Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Gliaudyte Austeja Kineziterapeute

Gliaudytė Austėja

Kineziterapeutai

Kalbos
anglų
lietuvių
Darbo laikas
I, III 8.00-16.00 val.
II, IV 12.00-20.00 val.
V kintantis 8.00-16.00 val. / 12.00-20.00 val.

Nuo 2008 m.

profesinė patirtis

88000+

atliktų procedūrų per darbo praktiką

44000+

pacientų per darbo praktiką

Vertina kūdikių ir vaikų judesių raidą ir bendrosios motorikos funkciją, nustato specifinius judesio raidos sutrikimus, atlieka kineziterapijos procedūras, moko tėvus atpažinti ir koreguoti neteisingas vaiko padėtis bei judesius. Padeda tėvams susipažinti su kūdikio saugaus nešiojimo galimybėmis bei judėjimu pirmaisiais jo gyvenimo metais. Pratimai atliekami salėje ant kilimėlio, kamuolio, volo. Veda užsiėmimus moterims, norinčioms pasiruošti prieš gimdymą arba atsistatyti po gimdymo, turinčioms šlapimo nelaikymo problemų.

Taiko individualias kineziterapijos procedūras salėje po operacijų, ligos ir/ar traumos. Domisi griaučių ir raumenų sistemos sutrikimais (GRS), tai yra sąnarių ar kitų audinių pažeidimais. Sveikatos problemos gali būti įvairios – nuo nedidelio skausmo iki sunkesnių sveikatos sutrikimų (apatinių galūnių  -klubo, kojų, kelio, pėdos; pečių juostos, kaklo, nugaros arba kombinuoti griaučių raumenų skausmai). Paruošia klientus prieš operaciniam ir po operaciniam periodui, dažniausiai esant kelio, čiurnos, peties  sąnarių problemoms.

Konsultuoja/moko mėgėjiškai sportuojančius ar norinčius pradėti taisyklingai  ir be traumų sportuoti. Moko pajausti ir pažinti savo kūną. Supažindina su „pratimų abėcėle“.

 

Yra kvalifikuota Maitland manualinės terapijos specialistė. Maitland terapiją taiko efektyviai gydant funkcinius sąnarių, kaulų ir nervų sistemos sutrikimus. 

