Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Ortopedai - traumatologai

Raskite gydytoją
Rimas Darijus
Centro Vadovas
Rimas Darijus

Ortopedas - traumatologas

 • language LT, RU, EN, PL
 • Darbo laikas
Navikas Vygandas
Navikas Vygandas

Ortopedas - traumatologas

 • language LT, FR, EN, RU, PL
 • Darbo laikas
Piešina Eugenijus
Piešina Eugenijus

Ortopedas - traumatologas

 • language LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Ravinskienė Julija
Ravinskienė Julija

Ortopedas - traumatologas

 • language LT, EN, DE, RU
 • Darbo laikas
Sereika Simonas
Sereika Simonas

Ortopedas - traumatologas, Plaštakos chirurgas

 • language LT, EN, RU, DE
 • Darbo laikas
Med.dr. Tutkus Vytautas
Med.dr. Tutkus Vytautas

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Ortopedas - traumatologas

 • language LT, RU, EN
 • Darbo laikas
Vencevičius Rimantas
Vencevičius Rimantas

Ortopedas - traumatologas

 • language LT, RU, EN, PL
 • Darbo laikas
Zagorskis Rimantas
Zagorskis Rimantas

Ortopedas - traumatologas, Vaikų ortopedas-traumatologas

 • language LT, EN
 • Darbo laikas

Ortopedai-traumatologai

Ortopedas-traumatologas, tai gydytojas, specializuojantis kaulų, sąnarių, raumenų, raiščių ligose ir traumose. Daugelis žmonių apie šių audinių sveikatą susimąsto tik patyrę traumą ar išsivysčius ligai. Tačiau vyresniame amžiuje yra rekomenduojama apsilankyti pas ortopedą-traumatologą bendriniams tyrimams. „Medicinos diagnostikos ir gydymo centre“ atliekame modernias procedūras, pasitelkdami naujausias technologijas. Patyrę ortopedai-traumatologai padės pasirūpinti ligų ir traumų prevencija, nustatys sutrikimų priežastį ir sudarys tinkamą gydymo eigą. 

Mes siekiame užtikrinti kuo efektyvesnį gydymą, todėl net ir rimtų operacijų metu remiamės tausojančiais metodais. Jūsų pasirinktas gydytojas ortopedas-traumatologas pirmos konsultacijos metu išklausys jūsų nusiskundimus ir paskirs tolimesnius tyrimus. Konsultacija su gydytoju yra rekomenduojama, jei jaučiate kaulų, raumenų, sąnarių ir raiščių skausmą, patyrus traumą, jei atsiranda tinimas ir skausmas neslopsta po dienos ar dviejų, atsiradus sąnarių standumui, spragsėjimui juos lankstant, sutrikus judėjimui, negalėjimui tinkamai stovėti ar atlikti kitų įprastų judesių.

Registracija internetu pas ortopedą-traumatologą Vilniuje – apsilankykite!

Registracija internetu

Patyrus traumą ar pajutus kaulų, raumenų, sąnarių skausmą, audinių tinimą ir kitus neįprastus simptomus, nieko nelaukite ir kreipkitės į specialistą, kad šis galėtų nustatyti simptomų priežastį ir pradėti gydymą. Negydomos traumos ir ligos gali sukelti lėtinį skausmą, padidinti kitų kaulų ir sąnarių ligų riziką bei pakenkti laikysenai.

Bendriniai tyrimai taip pat yra atliekami kaip prevencijos priemonė vyresniame amžiuje ir žmonėms, turintiems genetinių ligų riziką. Pirmos konsultacijos metu ortopedas-traumatologas atliks bendrinę apžiūrą ir paskirs tolimesnę tyrimų ir gydymo eigą. Net ir esant problemai, mes visuomet pirmenybę teikiame tausojantiems gydymo metodams ir minimaliai invazinėms operacijoms.

Registruokitės dabar – konsultacija Vilniuje.

Ką gydo ortopedas-traumatologas?

Ortopedas-traumatologas gydo įvairias raumenų, kaulų, raiščių ir sąnarių ligas, traumas ir kitus sutrikimus. „Medicinos diagnostikos ir gydymo centre“, ortopedijos-traumatologijos skyriuje, atliekame bendrinius ir išsamius tyrimus bei diagnostiką. Patyrę specialistai taip pat operuoja ir seka pacientų reabilitacijos progresą, užtikrindami greitą ir tinkamą atsigavimą. Tolimesnį pacientų gijimą dažniausiai prižiūri fizinės medicinos ir kineziterapijos specialistai drauge su ortopedais-traumatologais.

Dažniausiai pas mus apsilanko sportininkai ir vyresnio amžiaus žmonės, bet kai kurios traumos ir ligos yra neišvengiamos net ir itin saugantis ar gyvenant sėslų gyvenimo būdą. Todėl pajutus pirmuosius simptomus, nelaukite ir pasirūpinkite savo sveikata.

Dažniausiai skiriami tyrimai

Dažniausiai pasitaikančios ligos ir negalavimai ortopedijos-traumatologijos skyriuje yra kaulų lūžiai ir išnirimai, sąnarių pažeidimai, meniskų plyšimai, raiščių patempimai ir plyšimai, artrozė, pėdos kaulų deformacija, spragsintis pirštas – stenozuojantis tenosinovitas, rankos išvarža – ganglionas, pritraukti pirštai – Dupuytreno kontraktūra, riešo kanalo sindromas, alkūnės kanalo sindromas, plantarinis fascitas („kulno pentinai“) ir kiti sutrikimai.

Mūsų centre ortopedai-traumatologai skiria tyrimus pagal kiekvieno paciento poreikius ir nusiskundimus. Tačiau dažniausiai yra atliekami galūnių rentgenografijos, elektroneurografijos, magnetinio rezonanso tomografijos tyrimai. Atlikus diagnostiką paskiriamas reabilitacinis ir vaistinis gydymas, rimtesnių sutrikimų ir traumų atveju atliekama operacija. Po operacijos yra rekomenduojama reabilitaciją tęsti su sporto medicinos ir kineziterapeuto priežiūra.

Kada gali prireikti ortopedo-traumatologo konsultacijos?

Ortopedo-traumatologo konsultacijos gali prireikti bet kuriame amžiuje ir dėl daugelio skirtingų sutrikimų ar tiesiog norint pasitikrinti raumenų, kaulų, sąnarių, raiščių būklę. Dažniausiai pacientai kreipiasi dėl kaulų lūžių, patempimų, išnarinimų. Tačiau apsilankyti pas ortopedą-traumatologą rekomenduojama, jei jaučiate skausmą judėdami, lankstydami galūnes, prasidėjus raumenų ar sąnarių tinimui, kenčiant nuo lėtinio skausmo, sutrikus judėjimui ir laikysenai. 

Svarbu nenumoti ranka patyrus traumą ir jaučiant skausmą, nes negydomi sužeidimai gali sukelti netinkamą audinių sugijimą, lėtinį skausmą, laikysenos sutrikimų, padidinti artito riziką.