Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2007 01 29

Dienos chirurgijos paslaugas kompensuoja teritorinės ligonių kasos

Kita

1 min. skaitymo

Dienos chirurgijos paslaugas kompensuoja teritorines ligoniu kasos

Dienos chirurgijos paslaugas, teikiamas Medicinos diagnostikos centre, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu Vilniaus, Alytaus, Panevėžio, Utenos, Šiaulių ir Klaipėdos apskričių pacientams kompensuoja teritorinės ligonių kasos.

Medicinos diagnostikos centro Chirurgijos centre trijose moderniai įrengtose operacinėse atliekama per 100 įvairių rūšių operacijų. Čia dirba 22 patyrusių chirurgų komanda. Chirurgijos centre veikia Stacionarinis ir Dienos chirurgijos, Anesteziologijos, reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius.

Ligoniais rūpinasi dėmesingos ir profesionalios slaugytojos, palatose sukurta jauki aplinka ir tinkamas mikroklimatas, kurį užtikrina specialios patalpų vėdinimo, šildymo ir kondicionavimo sistemos.   

Pacientai turėtų žinoti, kad paslaugos kompensuojamos tik asmenims, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu. Atvykus reikia pateikti tai patvirtinantį dokumentą.

Paslaugos kompensuojamos tik pacientams, turintiems šeimos gydytojo arba gydytojo   specialisto siuntimą. Tokį siuntimą gauti galima Medicinos diagnostikos centro poliklinikoje.

Šiuo metu Medicinos diagnostikos centre atliekamos kompensuojamos dienos chirurgijos operacijos: nervų ir sausgyslių, akių, ortopedijos ir traumatologijos, pilvo, kraujagyslių, ginekologijos, urologijos, ausų, nosies, gerklės ir daugelis kitų. Pritaikius valstybės kompensacijas, didelės dalies operacijų kainos gerokai sumažėjo, kai kurių net keletą kartų. Dalis operacijų visiškai kompensuojamos.

Vienos populiariausių – kataraktos operacijos – su valstybės kompensuojamu „kietuoju“ lęšiuku nuo šiol kainuoja 240 Lt, riešo kanalo suspaudimo šalinimo - 80Lt, pėdų kaulų deformacijų korekcijos operacija – 248 Lt, išvaržos šalinimo operacija (be tinkliuko) – 394 Lt, išsiplėtusių kojos venų operacija – 418 Lt, laparoskopinė apendicito šalinimo operacija – 765 Lt, laparoskopinė tulžies šalinimo operacija – 885 Lt.

Į visas išvardintų operacijų kainas įskaičiuota operacija, anestezija, pirmoji para palatoje.

Pacientui reikia žinoti, kad prieš kiekvieną operaciją būtina chirurgo specialisto konsultacija, kurios metu yra paskiriami būtini tyrimai ir aptariami įvairūs su operacija susiję niuansai. Reikalingus tyrimus labai operatyviai, per kelias valandas, galima atlikti Medicinos diagnostikos centro patalpose, vienoje iš 5 laboratorijų. Prireikus gali būti atliekami magnetinio rezonanso, kompiuterinės tomografijos, rentgeno ir kiti instrumentiniai tyrimai. 

Nemokamai Medicinos diagnostikos centre atliekama daugelis ginekologijos, urologijos, proktologijos ir kitų rūšių operacijų. Tai tokios operacijos, kaip mažos apimties metalo konstrukcijų šalinimo, gimdos kiuretažo, gimdos kaklelio išplėtimo, cirkumcijos, hemorojinių mazgų sklerozavimo, svetimkūnių šalinimo ir kitos.

Taip pat Medicinos diagnostikos centre pagal ligonių kasų nustatytą tvarką ir bazinius įkainius kompensuojama gydytojų specialistų konsultacijos bei kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso tomografijos tyrimai.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.