Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Laboratorinių tyrimų programa „Žvalumas“, dažnai besiskundžiantiems galvos skausmu

Galvos skausmas – labiausiai paplitęs simptomas, kurio priežastys gali būti labai įvairios. Jis gali reikšti laikinus sveikatos sutrikimus arba būti rimtos ligos simptomu. Skausmo vieta, jo stiprumas, trukmė, dažnumas ir veiksniai, kurie sukelia skausmą, tik keli besikeičiantys faktoriai, kuriais remiasi gydytojai, nustatydami galvos skausmo priežastis.

Viena iš daugelio galvos skausmo priežasčių gal būti susijusi su bendra sveikatos būkle, todėl patariame atlikti šiuos laboratorinius tyrimus.

Tiriamas veninis kraujas.

Tyrimų rezultatai - per 2 val.

Registruotis iš anksto nebūtina, tiesiog atvykite.

Programos „Žvalumas“, dažnai besiskundžiantiems galvos skausmu kaina

65 00
Visi tyrimai per vieną dieną

Į programą įeina:

 • Automatinis kraujo tyrimas (26 analitės)
 • Bendras vitaminas D (25-OH)
 • Vitaminas B12
 • Skydliaukę stimuliuojantis hormonas (TSH; TTH)
 • Trigliceridai (Trig)
 • Cholesterolis (CHOL)
 • Gliukozė (GLU)
 • Tyrimo medžiagos paėmimas iš paciento procedūriniame kabinete
 • Automatinis šlapimo tyrimas

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Tyrimų atlikimo laikas

Konkrečių tyrimų atlikimo laikas ir susiję duomenys pateikiami ČIA.
Patologijos ir citologijos tyrimų atlikimo laikas ČIA
Covid tyrimų laikas ČIA.

Plačiau apie atliekamų tyrimų laiką

Atmintinė dėl kraujo tyrimo atikimo

Naudinga žinoti

 • Tyrimų rezultatai bus parengti per 2–3 val. darbo dienomis.
  Juos galėsite atsiimti registratūroje arba Jums pageidaujant atsiųsime el. paštu.

Geriausia visus tyrimus atlikti ryte, nevalgius, nevartojus alkoholio, nerūkius, nepatyrus streso ir įtampos, nes visi šie veiksniai gali turėti įtakos kraujo rezultatams. Pvz., leukocitų skaičius keičiasi dienos eigoje, dėl streso ir įtampos.

Jei esate neišsimiegojęs, pavargęs – jūsų kraujyje gali būti padidėjęs neutrofilų skaičius.

Svarbu žinoti, jog, kartojant tyrimus, kai norite stebėti gydymo efektyvumą ar rodiklių dinamiką, svarbu tuos pačius tyrimus kartoti vienoje laboratorijoje, nes dėl skirtingų tyrimo metodų ir normatyvų taikymo rezultatai gali skirtis.

Jei vartojate vaistus, informuokite apie tai gydytoją. Kai kurie vaistai gali iškreipti kraujo tyrimų rezultatus, pvz., vartojant steroidinius vaistus, gali padidėti leukocitų skaičius, vartojant vitamino B12, geležies, folio rūgšties preparatus, kraujo tyrimas gali rodyti didesnius eritrocitų rodiklius. Yra vaistų, trikdančių kraujo gamybą, kraujo ląstelių kiekį.

Siūlomi laboratoriniai tyrimai – tik viena iš diagnostinių pagalbinių priemonių, kurios taikomos tiriant ir nustatant ligą. Tiksli diagnozė patvirtinama arba atmetama tik atsižvelgus i klinikinių požymių, laboratorinių ir instrumentinių tyrimų visumą.

Tyrimų programoje „Žvalumas“, dažnai besiskundžiantiems galvos skausmu nustatome svarbius rodiklius iš kraujo ir šlapimo.

 • Bendrieji kraujo ir šlapimo tyrimai padės įvertinti bendrą organizmo būklę, pagrindinius sveikatos pakitimus. Vitaminų tyrimai parodys jų trukūmą, kuris gali kelti galvos skausmus.
 • TSH (tirostimuliuojantis) hormonas yra vienas svarbiausių skydliaukės funkcijos rodiklių. Skydliaukė turi tiesioginės įtakos centrinei nervų sistemai. Ji reguliuoja medžiagų apykaitą, žmogaus organizmo vystymąsi, psichikos raidą, atmintį, dalyvauja organizmo prisitaikymo prie aplinkos procesuose, reaguoja į patiriamą stresą. Todėl sutrikus skydliaukės veiklai gali kamuoti ir galvos skausmai.
 • Riebalų apytakos sutrikimas (cholesterolis, trgliceridai) lemia kraujagyslių aterosklerozės vystymąsi, ypatingai galvos smegenų kraujagyslių, dėl ko gali atsirasti ir galvos skausmai.
 • Tiek padidėjęs, tiek sumažėjęs gliukozės kiekis sukelia galvos skausmus, todėl svarbu įvertinti jos koncentraciją kraujyje.
 • Vitaminai D, B12 svarbūs nervų sistemos veiklai.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Atvykite ir išsitirkite!

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą Hila paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams