Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2011 10 14

Šeimos gydytojai susipažino su naujomis galimybėmis

2011 10 14

Š. m. spalio 12, 13 dienomis vyko Lietuvos bendrosios praktikos gydytojų draugijos ir UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras" organizuota konferencija „Naujos galimybės šeimos gydytojo praktikoje". Konferenciją parėmė UAB „Orthopaedia boutique", BEAUFOUR - IPSEN PHARMA Lietuvos filialas.

Vidaus ligų, šeimos gydytojams ir chirurgams organizuotoje konferencijoje dalyvavo ir mokslinės praktinės programos kursą išklausė daugiau kaip 150 įvairių sričių medikų iš visos Lietuvos.

Konferencijoje pranešimus skaitė Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų (VULSK), VšĮ Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės, Vilniaus miesto universitetinės ligoninės bei UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras" (toliau - Medicinos diagnostikos ir gydymo centras) gydytojai, Vilniaus teritorinės ligonių kasos specialistai.

Pasak Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktoriaus L. Paškevičiaus, toks bendradarbiavimas labai svarbus ir naudingas pacientams, nes padeda geriau suprasti ir patenkinti jų poreikius.

Gyd. N. Balčiūnas, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro litotripsijos specialistas, supažindino su kulnakaulio litotripsija - procedūra, padedančia greitai ir efektyviai išgydyti kulnakaulio skausmus.

Gyd. I. Šapranauskienė, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Laboratorinės diagnostikos padalinio vadovė, pristatė naujausių laboratorinių tyrimų, atliekamų Centre, apžvalgą.

Su pėdos ligomis ir deformacijų gydymo naujovėmis supažindino VšĮ Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės gydytojas ortopedas-traumatologas D. Rimas.

Apie Medicinos diagnostikos ir gydymo centro dalyvavimą storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programoje ir indikacijas kolonoskopijos tyrimui papasakojo med. dr. G. Radžiūnas, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Endoskopijų centro vadovas.

Gyd. A. Kareiva, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų (VULSK) Skausmo gydymo dienos stacionaro anesteziologas-reanimatologas kalbėjo apie skausmo gydymo ypatumus.

Modernų lėtinio kojų venų nepakankamumo (venų varikozės) gydymo metodą - lazerinę venų abliaciją pristatė Vilniaus miesto universitetinės ligoninės, I kraujagyslių chirurgijos skyriaus kraujagyslių chirurgas N. Bičkauskas.

Konferencijos dalyviai su didžiuliu susidomėjimu išklausė Vilniaus teritorinės ligonių kasos Kontrolės skyriaus vedėjos Romualdos Kšivickienės ir Kontrolės skyriaus Kontrolės ir ekspertizės poskyrio vedėjos Aimės Dumšienės informaciją apie siuntimų asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti reikalavimus.

Visi konferencijos dalyviai gavo kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus.

Apie Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras - viena didžiausių privačių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje. Čia dirba per 150 vaikų ir suaugusiųjų gydytojų specialistų, atliekami visi reikalingi laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai, operacijos.

Asmenims, turintiems gydytojo siuntimą ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, gydytojų specialistų konsultacijų, tyrimų ir operacijų bazinę kainų dalį kompensuoja teritorinės ligonių kasos.

Centro tikslas - diagnozuoti ligą ir paskirti gydymą tą pačią dieną.

Kiekvienais metais Medicinos diagnostikos ir gydymo centre sveikatą atgauna ar sustiprina per 50 000 pacientų.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.