2015 04 03

Hila ortopedų-traumatologų komandą papildė gydytojas Eugenijus Piešina

2015 04 03

Prie Medicinos diagnostikos ir gydymo centro specialistų ortopedų-traumatologų komandos prisijungė gydytojas Eugenijus Piešina. Gydytojas specializuojasi peties chirurgijoje – artroskopijoje, atviroje chirurgijoje, endoprotezavime. Taip pat atlieka bendrosios ortopedijos operacijas ir procedūras, gydo ir prižiūri pacientus po operacijos. Konsultuoja pacientus ortopedinės patologijos klausimais.

Piesina Eugenijus Ortopedas traumatologas

Eugenijus Piešina gydytojo ortopedo-traumatologo specialybę įgijo 2001 m. Vilniaus universitete. Taip pat nuo 2001 m. profesinės patirties semiasi Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje, kurioje kartu kuruoja būsimus gydytojus ir atlieka rezidentų vadovo pareigas. Sukaupęs 15 metų gydytojo ortopedo-traumatologo patirtį, Eugenijus Piešina vidutiniškai per metus atlieka 250–270 įvairaus pobūdžio ortopedinių operacijų.

Gydytojas yra Lietuvos ortopedų traumatologų draugijos ir Lietuvos artroskopijos chirurgų asociacijos narys, nuolat dalyvaujantis mokslinėse konferencijose ir seminaruose, skaitantis pranešimus ir rašantis mokslines publikacijas peties endoprotezavimo, žastikaulio išnirimo, raktikaulio lūžių ir kitomis temomis.

 

Gydytojas konsultuoja trečiadieniais 8.00-12.00 val.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.