Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2019 11 06

Visą lapkritį vyrai kviečiami pasirūpinti savo sveikata ir nemokamai pasitikrinti prostatą

2019 11 06 2

Lapkritis – vyrų sveikatos mėnuo. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras kviečia šalies vyrus nelikti abejingais savo sveikatai ir atlikti kiekvienam vyrui svarbius profilaktinius tyrimus. Bendradarbiaudamas su automobilių nuomos paslaugas teikiančia bendrove „CityBee“ MDGC kviečia vyrus pasitikrinti prostatos sveikatą ir nemokamai atlikti prostatos specifinio antigeno (PSA) tyrimą.

Šis tyrimas itin svarbus ankstyvai prostatos vėžio – dažniausiai diagnozuojamos vyrų onkologinės ligos Lietuvoje, diagnostikai. Laiku atliktas tyrimas gali išgelbėti gyvybę, nes aptikus šią piktybinę ligą ankstyvoje stadijoje, jos gydymo efektyvumas siekia daugiau kaip 90 proc.

Galimybė nemokamai atlikti PSA tyrimą beveik visą lapkričio mėnesį bus siūloma automobilių nuomos paslaugos „CityBee“ naudotojams. Norintys pasinaudoti akcijos pasiūlymu kviečiami:

  • atvykti į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą, V. Grybo g. 32, Vilniuje „CityBee“ automobiliu;
  • atvykus, atsidaryti „CityBee“ programėlės rezervacijų skiltį ir parodyti registratūros darbuotojui, kad atvykote „CityBee“ automobiliu;

Akcijos dalyviams bus nemokamai atliktas PSA tyrimas, tiriant iš venos paimtą kraują, o tyrimų rezultatai pateikiami per 1 dieną. Informacija apie tyrimo rezultatus jiems bus siunčiama el. paštu, nurodžius gavėjo el. pašto adresą. Taip pat, esant poreikiui, dėl tyrimų rezultatų akcijos dalyviai galės pasikonsultuoti su Laboratorinės diagnostikos centro specialistais telefonu 8 5 2476 417.

Akcijoje gali dalyvauti ir „CityBee“ naudotojų artimi giminaičiai. Jos dalyviai kviečiami drauge atsivesti pasitikrinti savo tėvus ar senelius ir kartu atvykti „CityBee“ automobiliu. Vienas akcijos dalyvis kartu gali atsivežti iki 2 žmonių.

Reguliariai, kas kelerius metus atlikti PSA tyrimą yra rekomenduojama visiems vyrams nuo 50 metų amžiaus ir nuo 45 metų amžiaus, jei tarp jų šeimos vyrų yra buvę prostatos vėžio atvejų. Bent kartą iki šio amžiaus tyrimą turėtų atlikti ir jaunesni vyrai.

Lapkričio, kaip vyriškiausio metų mėnesio, tradiciją dar 2004 m. pradėjo Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje kilęs vyrų judėjimas „Movember“, kuris per kelerius metus sparčiai išpopuliarėjo įvairiose pasaulio šalyse. Šios iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į vyrų fizinės ir psichinės sveikatos problemas: prostatos ir sėklidžių onkologines ligas, vyrų savižudybių problemą. Iniciatyvos simboliu visame pasaulyje tapo vyriška puošmena ūsai. Siekdami atkreipti dėmesį į vyrų sveikatą ir paskatinti profilaktiškai pasitikrinti judėjimo dalyviai kasmet lapkritį augina ūsus.

Akcijos pasiūlymas galioja iki lapkričio 29 d.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.