Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Grikiniene Jurgita Vaiku neurologe

Med.dr.

Grikinienė Jurgita

Vaikų neurologai

Kalbos
lietuvių
rusų
anglų
Darbo laikas
I 16.00-20.00 val.

Laisvi vizitai

  • V.Grybo g.32A, Vilnius

Pen

Geg 24

šeš

Geg 25

Sek

Geg 26

Pir

Geg 27

Ant

Geg 28

Tre

Geg 29

Ket

Geg 30

Artimiausias vizitas

Liepos 1 d.

nuo 2002 m.

profesinė patirtis

46 000+

konsultacijų per darbo praktiką

Konsultuoja dėl vaikų neurologinių ligų, raidos sutrikimų. Atlieka botulino toksino injekcijas vaikams, sergantiems cerebriniu paralyžiumi. Domisi kūdikių, vaikų ir paauglių epilepsija, neepilepsiniais priepuoliais, epilepsijos gydymu, lyčių skirtumais, infekcinėmis ir imuninėmis nervų sistemos, nervų ir raumenų, retomis neurologinės ligomis, vaikų raidos sutrikimais.

Didžiulę patirtį sukaupė dirbdama vienoje didžiausių Lietuvoje Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, Vaikų neurologijos skyriuje, vyresniąja vaikų gydytoja neurologe.

Gydytoja yra Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Išsėtinės sklerozės koordinacinio centro ir Respublikinio epilepsijos koordinacinio centro narė, vadovauja Vaikų retų nervų ir raumenų ligų kompetencijos centrui, yra Vaikų epilepsijos ir miego sutrikimų kompetencijos, Lizosominių kaupimo ligų kompetencijos centrų ir Lietuvos profesinių draugijų narė.

Nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje organizuojamuose kursuose, Vokietijoje, Norvegijoje, Austrijoje, Izraelyje, Italijoje, Čekijoje ir kt. Skaito pranešimus mokslinėse konferencijose, organizuoja ir veda gydytojų tobulinimo kursus Vilniaus universitete „Aktualūs vaikų neurologijos klausimai“, „Vaikų epilepsija ir miego sutrikimai“.

Doc. dr. J. Grikinienė parengė 30 mokslinių straipsnių ir per 30 tezių bei stendinių pranešimų neurologijos temomis.

Gydytoja Vilniaus universiteto Vaikų ligų klinikoje dėsto mediciną, yra atsakinga už vaikų neurologijos specialybės rezidentų rengimą, vadovauja pediatrijos studentų mokslinės veiklos tinklui.

Pacientai apie mus

V.
Džiaugiamės suradę labai gerą Gydytoją. Atvykome išsigandę paūmėjusios dukros ligos, gydytoja mus nuramino, paskyrė reikalingus tyrimus, vaistus. Gydytoja maloni, viską išaiškina, labai rūpestinga, gera bendrauti. Dėkojame Gydytojai už dukros gydymą.

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės apžiūrai

Biografija

1994 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, pediatrijos specialybės studijos.

1996 m. Vilniaus universitetas, bendroji vaikų ligų rezidentūra.

2002 m. Vilniaus universitetas, vaikų neurologijos specialybės rezidentūra.

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Vaikų ligų klinikos docentė.

2006 m. apgynė biomedicinos mokslų daktaro disertaciją „Epilepsija sergančių paauglių magnio, natrio ir chlorido išsiskyrimo su šlapimu ypatumai (lyties ir gydymo valproatais įtaka ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų duomenimis)“.

Nuo 2017 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, vaikų gydytoja neurologė.

Nuo 2002 m. Vaikų ligoninė Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filiale, Pediatrijos centras, Vaikų neurologijos skyrius, vyresnioji vaikų gydytoja neurologė.

Vaikų gydytojo neurologo licencija.

Nuolat kelia kvalifikaciją vaikų epilepsijos kursuose Miunchene (Vokietijoje), Kylyje (Vokietijoje), Granavollene (Norvegijoje), Eilate (Izraelyje), Brno (Čekijoje), vaikų neurologijos kursuose Zalcburge (Austrijoje), Milane (Italijoje), Vilniaus universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gydytojų tobulinimosi kursuose, įvairiose Lietuvos ir tarptautinėse mokslinėse-praktinėse konferencijose.

Nuo 2005 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, Vaikų ligų klinika.

Vilniaus universiteto Vaikų ligų klinikoje dėsto medicinos studentams, yra atsakinga už vaikų neurologijos specialybės rezidentų ruošimą, yra vaikų neurologijos specialybės rezidentų vadovė, vadovauja Pediatrijos studentų mokslinės veiklos tinklui.

Publikuota 30 mokslinių straipsnių, per 30 tezių ir stendinių pranešimų.

Nuo 2013 m. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Išsėtinės sklerozės koordinacinio centro ir Respublikinio epilepsijos koordinacinio centro narė.

Nuo 2015 m. Vaikų retų nervų ir raumenų ligų kompetencijos centro vadovė, Vaikų epilepsijos ir miego sutrikimų kompetencijos centro ir Lizosominių kaupimo ligų kompetencijos centro narė.

Lietuvos neurologų draugijos ir Lietuvos pediatrų draugijos narė, Lietuvos vaikų neurologų draugijos ir Lietuvos epileptologų draugijos tarybos narė.

 

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams