Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Pasirinkite temą
2023 12 20
Kita
5 min. skaitymo
Kraujo ligų gydymo progresas – milžiniškas, tačiau pasveikus reikia išlikti budriems: koks kelias laukia paciento?

Gydytojai hematologai turi priežasčių džiaugtis – galimybių išgydyti kraujo ligomis sergančius pacientus šiandien kur kas daugiau nei prieš keliasdešimt metų. „Pastarasis dešimtmetis hematologijoje – fantastiškas, ir kasmet atsiranda dar daugiau gydymo galimybių“, – sako gydytoja hematologė Rūta Semaškevičienė. Vis dėlto iki pasveikimo ligoniams kartais tenka įveikti nelengvą kelią.

Plačiau
2023 10 03
Kita
5 min. skaitymo
Šeimos gydytoja Daiva Berškienė: „Ta profesinė tarnystė – prasminga“

Šeimos gydytoja Daiva Berškienė pripažįsta, jog yra medikė iš pašaukimo, niekad pasirinkimu nesudvejojusi, o po dvidešimties darbo metų jame matanti dar daugiau prasmės. Prieš metus ji ėmė vadovauti dabar pirmą gimtadienį mininčiam Hila | Medicinos diagnostikos ir gydymo centro padaliniui Laisvės prospekte.

Plačiau
2023 08 04
Kita
4 min. skaitymo
Laura Pranienė: kaip chemijos mokslai atvedė į mediciną ir kodėl geras klientų aptarnavimas šiandien – konkurencinis pranašumas?

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Komercijos padalinio direktorės Lauros Pranienės temperamento ir energijos, regis, pakaktų keliems. Ji vadovauja už rinkodarą, pardavimus ir klientų aptarnavimą atsakingiems centro darbuotojams. Šios darbo kryptys šiandien labai svarbios, ypač – itin kokybiškas ir rūpestingas aptarnavimas. Kaip tai tobulinti, Laurai rūpi ir labai įdomu. Ji seka pasaulines tendencijas, daug taškų ant „i“ sudėjo ir neseniai atliktas „Kliento kelionės tyrimas“, kuriuo siekta dar labiau pagerinti aptarnavimą Medicinos diagnostikos ir gydymo centre.

Plačiau
2023 07 17
Kita
4 min. skaitymo
Reabilitacijos ir sporto medicinos centro vadovas T. Puzara: „Turiu komandą, su kuria galime kelti aukščiausius tikslus“

Ilgai kartojęs, kad pacientų reabilitacija yra ne mažiau svarbi nei kitos paslaugos, Tadas Puzara pasiekė savo. Jo vadovaujamas Reabilitacijos ir sporto medicinos centras šiandien yra moderniausias ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse šalyse. Naujausia testavimo, diagnostikos ir kineziterapijos įranga aprūpinto Medicinos diagnostikos ir gydymo centro padalinio pacientai jau įvertino čia gaunamų paslaugų kokybę.

Plačiau
2023 06 06
Kita
4 min. skaitymo
Slaugytoja J. Adomaitytė: „Darbe labiausiai džiugina grįžtamasis ryšys“

„Jau tapau „pilnametė“ – sukako 19 metų, kai dirbu Medicinos diagnostikos ir gydymo centre“, – šypsosi bendrosios praktikos slaugytoja Jonė Adomaitytė. Nuo mažens žinojusi, kad jos kelias – medicina, ji niekada nesudvejojo dėl šio pasirinkimo. Įvairiausios savanorystės patirtys, darbas misijose – Afganistane ir karo purtomojoje Ukrainoje Jonę dar labiau subrandino ir kaip žmogų, ir kaip profesionalę.

Plačiau
2021 07 28
Kita
3 min. skaitymo
Net ir gerai išsimiegoję jaučiate nuovargį? Pasitikrinkite, ar jūsų kraujyje netrūksta šių elementų

Paradoksalu, nors pandemija gerokai pristabdė įprastą gyvenimo ritmą ir didžiąją laiko dalį praleidžiame namuose, būtent nuovargis yra vienas dažniausiai šiandien gydytojų girdimų nusiskundimų.

Plačiau
2020 05 04
Kita
3 min. skaitymo
Pirmieji žingsniai atnaujinant sveikatos priežiūros paslaugų teikimą: svarbiausia pacientų saugumas

Nuo pirmadienio, gegužės 4 d., Medicinos diagnostikos ir gydymo centras Vilniuje palaipsniui atnaujina dėl karantino laikinai apribotų planinių sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

Plačiau
2016 11 09
Kita
4 min. skaitymo
Anglijos lietuviai kviečiami pasinaudoti kompensuojamo gydymo galimybe

Apie galimybę gauti kompensuojamą gydymą Lietuvoje žino dar ne visi Anglijos lietuviai. Kam priklauso kompensacija ir ką daryti, kad būtų galima atgauti pinigus už suteiktas medicinos paslaugas?

Plačiau
2015 06 29
Kita
2 min. skaitymo
Vabzdžių įkandimai – kaip išvengti?

Atėjus šiltajam metų sezonui, daugiau laiko praleidžiame gryname ore, poilsiaujame gamtoje. O ten neišvengiamai susiduriame su vabzdžiais, kuriuos vilioja gana plona ir ne itin plaukuota žmogaus oda. Vabzdžių įkandimai gali sukelti įvairių nepageidaujamų reakcijų – nuo paraudimo ir niežtėjimo iki alergijos. Taigi kas atsitinka įgėlus vabzdžiui ir kaip galima to išvengti?

Plačiau
2014 08 05
Kita
9 min. skaitymo
Kaip per karščius išsaugoti sveikatą?

Šią vasarą užsitęsus karščiams, skubios pagalbos priėmimo skyriuose padaugėjo pacientų, po alpimo atvežtų greitosios pagalbos medikų iš įvairių darboviečių, viešojo transporto ar gatvės.

Plačiau
2011 02 09
Kita
7 min. skaitymo
Sveikatos reformai stinga modernios vadybos ir pacientų balso

"Svarbiausia - kad pacientas taptų centrine sveikatos sistemos figūra ir reformos ašimi", - pabrėžia "Prognozių" pašnekovas - Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijos prezidentas, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Laimutis Paškevičius.

Plačiau
2008 09 10
Kita
3 min. skaitymo
Taline pasirašytas svarbus susitarimas Europos gyventojų sveikatai ir gerovei stiprinti

2008 m. vasarą Taline vyko Pasaulio sveikatos organizacijos (toliau – PSO) Europos ministrų konferencija „Sveikatos sistemos. Sveikata ir gerovė“, kurioje buvo pasirašyta Talino chartija „Sveikatos sistemos sveikatai ir gerovei“.

Plačiau