Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Rajeckas Vilius Šeimos gydytojas
Gydytojas atsakingai įvertino situaciją, parinktas gydymo planas greitai davė rezultatų. Malonus ir geranoriškas gydytojo bei sesučių požiūris į pacientą, noras padėti paliko gerą ir šiltą įspūdį. Nuoširdus ačiū!

T.B.

Rajeckas Vilius Šeimos gydytojas
Laba diena, esu labai patenkintas šeimos gydytojo gerb. Viliaus Rajecko atsakingu požiūriu į savo darbą. Priėmimas atliekamas tiksliai sutartu laiku, visi reikalingi tyrimai atliekami maksimaliai primtinu laiku, pagal paciento galimybes, apie tyrimų rezultatus operatyviai informuojama telefonu. Gydytojas tai pat skambina telefonu ir domisi naujai paskirtų medikamentų poveikiu. Ačiū!
Pagarbiai R.J.

R.J.

Rajeckas Vilius Šeimos gydytojas
Labai atidus ir dėmesingas gydytojas, įsiklauso į problemą ir ieško būdo, kaip geriausiai ir patogiausiai padėti pacientui. Esu labai laimingas, kad patekau pas šį daktarą.

S.L.