Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2016 09 13

Pristatytos grožio procedūrų naujovės – rezultatai ir vėl stulbina

2016 09 13

Nuotrauka: Centro archyvas

Grožio tendencijos visame pasaulyje nuolat kinta, tobulėja ir estetinės medicinos technologijos, metodikos.

Rugsėjo 12 d. Vilniuje, Medicinos diagnostikos ir gydymo centre (MDGC), bendrovės „Mesoderma“ surengtame praktiniame seminare grožio specialistai iš Prancūzijos ir Rusijos pristatė grožio pasaulio naujienas ir dalijosi praktiniais patarimais apie 3D veido modeliavimą, mezoterapiją, naujausias technologijas, padėsiančias efektyviau ir be skausmo atlikti estetines procedūras.

Mezoterapijos specialistas prancūzas Jeanas Paulis Benas pristatė naują specialų aparatą, palengvinantį mezoterapijos procedūrų atlikimą. Kaip žinoma, mezoterapija galima atkurti ir išsaugoti gražią ir sveiką odą. Procedūros metu į paviršinius odos sluoksnius mažomis dozėmis suleidžiama biologiškai aktyvių medžiagų: hialurono rūgšties, vitaminų, mineralų, aminorūgščių, mikroelementų, fermentų, antioksidantų. Pristatytas naujasis prancūzų gamybos mezoterapijos šautuvas leidžia ne tik atlikti šias injekcijas greičiau ir be skausmo, bet ir dėl greitesnio adatėlių judėjimo mažiau dirginama oda. Naudojamas specialus prietaisas leidžia tolygiai paskirstyti preparatą, todėl pastebimi geresni rezultatai.

Gydytoja dermatologė Kira Filipova iš Maskvos seminaro dalyviams, kartu ir Centro gydytojoms dermatologėms pristatė naujos kartos veido užpildus, kurie skirti pašalinti raukšles judriose veido zonose. Naujieji veido užpildai pasižymi išskirtiniu plastiškumu, tolygiu pasiskirstymu, o tai užtikrina ypač greitą ir natūralų efektą, nekeičia mimikos.

Praktinio seminaro metu specialistai ne tik pasidalijo grožio naujienomis, naujomis technikomis, bet ir praktiškai pademonstravo, kaip tai veikia problemines veido vietas. Specialistai atkreipė dėmesį, jog dažna vyresnio amžiaus moterys susiduria su problema – suglebusia oda, ypač smilkinių ir skruostikaulių srityje, todėl rekomenduoja daugiau dėmesio skirti viršutinei veido sričiai, pernelyg neapsunkinant apatinės veido dalies. Antroje seminaro dalyje dalyviai galėjo stebėti, kaip atliekamas lūpų putlinimas kaniule. Šis būdas išsiskiria tuo, kad yra mažai traumuojantis, nedidelė mėlynių susidarymo rizika. Taip pat buvo pademonstruota apatinio voko ir skruosto srities korekcija.

Centro dermatologė Lina Duobienė teigia: „Kiekvienas toks seminaras yra puiki proga praplėsti akiratį, formuoti gydytojo nuomonę.“ Taip pat gydytoja pastebi, kad estetinių procedūrų poreikis didėja, pacienčių amžius jaunėja, todėl žinant skirtingas gydytojų taikomas metodikas ir subtilybes, skirtingų šalių grožio mokyklas, galima pasiūlyti pacientėms jų lūkesčius atitinkančių grožio procedūrų.

MDGC Lazerinės estetinės ir gydomosios dermatologijos centre pacientes konsultuoja ir estetines bei gydomąsias procedūras atlieka keturios patyrusios gydytojos dermatologės. Gydytojos nuolat tobulina žinias Lietuvos ir užsienio konferencijose, kongresuose, seminaruose. Centre galima atlikti mezoterapijos, PRP, lazerines ir kitas odos atjauninimo procedūras.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.