimus, dispepsijas, gastroezofaginį refliuksą ir kt.), žarnų (Krono ligą, opinį kolitą, celiakiją, malabsorbcijos sindromą, alergines virškinamojo trakto ligas, dirgliosios žarnos sindromą, dėl įvairių priežasčių prasidėjusį viduriavimą ar vidurių užkietėjimą), kepenų, kasos, tulžies ir latakų (įvairios kilmės hepatitą, įgimtas kepenų ligas, pankreatitą ir kt.).

Gydytojas gastroenterologas konsultuoja tėvus dėl augimo sutrikimų, vaikų mitybos, nepakankamo valgymo ar nutukimo, maisto alergijos, probiotikų ir prebiotikų vartojimo. Ištiria ir bendradarbiauja gydant vėžines ligas, papildomai skiria fizioterapijos procedūras.

Docentas med. dr. Vaidotas Urbonas mediko specialybę įgijo Vilniaus universitete, turi 30 metų mediko darbo patirtį.  Gydytojas yra sukaupęs didžiulę patirtį nustatant ir gydant visas virškinimo sistemos ligas, ypač celiakiją. Už mokslinį darbą „Celiakijos kompleksinė diagnostika" V. Urbonui suteiktas biomedicinos mokslų daktaro laipsnis.

Profesines žinias gilina tarptautinėse konferencijose ir stažuotėse visame pasaulyje. Yra paskelbęs per 140 mokslinių publikacijų tarptautiniuose ir Lietuvos moksliniuose žurnaluose, vadovėlio „Vaikų ligos" bei „Šeimos gydytojo vadovas" bendraautoris. Perskaitė per 100 pranešimų įvairiose Lietuvos ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose. Lietuvoje organizavo 40 respublikinių ir tarptautinių mokslinių konferencijų, išleido 18 šių konferencijų leidinių.

V. Urbonas - Lietuvos vaikų gastroenterologų ir mitybos draugijos pirmininkas, LR Sveikatos apsaugos ministerijos konsultantas vaikų gastroenterologijai, Europos vaikų gastroenterologų ir mitybos draugijos narys ir atstovas Baltijos šalims.

Už nuopelnus gastroenterologijos srityje Vaidotui Urbonui skirta ne viena premija Lietuvoje ir užsienyje. Gydytojas apdovanotas Sausio 13-osios atminimo medaliu.

Vaikų gastroenterologas doc. Vaidotas Urbonas Medicinos diagnostikos ir gydymo centre konsultuoja pirmadieniais nuo 15.15 iki 20.00 val.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.