Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Atsiprašome, laikinai šiai paslaugai neregistruojame,
tačiau netrukus vėl būsime pasiruošę sumažinti jūsų skausmą ar visiškai jo atsikratyti!

Nuolat kenčiamas skausmas sukelia nemalonių pojūčių, apriboja žmogaus judėjimą, daro žalą žmogaus psichologinei ir emocinei būsenai. Jei skausmas po jį išprovokavusios ligos ar traumos išgydymo tęsiasi ilgiau nei tris mėnesius, jį reikia pradėti gydyti, nes tikėtina, kad tai jau liga.

Dažniausiai pasitaikančios ligos ir negalavimai:

 • radikulopatinis skausmas,
 • miofascinis sindromas,
 • poherpetinė neuralgija,
 • galvos ir veido skausmas,
 • kaklo skausmas,
 • tarpslanktelinio disko išvaržos skausmas,
 • stuburo kanalo stenozės skausmas,

Gydymas. Lėtinį skausmą Hila gydome skausmą blokuojančiais ir uždegimą mažinančiais vaistais bei atliekant skausmą malšinančias procedūras - periferinių nervų kriodestrukciją ir krioterpiją. Priklausomai nuo pirminės ligos ir skaudančios vietos, epidūrinėmis steroidų injekcijomis juosmens arba krūtinės srityje daroma trigerinių taškų blokada, anestetikų injekcijos šalia periferinių nervų. Esant tam tikrai arba kelioms nervų šaknelių radikulopatijoms (tarpslanktelinio disko išvaržos, stuburo kanalo stenozės, lėtinės radikulopatijos paūmėjimo atvejais) taikomos intervencinės arba periferinių nervų sukelto skausmo gydymo procedūros.

Suprantame, kad kiekvieno žmogaus jautrumas skausmui yra skirtingas, todėl Hila gydymą parenkame individualiai, kad skausmas būtų užblokuotas, o žmogus galėtų grįžti prie normalaus gyvenimo ritmo.

Mūsų tikslas – kompleksiškai gydyti pirminę ligą ir jos sukeltą lėtinį skausmą bei grąžinti pacientus į visavertį gyvenimą.

Lėtinio skausmo gydymas yra sudėtingas ir ilgas procesas: kartais užtenka vienos injekcijos ar intervencinės procedūros, o kartais gydymas tęsiasi ištisus metus. Mums svarbu, kad ir gydymo laikotarpiu žmogus gyventų visavertį gyvenimą be kančių ir skausmo.

Skausmo gydymo procedūras atlieka gydytojas neurochirurgas.
Konsultacijos trukmė – 30 min.
Procedūros trukmė – 30 min. Klinikoje praleisite – 1 val.
Procedūra atliekama operacinėje. Taikomas vietinis nuskausminimas.
Po procedūros valandą būsite stebimas pooperacinėje palatoje, dėl galimų komplikacijų ir/ar alerginių reakcijų.

Dėmesio! Prieš invazinę skausmo gydymo procedūrą rekomenduojama:

 • nevalgyti 6 val.;
 • negerti jokių skysčių 2 val.;
 • nesirgti ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų (vad. peršalimo) ligomis;
 • nevartoti ilgo veikimo antikoaguliantų (5-7 paras iki kriodestrukcijos / krioterpijos procedūrų).

Atsižvelgiant į paciento sveikatos būklę įvairiems skausmas gydyti gali būti skiriama reabilitacija.
Reabilitacijos ir sporto medicinos centre nugaros skausmą įveikti jums padėsime pasitelkdami:

 • Naujausią, analogų Vilniuje neturinčią judesio diagnostikos įrangą.
 • Naujausius funkcinės reabilitacijos principus – gydymas judesiu, laikantis kompleksinio požiūrio į visą žmogaus kūną.

Specializuotame centre taikome mokslo pagrįstas ir pasaulyje pripažintas gydymo metodikas – Mulligan, McKenzie, Meitlando, Cyriax ir aiškų gydymo standartą, kuris remiasi funkcinės reabilitacijos principais ir 3 R taisykle, Reset, Reinforce, Reload = Perkrauti, Pastiprinti, Perprogramuoti.

Naujas Reabilitacijos ir sporto medicinos centras įsikūrė Lvivo g. 101 (Park Town verslo centre).

Gydytojai

Keppul Eduard
Keppul Eduard

Anesteziologai-reanimatologai

 • language LT, EN
 • Darbo laikas

Sėkmingam skausmo gydymui, kartais būtinas glaudus skausmo gydymo specialisto bendradarbiavimas su gydytojais neurologais, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais.

Skausmo gydymo paslaugų kainos

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Neurochirurgo konsultacija
80.00 €
Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Hila standartus Hila Apdraustiems PSD
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Stuburo krūtininės dalies kompiuterinė tomografija
79.00 € 141.00 €
Stuburo krūtininės dalies magnetinio rezonanso tomografija (MRT)
125.00 € 235.00 €
Visą tyrimo kainą sudaro tyrimas ir tyrimo vaizdų įrašymui reikalinga laikmena (USB).Individualiu atveju, jei skiriamas tyrimas su kontrastine medžiaga, papildomai kainuos kontrastinė medžiaga (jos kainos teiraukitės registracijos arba konsultacijos metu).. Skaityti daugiau : https://www.medcentras.lt/paslaugos-ir-kainos/ortopedija-traumatologija/
Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos

Galutinė procedūros kaina gali būti patikslinta po individualaus ištyrimo ir gydytojo konsultacijos. Kaina priklauso nuo pažeidimų apimties ir operacijoje / procedūroje naudojamų papildomų ar paciento, pasitarus su gydytoju, pasirinktų brangesnių medžiagų ir / ar paslaugų reikalingų sėkmingams gydymui atlikti.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Dažniausiai užduodami klausimai

Į skausmo gydymo specialistą kreipkitės, jei:

 • skausmas trunka ilgiau nei tris mėnesius po audinių sugijimo;
 • skausmas tęsiasi arba kartojasi neatsižvelgiant į pradinę jo atsiradimo priežastį.
 • kenčiate lėtinius skausmus dėl:
  • radikulopatijos;
  • lėtinės degeneracinės stuburo patologijos;
  • periferinės neuralgijos;
  • poherpetinės neuralgijos;
  • pakaušinės neuralgijos;
  • miofascinio sindromo.

Kreipiantis į skausmo gydymo speciaistą reikėtų turėti visus išrašus ir atliktų tyrimų duomenis, visą informaciją apie jau taikytą skausmo gydymą.  Skausmo gydymo specialistai konsultacijos metu apžiūri pacientą ir parenka tinkamiausią invazinį skausmo gydymo metodą, sudaro gydymo grafiką.

Kai kuriems skausmui gydyti naudojamiems leidžiamiems  vaistams yra nustatytos ribos, kiek jų saugiai galima naudoti gydant pacientą visus metus, todėl svarbu, kad pacientas lankytųsi pas vieną skausmo gydymo specialistą ir suteiktų visą informaciją apie ligi tol taikytą gydymą.

Įprastai pacientus  pas skausmo gydymo specialistą atsiunčia šeimos gydytojas ar neurologas, jei jų naudoti skausmo malšinimo metodai neduoda norimo rezultato.

Lėtinius skausmus dažniausiai išprovokuoja radikulopatijos ir miofascinis sindromas. Ilgą laiką kenčiant šias ligas lydintį skausmą, organizmas prie jo pripranta. Žmogaus nervų sistema tampa jautresnė tokiam skausmui, todėl jam atsirasti pakanka vis mažesnio dirgiklio – taip susiformuoja lėtinis skausmas. Invazinis skausmo gydymas ne tik numalšina nemalonius pojūčius, bet ir padeda organizmui susigrąžinti pusiausvyrą, panaikinamas jo įsijautrinimas.

Radikulopatija – daugumai gerai pažįstami radikulitiniai skausmai, miofascinis sindromas – lėtinis raumenų skausmas dėl raumenų pertempimo, atsiradusio dėl netaisyklingos laikysenos, stuburo iškrypimų ar kitų priežasčių. Lėtinis skausmas taip pat dažnai pasireiškia kaip neuralgija, kai skausmas kyla dėl tiesioginio nervo pažeidimo, pavyzdžiui, poherpetinės neuralgijos.

Mūsų Centre kompleksiškai gydome pirminę ligą ir jos sukeltą lėtinį skausmą. Mes panaikiname skausmą, pacientas atgauna judesių laisvę, bet reikia išgydyti ir skausmą išprovokavusią ligą. Pavyzdžiui, miofascinio sindromo atveju reikia atkurti raumenų įtampos balansą. Čia skausmo gydymo specialistui padeda reabilitologai, fizinės medicinos specialistai.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą Hila paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams