Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

2015 09 28

Hila paslaugų eksporto skatinimas

2015 09 28

UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ sėkmingai įgyvendino ES finansuojamą projektą „UAB „SK IMPEKS MEDICINOS DIAGNOSTIKOS CENTRAS“ paslaugų eksporto skatinimas bei medicinos turizmo vystymas pristatant teikiamas paslaugas tarptautinėse parodose (2015 m.)“ (projekto kodas VP2-2.1-ŪM-04-K-05-307).

Šis projektas buvo iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal Ekonomikos augimo veiksmų programą 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“.

Įgyvendinant iš dalies ES finansuojamą projektą projekto vykdytojas dalyvavo 7 tarptautinėse parodose:

  • „Tour Business 2014“ – Baltarusija;
  • „Reiselivsmessen“ – Norvegija;
  • „Balttour 2015“ – Latvija;
  • „Moscow MedShow February 2015“ ir „Moscow Medshow September 2015 “ – Rusija;
  • „Leto 2015“ – Rusija;
  • „The 50+ Show“ – Didžioji Britanija.

Pasirinktos šalys yra strategiškai svarbios įmonės veiklos apimčių, paslaugų eksporto bei kuriamos pridėtinės vertės augimui. Tinkamas pasiruošimas ir dalyvavimas tarptautinėse parodose įmonei leido ne tik užmegzti naujus ryšius su potencialiais klientais, bet ir geriau ištirti klientų poreikius, įgyti žinias apie naujausias sektoriaus vystymosi tendencijas, siūlomų paslaugų ir produktų naujoves, geriau pažinti konkurencinę aplinką.

Dalyvaujant tarptautinėse parodose UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ kompleksiškai įgyvendino vykdomą medicinos turizmo veiklos plėtros strategiją, pristatant tarptautinėse parodose sveikatos priežiūros paslaugas, paremtas konkurencingu kainos ir kokybės santykiu. Projekto įgyvendinimas didino UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ ir jo teikiamų paslaugų žinomumą užsienio rinkose, stiprinant įmonės pozicijas esamose eksporto rinkose ir plečiant eksporto geografiją, didinant įmonės paslaugomis besinaudojančių asmenų skaičių bei formuojant ilgalaikių partnerių tinklą.

Bendra projekto vertė siekė 71.912,64 eurų, iš kurių 43.147,58 eurų – ES paramos lėšos, o 28.765,06 eurų įmonės nuosavas indėlis. Projekto veiklos buvo pradėtos įgyvendinti 2014 m. spalio 22 d. ir užbaigtos - 2015 m. rugsėjo 30 d.

UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ yra tarptautinėje rinkoje veikianti privati medicinos įstaiga, siūlanti platų ligų profilaktikos, diagnostikos, terapinio ir chirurginio gydymo bei reabilitacijos paslaugų pasirinkimą. UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ įkurtas 1995 m. ir yra vienas privačios medicinos pradininkų Lietuvoje. Centre šiuo metu dirba 409 darbuotojai.

Daugiau informacijos apie UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“: www.medcentras.lt

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.