Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Minderis Mindaugas Plastikos chirurgas

Doc. med. dr.

Minderis Mindaugas

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai

Kalbos
anglų
rusų
Darbo laikas
I, II 16.00-19.00 val.

nuo 1982 m.

profesinė patirtis

3 000+

riešo kanalo sindromo operacijų per darbo praktiką

10 000+

įvairių plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos operacijų per darbo praktiką

Specializuojasi gydant plaštakos ir riešų ligas, yra pripažintas šios srities specialistas Lietuvoje.

Gydytojas turi sukaupęs didžiulę praktinę patirtį – daug metų operuoja vienose didžiausių VUL Santaros klinikose (anksčiau – Vilniaus raudojono kryžiaus ligoninė).

Rengia specialistus Vilniaus universitete, Medicinos fakultete. Gydytojas yra Lietuvos valstybinės premijos laureatas už pasiekimus vystant mikrochirurgiją.

Pacientai apie gydytoją

R.
Esu labai labai patenkinta gydytoju Minderiu nuostabus žmogus savo srities žinovas. Ačiū labai Jums ir Jūsų komandai! Nuoširdžiai linkiu Jums sekmės!!!
L.B.
Patys geriausi atsiliepimai! Jau per pirmą konsultaciją nustatė problemą, atliko 2 operacijas ir panaikino galvos skausmus. Profesionalus, be galo rūpestingas bei atsakingas.
S.A.
2013-02-04 buvo atlikta dešinės rankos riešo kanalo operacija. Maždaug po mėnesio ranka sugijo. Praėjo dešimt metų, pjūvio vietoje nėra jokio ženklo, ranka visiškai sveika.
Tais pačiais metais, gegužės mėnesį, buvo atlikta krūtinės angos to paties tipo operacija. Viskas lig šiol puiku.
Esu labai...
Skaityti visą atsiliepimą
E.D.
Puikus gydytojas, priėmė nevėluodamas (o tai geriems gydytojams yra nelengva dėl didelio pacientų srauto), viską maloniai paaiškino. Dirba su nuostabia slaugytoja. Rekomenduoju.
G.S.
Laba diena. Aš esu gydytojo M. Minderio buvęs pacientas. Tai vienas iš geriausių gydytojų kokį esu sutikęs. Nuostabus bendravimas iki ir po operacijos. Tikras, profesionalus chirurginis darbas. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui.
D.B.
Sveiki. labai norėčiau padėkoti Gerb. Gydytojui Mindaugui Minderiui už labai malonų bendravimą ir labai gerai padarytas rankų plaštakų operacijas, dar gruodis neseniai buvo, o jau sunkiai pasakysi kad operavo neseniai, labai gerai išoperavo ir sugijo. Ir labai ačiū seselių kolektyvui.
Panevėžys...
Skaityti visą atsiliepimą
L.
Šis gydytojas yra nuostabus! Man buvo netaisyklingai atlikta operacija, jau galvojau rankos nebevaldysiu, aplankiau daugumą Lietuvos gydytojų, tačiau jų atsakymas buvo: ,,Netaisau svetimų klaidų”. Galiausiai atvykau pas gydytoją Mindaugą Minderį, kuris ne tik pasiryžo daryti operaciją, bet ir j...
Skaityti visą atsiliepimą
K.L.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui, kuris nežiūrint į mano senyvą amžių turėjo kantrybės ir per pusė val. nustatė ligą. Metus laiko ieškojau ligos ir kenčiau nepaprastus skausmus. Paskirtos Operacijos metu taip pat jaučiau nepaprastą viso personalo dėmesingumą. Po operacijos praėjo jau beveik 20 dienų ir...
Skaityti visą atsiliepimą
V.S.
Labai profesonalus ir puikus gydytojas, nuoširdus ir paprastas žmogus. Labai Jums ačiū už atliktą dešinės plaštakos operaciją.
Su pagarba,
Vidas Sakalauskas
E.I.
As per savo 33 gyvenimo metus nesu sutikusi geresnio daktaro. Manau pasakius, kad atliko nesenai 16 operaciją viskas tuom ir pasakyta. Labai išklausantis, išaiškina viska taip, kad išėjus iš kabineto tu supranti kas ir kaip. Kadangi sergu tokia neeiline liga, aš šituo daktaru pasitikiu100%. Tiek jo...
Skaityti visą atsiliepimą
R.U.
Nuoširdi padėka doc. med. dr. M. Minderiui už sėkmingai diagnozuotą bei išgydytą nTOS sindromą. Patekti pas šį gydytoją po 2 metų paieškų buvo tikra atgaiva. Lakoniškas, itin profesionalus bendravimas nestokojantis žmogiškojo faktoriaus bei nesuvaidintas rūpestis akyse. Nors operacija buvo...
Skaityti visą atsiliepimą
V.D.
Apie šį daktarą galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Turime vėl viltį, kad mes valdysime mažąjį rankos pirštuką. Daktaro atlikta operacija pavyko labai sklandžiai, ir toks išsamus paaiškinimas ir prieš operaciją ir po operacijos su visom smulkmenom ir mums suprantamom frazėm. Patys...
Skaityti visą atsiliepimą
V.
Nesitikėjau kad dukra mano paklius į šitokias geras rankas, jis buvo paskutinė mūsų viltis. Atliko operaciją, pavyko viskas sklandžiai, viską šitaip nuosekliai išaiškina. Aukšciausio laipsnio daktaras.
V.D.
Apie šį daktarą galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Turime vėl viltį kad mes valdysime mažąjį rankos pirštuką. Daktaro atlikta operacija pavyko labai skalndžiai, ir toks išsamus paaiškinimas ir prieš operaciją ir po operacijos su visom smulkmenom ir mums suprantamom frazėm. Patys geriausi...
Skaityti visą atsiliepimą
E.J.
Puikus specialistas, savo specialybės žinovas, pedantiškai kruopštus, gebantis bendrauti su visais pacientais, išaiškinti ligos esmę, priežastis, gydymo galimybes. Nepaprastai rūpinasi prieš ir po operacijos, gera nuotaika ir pasitikėjimu užkrečia savo gydomus pacientus. Tik TOKIŲ kaip MINDAUGAS...
Skaityti visą atsiliepimą
G.S.
Gydytojas Mindaugas Minderis nuostabus žmogus ir gydytojas. Mane operavo prieš metus. Viskas jam pavyko nuostabiai. Jo šiltas bendravimas su pacientais ir nuostabus profesinis darbas yra fantastiški. Žmogus daugiau negu vertas balto chalato ir gero skalpelio. Ačiū jam. Nuoširdžiai.

