2010 06 16

Visi norintieji kviečiami į nemokamą praktinį seminarą apie padidėjusio kraujospūdžio reguliavimą

201 06 16

Š. m. birželio 17 d. nuo 17 val. Medicinos diagnostikos centro konferencijų salėje vyks praktinis seminaras „Ką būtina žinoti apie padidėjusį kraujospūdį”.

Seminaro metu pranešimą apie arterinės hipertenzijos ypatumus skaitys ir į dalyvių klausimus atsakys gydytojas endokrinologas S. Grigonis. Ypatingas dėmesys bus skirtas padidėjusio kraujospūdžio  gydymo svarbai sergant cukriniu diabetu.

MDC Diabeto mokyklos slaugytoja diabetologė J. Uleckienė pristatys sergančiųjų padidėjusiu kraujospūdžiu mokymo programą. Ji taip pat supažindins su ką tik pasirodžiusiu M. Grüsser ir V. Jörgens vadovėliu „Mano knyga apie padidėjusį kraujospūdį“. „Knygą skiriame tiems, kurių arterinis kraujo spaudimas yra padidėjęs ir kurie serga cukriniu diabetu. Knygos skaitytojai sužinos, kodėl svarbu nuolat ir taisyklingai matuoti kraujo spaudimą. Taip pat susipažins su mitybos ypatumais, išmoks apskaičiuoti suvalgyto maisto kiekį, sužinos, kokia fizinė veikla tinka esant padidėjusiam arteriniam kraujospūdžiui“, – sako slaugytoja diabetologė J. Uleckienė.

Visi seminaro dalyviai vadovėlį „Mano knyga apie padidėjusį kraujospūdį“ gaus dovanų.

Seminaro organizatoriai tikisi, kad jo metu įgytos žinios virs praktiniais įgūdžiais. Gydant padidėjusį kraujospūdį reikia skirti daug laiko ir pastangų, o sėkmė labiausiai priklauso nuo paties paciento.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.