Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Kudzienė Vida Akušeris-ginekologas
Ačiū už kompetenciją,nuoširdumą. Hila turi džiaugtis turinti tokius profesionalus. Gerų Jums metų!

D.Č.

Kudzienė Vida Akušeris-ginekologas
Tik geriausi atsiliepimai apie gydytoją. Labai atidi, rinko anamnezę, išklausė kas neramina dėl sveikatos. Apžiūros metu viską išsamiai pakomentavo, paaiškino, rekomendavo tyrimus. Maloni, rūpestinga. Na noriu ir toliau lankytis pas gydytoją ir linkiu jai mielų pacienčių.

L.R.

Kudzienė Vida Akušeris-ginekologas
Buvau pas šią gydytoją pirmą kartą. Rinkausi be atsiliepimų peržiūros - ir esu labai patenkinta. Švelni, jautri, išklauso, pataria. Patiko ir jos kompetencija, ir žmogiškosios savybės. Net kai sakė "Dabar truputį skaudės" - nieko nejutau skaudžiau :) Gavau atsakymus į visus klausimus ir begalę patarimų ateičiai. Ačiū labai gydytojai, ir BŪTINAI po metų (o jei reikės - ir anskčiau) - apsilankysiu vėl. Patikėsiu Jai savo sveikatą. Rekomenduoju!

R.U.

Kudzienė Vida Akušeris-ginekologas
Pirmą kartą lankiausi pas gydytoją Vidą Kudzienę. Fantastiška gydytoja, puiki savo srities žinovė! Konkreti, atidžiai įsiklausanti, suprantanti esmę, patarianti. Rekomenduoju visoms moterims! Gerb. Gydytoja, AČIŪ JUMS! Tegul Jūsų kasdienybė skamba tarsi gražiausia simfonija!
Pagarbiai Ona Kupčiūnienė

O.K.

Kudzienė Vida Akušeris-ginekologas
Labai maloni ir išankstinį stresą atpalaiduojanti gydytoja. Po kiekvieno vizito išeinu su šypsena!

D.

Kudzienė Vida Akušeris-ginekologas
Didelis ačiū gydytojai Vidai už dėmesį, pagalbą ir rūpestį.

J.J.

Kudzienė Vida Akušeris-ginekologas
Noriu padėkoti gydytojai Vidai Kudzienei už suteiktą gydymą, profesionalumą, patarimus, išklausymą, laiku pasakytą šiltą žodį. Džiaugiuosi, kad sutikau tokią gydytoją, ją dabar rekomenduoju ir kitoms moterims. Jūsų gydymo centras gali didžiuotis, kad savo kolektyve turi tokią gydytoją. Nuoširdus ačiū.

Ž.N.

Kudzienė Vida Akušeris-ginekologas
Labai miela, maloni gydytoja. Ačiū Jums didelį tariu.

J.M.