Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Deimante Kavaliauskiene Kineziterapeutas

Kavaliauskienė Deimantė

Kineziterapeutai

Kalbos
lietuvių
anglų
Darbo laikas
II, IV 16.00-20.00 val.
V 13.00-20.00 val.

Nuo 2013 m.

profesinė patirtis

Vertina paciento fizinę būklę – judesių amplitudes, raumenų jėgą ir ištvermę, laikyseną, pusiausvyrą ir funkcinius gebėjimus. Specializuojasi stuburo ir judamojo atramos aparato ligų, traumų prevencijoje ir gydyme.

Taiko kineziterapijos procedūras suaugusiems ir vaikams, veda individualius užsiėmimus salėje ir vandenyje. Moko taisyklingų judesių atlikimo ir sudaro programas namuose.

Patirties sėmėsi dirbdama su pacientais, turinčiais griaučių – raumenų sistemos problemų, nervų sistemos pažeidimų Sveiko stuburo mokykloje, Vilniaus visuomenės sveikatos biure, atlikdama studijų praktiką Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, bei Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose.

Nuolat gilina žinias kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose.

Pacientai apie specialistę

D.J.
Nuostabi auksinių rankų specialistė, švelnaus, raminančio balso ir nerealios šypsenos savininkė. Jau pirmo užsiėmimo metu sugebėjo nuimti galvos svaigimą. Deimantę rekomenduoju iš visos širdies. Stebuklus kuriančios rankos!
R.M.
Noriu padėkoti ir parekomenduoti specialistei, kineziterapeutui kuri pastatė ant kojų ir padėjo pamiršti apie nuolatinius skausmus kaklo ir pėdos srityse. O taip pat įgijau daug patarimu kaip elgtis kasdieniniam gyvenime ir susidoroti su esamais skausmais nevartojant jokių vaistų ir preparat...
Skaityti visą atsiliepimą

Biografija

2000–2013 m. Vilniaus kolegija, kineziterapija, aukštasis neuniversitetinis laipsnis.

2016 m. Sveikatingumo mokykla „Active Training“, Sveikatingumo instruktorius (Fitness Instructor) profesinė kvalifikacija (3 EKS lygis).

2022 m. – iki dabar Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, kineziterapeutė.

2016–2017 m. Visuomenės sveikatos biuras, kineziterapeutė. 

2015–2016 m. VšĮ Stuburo mokykla, kineziterapeutė– koordinatorė.

Savo kvalifikaciją nuolat tobulina mokymuose bei seminaruose.

2022 m. teorinis–praktikinis seminaras „Neurodinamikos ištyrimas ir gydymas“. Lektorius R. Kesminas, Kaunas.

2022 m. teoriniai–praktikiniai mokymai „Stecco fascijų manipuliacijos metodas“ 1 lygis. Lektorius Pietro logna Prat, Kaunas.

2016 m. teorinis–praktikinis seminaras „Fitneso užsiėmimai ikimokyklinio amžiaus vaikams“ (fiziologija, psichologija, judesio anatomija). Lektorė J. Pencheva, Vilnius.

2016 m. teorinis–praktikinis seminaras „Laikysenos korekcijos programa vaikams ir paaugliams nuo 3 iki 16 metų“ (judesio fiziologija, sporto psichologija). Lektorė J. Pencheva, Vilnius.

2016 m. teorinis–praktikinis seminaras „Nėščiųjų mankšta“ (judesių biomechanika, anatomija, fiziologija). Lektorė R. Komžienė, Vilnius.

Aktyvi veikla gamtoje, šokiai, kelionės, vaikščiojimas juosta (slackline), slidinėjimas, džiugesį sukelia vakarai skaitant knygas.