Biografija

1979 m. baigtas Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas.
1980 m. baigta Chirurginė internatūra.
1988 m. suteiktas medicinos mokslų daktaro vardas.

Nuo 2006 m. – iki dabar Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas (plaštakos chirurgas).

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo licencija.

1993 m., 3 mėn., rankos ir rekonstrukcinė chirurgija, Paryžius, Prancūzija.

Nuo 1991 m. – iki dabar Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, nuo 2002 m.  – einantis docento pareigas, nuo 2007 m.– docentas.

  • The Vascularized Superficial Radial Nerve Grafting. 3rd International Symposium on Microsurgery in Plastic & Reconstruct.Surgery “Microsurgery 1989”. Jena, 1989, p.590-595. Iatrogenic Injuries of the Radial Nerve. Acta Medica Lituanica, 1995, No.2, p.37-41.
  • Periferinių nervų chirurgija. Sveikata, 2002 Nr.5-6, p.9-14. Zygmunt Mackiewicz, Danutė Povilėnaitė, Mindaugas Minderis, Vida Gražienė, Arvydas Rimkevičius, Yrjö T. Konttinen. Angiogenic stimuli in cystic tumoral calcinosis (Teutschlander Disease). Case Rep Clin Pract Rev, 2002; 3(2): 76-81.
  • Riešo kanalo sindromas. 1: Istorijos apžvalga, anatomija, etiopatogenezė. Neurologijos seminarai, 2004 Nr.3, p.13-18. . 2: Diagnostika, gydymas. Neurologijos seminarai, 2004 Nr.4, p.5-14. Riešo kanalo sindromas. Metodinės rekomendacijos. Vilniaus universiteto leidykla, 2005. Reumatinės plaštakos chirurgija. Artritas 2006 Nr.3(4), p.3-4.

Nuo 1991 m. Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos.
Nuo 1991 m. Lietuvos plaštakos chirurgijos ir reabilitacijos draugijos tikrasis narys.
Buvęs abiejų draugijų viceprezidentas, plaštakos chirurgijos draugijos prezidentas 1995-2001 m.

Už  rekonstrukcinės mikrochirurgijos darbų ciklą 1988 m. suteikta valstybinė premija bei laureatų vardai klinikos darbuotojams: K. Vitkui, M. Vitkui, J. Olekai, M. Minderiui, V. Klimui, G. Raubai, S. Špokevičiui ir V. Tutkui.

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės konsultacijai
Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams