Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Dėkui gyd. Austėjai, kad padėjo mano nugarai, o ypač pečių juostai įgyti lankstumo. Taip pat iššinešu rekomendacijas ir pratimus, kuriuos ir toliau darysiu namuose, kad nepamesti tonuso. Norisi sugrįžti dar, nes Austėjos rankos stebuklingos!

K.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Man pas Austėją lankyti individualią kineziterapiją labai patinka! Atėjau su visos rankos tirpimais, o po kelių užsiėmimų (kartu lankant gydomąjį masažą ir magnetoterapiją) būklė labai pagerėjo ir rankos tirpimai išnyko. Ačiū už profesionalų dėmesį, atidumą, išklausymą, patarimus ir priežiūrą atliekant pratimus. Labai ačiū už nuoširdų domėjimąsi apie mano kasdienes fizines užduotis ir patarimus, kaip viską atlikti ergonomiškiau, tausojant savo sveikatą.

U.B.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Austėja puiki kineziterapeutė, bendraujant itin jaučiasi profesionalumas. Kiekvienas apsilankymas buvo malonus ir naudingas, ne tik pačiam gydymui bet ir geresniam savo kūno supratimui.

D.R.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Esu labai dėkinga Austėjai už atsidavimą darbui, profesionalumą, pastangas padedant pacientui atsistatyti po traumų, įveikiant skausmą ir baimes. Į centrą atėjau negalėdama sulenkti nugaros ir kamuojama didelio skausmo bei jausdama diskomfortą po menisko operacijos. Specialistės dėka sustiprėjau ir skausmų nebeliko, atsirado džiaugsmas ir noras judėti kaip kažkada anksčiau, pagerėjo nuotaika, reakcija, susikaupimas. Didelis ačiū Austėjai, vizitai pas ją yra geriausia investicija į save!

K.N.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Lankausi pas Austėją Gliaudytę dėl čiurnos traumos ir užsitęsusios kojos neuropatijos. Smagu ateiti, nes pasitinka nuo pat įėjimo su plačia šypsena. Dėmesinga, girdinti, švelni. Tuo pačiu labai motyvuoja, įvardija ir parodo, kas tikrai padėtų probleminėms vietoms. Man veiksminga ir problema nyksta.

V.Z.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Labai rekomenduoju MDGC reabilitacijos centrą Lvivo gatvėje. Man labai padeda individualios procedūros ir treniruotės su kineziterapeute Austėja Gliaudyte. Su Austėja malonu bendrauti, esu labai dėkinkgas už man suteiktą dėmėsį sudarant individualią gydymo programą. Austėja yra aukščiausio lygio profesionalė!

M.Ž.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Kaip smagu, kad yra tokių specialistų Lietuvoje kaip kineziterapeutė Austėja Gliaudytė. Nuostabus žmogus visomis prasmėmis, tikra savo srities profesionalė. Labai džiaugiuosi, kad po kelio menisko operacijos keliai suvedė būtent su Ja: darbščia, apsiskaičiusia ir nuolat tobulėjančia, besirūpinančia, pareiginga, atsakinga, nuoširdžia, spinduliuojančia ramybę ir gėrį. Dėkoju nuoširdžiausiai už profesionalią pagalbą reabilituojant koją, už kantrų, neįkainojamą darbą su dukra, stiprinant jos nugaros raumenis ir koreguojant laikyseną. Didžiausios sėkmės ateityje!

L.T.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Be galo ačiū, Austėja, už terapijas, konsultacijas ir darbą, kurį atlikote ne tik tiksliai, bet ir nuoširdžiai. Manau kiekvienas pacientas, patekęs į jūsų rankas, bus toks pat dėkingas.

E.A.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Tai ne tik puiki savo darbo žinovė, bet ir labai geras žmogus. Esu gana seno amžiaus. Per savo gyvenimą sutikau įvairių medicinos darbuotojų, tačiau kaip Austėja retai pasitaiko. Tai labai maloni, visad besišypsanti atidi žmogui, paprasta. Kiekvieną akimirką jaučiau jos dėmesį, pagarbą. Atliekant pratimą, viską išaiškina smulkmeniškai. Ji gydo ne tik darbu, bet ir savo elgesiu, nuoširdžiu endravimu.Tai žmonéms labai svarbu. Kada pagiria, padrąsina, jaučiamasi daug sveikiau. Tokie kaip Austėja suteikia daugiau energijos, jėgų. Dėkoju Austėjai už kartu praleistą laiką, linkiu jai sėkmės tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

A.J.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Atėjau pas Austėją su skausmu peties ir žąstikaulio srityse. Ir neapsirikau pasirinkusi šią kineziterapeutę. Austėja pirmiausia - puikus žmogus. Ji sugeba atidžiai išklausyti, išgirsti, suprasti, o svarbiausia pritaikyti turimas žinias, sprendžiant sveikatos problemas. Džiaugiuosi, kad mudviejų pastangos davė gerų rezultatų ir dabar belieka atlikti Austėjos kruopščiai parinktus namų darbus :) Nuoširdžiausios sėkmės šiai atsakingai specialistei. Genovaitė M.

G.M.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Austėja labai profesionali ir atidi specialistė, visad labai kruopščiai ir atsakingai parenka pratimus. Su ja dirbant nugaros apačios skausmas vis mažėja, be to, būtent Austėjos dėka pajutau, kokios smagios, naudingos ir džiuginančios gali būti treniruotės :) Kad pasirūpinti savo kūnu - verta! Be to, labai patinka, kad Austėja dar išmano ir jogą, tad pratimuose visad akcentuoja kvėpavimą, kas leidžia dar aiškiau ir geriau pajusti savo kūną. Ačiū labai! :)

G.P.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Pradėjo tempti akyse, svaigti galva, tirpti pusę kūno. Pasijutau kaip prieš 12 metų, kai buvo ištikęs insulto priepuolis. Be to, momentais pradėjau nebejausti kojų... Kreipiausi į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą. Labai greitai nukreipė pas reikiamus specialistus. Kardiologas, neurologas, pulmunologas. Tyrimai. Operatyviai ištyrė. Pas kardiologą spaudimas 220/120. Linksma... Išrašė daug spalvotų piliulių. Pabaigoje nusiuntė į rebilitacijos centrą. Pats greičiausiai nebūčiau kreipęsis. Pratestavo. Pasilenkt sunku, galvą pasukt „misija neįmanoma“, visur skauda ir surakinta. Tada procedūros, masažas. Pati geriausia patirtis pas masažuotojus Rūtą bei Julių. Padėjo tiek jų masažas, tiek patarimai. Ir vienas nukreipimas, kurio mano tuometiniu supratimu mažiausiai reikėjo – tai mankštos. Pas Austėją. Lūkesčių nebuvo jokių - kažkokie pratimai. Ir štai jau pusę metų mankštinuosi. 2x į savaitę. Pradingo skausmai, tirpimai, savijauta – „atjaunėjęs 15 metų“. Austėja – ji nereali. Visada pozityvi ir geros nuotaikos. Tai užkrečia. Dėmesinga man kaip pacientui, kompetencija net nekelia abejonių - visi užsiėmimai skirtingi, pritaikyti mano savijautai bei galimybėm. Patosiškai skamba, bet ji padovanojo man kitą gyvenimą. Dėkui tau AUSTĖJA.

D.K.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Tai pati geriausia kineziterapiautė. Esu baleto šokėja, patiriu didelį fizinį krūvį. Kai po sunkios treniruotės ateinu pas Austėją, ji visada žino, kaip man pasijausti geriau - padeda atpalaiduoti raumenis ir sumažinti kūno nuovargį. Kartais patiriu ir skausmą. Tai normalu šokėjui , tačiau Austėjos dėka galiu greičiau grįžti į baleto șalę ir tęsti treniruotes. Esu labai jai dėkinga už pagalbą.

A.K.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Austėja - viena geriausių kineziterapijos specialisčių. Ir ne tik, tai labai šiltas, rūpestingas ir empatiškas žmogus. Jau daug metų esu jos pacientė su lėtiniu nugaros skausmu. Austėjos dėka skausmas retesnis, savijauta - ženkliai geresnė. Ūmaus skausmo periodu visada galiu tikėtis nuoširdžios neatidėliotinos pagalbos. Ačiū, Austėja!

A.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Neįsivaizuoju kaip tinkamai išreikšti dėkingumą kineziterapeutei Austėjai, nes taip, kaip norisi išgirti šį nuostabų žmogų, tiesiog pritrūksiu žodžių. Kažkokiais magiškais keliais patekau pas tokią profesionalę ir nuoširdžiai atsidavusią savo darbui specialistę. Sergu sąnarius ir stuburą pažeidžiančia liga (ankiloziniu spondilitu), tad daugiau nei penkerius metus ieškojau specialisto, padėsiančio sergančiam šia liga kūnui prajudėti nekenkiant dar labiau, bet nė vienas specialistas nesigilino į diagnozę ir skausmus tiek, kiek Austėja. Jos siūlomi pratimai labai gerai atpalaiduoja sukaustytas ir skausmingas vietas, ir atrodo, jog jie ne tik, kad pritaikyti man, o sukurti būtent man. Esu nerealiai dėkinga ne tik už pratimus, kurių dėka kūnas tapo lankstesnis ir judresnis, bet ir už tą atmosferą, kurią Austėja sukuria, bei nuoširdų rūpestį. Smagus ir jaukus bendravimas, atrodo, kad užsukai pasitreniruoti su drauge, kuriai tikrai rūpi. Užsiėmimų kaskart laukiu, nes malonu, linksma, naudinga ir svarbiausia veiksminga! Pagalba ne tik kūnui, bet ir sielai. Labai džiaugiuosi patekusi į tokios šaunios specialistės rankas. Ačiū, Austėja, esate nuostabi!

L.J.