Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

LEIDINYS APIE CENTRĄ

Ištyrimas, diagnozė ir gydymo paskyrimas per 1 dieną!

Esame viena didžiausių privačių medicinos įstaigų Lietuvoje, privačios medicinos šalyje pradininkių ir lyderių.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre teikiame daugiausia sveikatos priežiūros paslaugų Lietuvoje privačiai – nuo ligų prevencijos iki tikslios diagnostikos, efektyvaus terapinio ir chirurginio gydymo, kokybiškos reabilitacijos.

Mūsų sėkmingo gydymo sąlyga – tiksli diagnozė, kuriai nustatyti Centre atliekame išsamius instrumentinius ir laboratorinius tyrimus. Nuolat investuojame į moderniausią medicinos

įranga ir šiuolaikines technologijas, naudojame žinomiausių pasaulio gamintojų medicinines priemones ir medikamentus, taikome naujausius gydymo metodus.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre užtikriname pacientų saugą, informacijos konfidencialumą, komfortą ir nuolatinį dėmesį.

Norėdami atsisiųsti visą knygą, spauskite čia.

ATIDUS JUMS JAU 20 METŲ!

Jau dvidešimt metų Jums ir su Jumis

Laisvė Radzevičienė

Dvidešimt sėkmingos veiklos metų. Du pagarbos, nuoširdaus rūpesčio, šilumos ir vilties dešimtmečiai. Ilgas kantrybės, profesionalaus darbo, žinių, medicinos naujovių ir kokybiškų paslaugų kelias.

„Nebuvo nė akimirkos, kad mudu su sūnumi Sauliumi būtume suabejoję savo idėja įkurti Lietuvoje privatų medicinos diagnostikos centrą,“ – sako muzikė, Sauliaus Karoso labdaros ir paramos fondo valdybos pirmininkė, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro įkūrėjo Sauliaus Karoso mama Birutė Karosienė.

Medicinos verslą Lietuvoje 1993-iaisiais pradėjęs plėtoti verslininkas Saulius Karosas šalyje įžvelgė didžiulį medicinos diagnostikos poreikį. 1995-aisiais jis įkūrė Medicinos diagnostikos centrą, į kurį susirinko geriausius specialistus ir sudarė jiems sąlygas greitai ir tiksliai diagnozuoti ligas.

Norėdami atsisiųsti visą knygą, spauskite čia.

BŪTI LEDLAUŽIU...

Penkiolika Medicinos diagnostikos ir gydymo centro metų

Laisvė Radzevičienė

Kiekvienam iš mūsų suteikta padaryti ką nors gražaus ir gero šiame pasaulyje. Kartais tai tėra smulkmena, o kartais – didžiulis darbas, reikalaujantis neregėto atsidavimo, nuoširdaus jautrumo, tikėjimo ir atidos. Visa tai gydo, šildo ir įžiebia viltį gyventi. Mediko profesija kaip nė viena kita yra be galo prasminga. Čia daug atsakomybės ir gerumo. Kai šios nuostabios žmogiškosios savybės susilieja su žiniomis, išmanymu, daugybės metų patirtimi ir profesionalumu, įvyksta stebuklas.

Maži stebuklai Medicinos diagnostikos ir gydymo centre jau penkiolika metų vyksta kasdien. Šiandien centras gali didžiuotis iškovojęs pacientų pasitikėjimą ir aukščiausio lygio gydytojų profesionalų pripažinimą.

Savo centrą vadiname atidžiausiu medicinos centru, kuris savo pacientus apgaubia specialistų dėmesiu ir siūlo jiems neprilygstamą pažangiausios technikos tikslumą.

Šioje knygoje nenorėjome didžiuotis. Tik garbingai papasakoti savo istoriją. Žmonių, kurie dirba pas mus, lūpomis. Daugybė medikų yra tikri centro patriotai, atidavę jam savo žinias, nemigos naktis, aukoję laisvalaikį ir nuoširdžiai tikėję, kad jų darbai bus vertinami, o pacientai iš kabinetų išeis laimingi.

Norėdami atsisiųsti visą knygą, spauskite čia.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams