2014 02 19

Vokiečius domina privačios Lietuvos medicinos įstaigos

2014 02 19

Š. m. vasario 19–21 dienomis Lietuvoje lankysis Vokietijos Tiuringijos žemės sveikatos ir socialinės apsaugos ministrė Heike Taubert ir jos vadovaujama delegacija. Delegacijos sudėtyje – Ligoninių asociacijos, Erfurto katalikiškos ligoninės vadovai, kiti svarbias pareigas Vokietijos sveikatos apsaugos sistemoje užimantys asmenys.

Vizito metu planuojama susitikti su LR Ministru Pirmininku, sveikatos apsaugos ministru, ligonių kasų atstovais, susipažinti su VUL Santariškių klinikomis.

Delegacija pareiškė norą išsamiau susipažinti su privačia sveikatos priežiūra Lietuvoje, apsilankyti  vienoje iš įstaigų. Tam tikslui buvo pasirinktas Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, kuriame svečiai viešės vasario 20 d. nuo 15 val.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Laimutis Paškevičius, kuris vadovauja ir  Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijai, svečius iš Vokietijos supažindins su  šalies privačia medicina, išsamiau pristatys centro veiklą, vedančiuosius specialistus, pasiekimus.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.