Pacientai apie specialistę

U.B.
Man pas Austėją lankyti individualią kineziterapiją labai patinka! Atėjau su visos rankos tirpimais, o po kelių užsiėmimų (kartu lankant gydomąjį masažą ir magnetoterapiją) būklė labai pagerėjo ir rankos tirpimai išnyko. Ačiū už profesionalų dėmesį, atidumą, išklausymą, patarimus ir priežiūr...
Skaityti visą atsiliepimą
D.R.
Austėja puiki kineziterapeutė, bendraujant itin jaučiasi profesionalumas. Kiekvienas apsilankymas buvo malonus ir naudingas, ne tik pačiam gydymui bet ir geresniam savo kūno supratimui.
K.N.
Esu labai dėkinga Austėjai už atsidavimą darbui, profesionalumą, pastangas padedant pacientui atsistatyti po traumų, įveikiant skausmą ir baimes. Į centrą atėjau negalėdama sulenkti nugaros ir kamuojama didelio skausmo bei jausdama diskomfortą po menisko operacijos. Specialistės dėka sustiprėjau ir...
Skaityti visą atsiliepimą
V.Z.
Lankausi pas Austėją Gliaudytę dėl čiurnos traumos ir užsitęsusios kojos neuropatijos. Smagu ateiti, nes pasitinka nuo pat įėjimo su plačia šypsena. Dėmesinga, girdinti, švelni. Tuo pačiu labai motyvuoja, įvardija ir parodo, kas tikrai padėtų probleminėms vietoms. Man veiksminga ir problema nyksta.
Skaityti visą atsiliepimą
M.Ž.
Labai rekomenduoju MDGC reabilitacijos centrą Lvivo gatvėje. Man labai padeda individualios procedūros ir treniruotės su kineziterapeute Austėja Gliaudyte. Su Austėja malonu bendrauti, esu labai dėkinkgas už man suteiktą dėmėsį sudarant individualią gydymo programą. Austėja yra aukščiausio lygio...
Skaityti visą atsiliepimą
L.T.
Kaip smagu, kad yra tokių specialistų Lietuvoje kaip kineziterapeutė Austėja Gliaudytė. Nuostabus žmogus visomis prasmėmis, tikra savo srities profesionalė. Labai džiaugiuosi, kad po kelio menisko operacijos keliai suvedė būtent su Ja: darbščia, apsiskaičiusia ir nuolat tobulėjančia...
Skaityti visą atsiliepimą
E.A.
Be galo ačiū, Austėja, už terapijas, konsultacijas ir darbą, kurį atlikote ne tik tiksliai, bet ir nuoširdžiai. Manau kiekvienas pacientas, patekęs į jūsų rankas, bus toks pat dėkingas.
A.J.
Tai ne tik puiki savo darbo žinovė, bet ir labai geras žmogus. Esu gana seno amžiaus. Per savo gyvenimą sutikau įvairių medicinos darbuotojų, tačiau kaip Austėja retai pasitaiko. Tai labai maloni, visad besišypsanti atidi žmogui, paprasta. Kiekvieną akimirką jaučiau jos dėmesį, pagarbą. Atliekant...
Skaityti visą atsiliepimą
G.M.
Atėjau pas Austėją su skausmu peties ir žąstikaulio srityse. Ir neapsirikau pasirinkusi šią kineziterapeutę. Austėja pirmiausia - puikus žmogus. Ji sugeba atidžiai išklausyti, išgirsti, suprasti, o svarbiausia pritaikyti turimas žinias, sprendžiant sveikatos problemas. Džiaugiuosi, kad mudviej...
Skaityti visą atsiliepimą
G.P.
Austėja labai profesionali ir atidi specialistė, visad labai kruopščiai ir atsakingai parenka pratimus. Su ja dirbant nugaros apačios skausmas vis mažėja, be to, būtent Austėjos dėka pajutau, kokios smagios, naudingos ir džiuginančios gali būti treniruotės :) Kad pasirūpinti savo kūnu - verta! Be...
Skaityti visą atsiliepimą
D.K.
Pradėjo tempti akyse, svaigti galva, tirpti pusę kūno. Pasijutau kaip prieš 12 metų, kai buvo ištikęs insulto priepuolis. Be to, momentais pradėjau nebejausti kojų... Kreipiausi į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą. Labai greitai nukreipė pas reikiamus specialistus. Kardiologas, neurologas...
Skaityti visą atsiliepimą
A.K.
Tai pati geriausia kineziterapiautė. Esu baleto šokėja, patiriu didelį fizinį krūvį. Kai po sunkios treniruotės ateinu pas Austėją, ji visada žino, kaip man pasijausti geriau - padeda atpalaiduoti raumenis ir sumažinti kūno nuovargį. Kartais patiriu ir skausmą. Tai normalu šokėjui , tačiau Austėjos...
Skaityti visą atsiliepimą
A.
Austėja - viena geriausių kineziterapijos specialisčių. Ir ne tik, tai labai šiltas, rūpestingas ir empatiškas žmogus. Jau daug metų esu jos pacientė su lėtiniu nugaros skausmu. Austėjos dėka skausmas retesnis, savijauta - ženkliai geresnė. Ūmaus skausmo periodu visada galiu tikėtis nuoširdžios...
Skaityti visą atsiliepimą
L.J.
Neįsivaizuoju kaip tinkamai išreikšti dėkingumą kineziterapeutei Austėjai, nes taip, kaip norisi išgirti šį nuostabų žmogų, tiesiog pritrūksiu žodžių. Kažkokiais magiškais keliais patekau pas tokią profesionalę ir nuoširdžiai atsidavusią savo darbui specialistę. Sergu sąnarius ir stubur...
Skaityti visą atsiliepimą
A.I.
Esu labai dekinga kineziterapeutei Austėjai, labai dėmesinga ir profesionali savo srityje! Anksčiau lankiau mankštas kitose įstaigose ir dar tokio dėmesio nesulaukiau niekada. Kiekviena mūsų susitikimą klausė kaip jaučiuosi, pritaikydavo pratimus prie mano gyvenimo ritmo. Vėl galiu vaikščioti ir...
Skaityti visą atsiliepimą

Biografija

2012 m. - 2014 m. Vilniaus Universitetas, medicinos fakultetas, reabilitacijos magistras.

2005 m. - 2010 m. Vilniaus Universitetas, medicinos fakultetas, reabilitacijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

 

 

Nuo 2016 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, kineziterapeutė.

2015 m. - 2016 m. UAB "Viso Gero", kineziterapeutė. 

2015 m. - 2015 m. Get Fit, kineziterapeutė

2012 m. - 2016 m. Vaikų ligoninės, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo, Vaiko raidos centras, kineziterapeutė. 

2011 m. - 2012 m. UAB "Trasalis. SPA ir sveikatingumo centras", kineziterapeutė. 

2009 m. - 2010 m. VŠĮ VUL Santariškių klinikos. Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centre, kineziterapeutė. 

Kineziterapeutės licencija.

„Pėdos ir čiurnos pažeidimai. Diagnostika, gydymas ir reabilitacijos metodikos" su lektore Helene Simpson nuotoliniai mokymai. Įvykusiais 2020 m. rugsėjo mėnesį. SAM patvirtinti 12 kvalifikacinių valandų pažymėjimai.

Maitland® Manualinė terapija – 1 lygis (1 savaitė – 40 val.). Įvykusiame Kaune 2020 m. rugsėjo mėn.

Certificate of attendance. Has completed  two-day posgraduate clinical education in Physical Therapy: Manual Therapy Workshop on Brian Mulligans‘ Concepts NAGS, SNAGS, MWMS, PRPS etc. C – Advanced Course. Contact hours: 16.  Įvykusiame Kaune 2019 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, Nr. 2019/03,  kad dalyvavo 12 ak. val. trukmės teoriniame – praktiniame seminare „Viršutinio kvadranto gydymas sporto medicinoje“. Įvykusiame Vilniuje 2019 m. kovo mėn. Lektoriai: sporto gydytojas Kęstutis Linkus, sporto masažuotojas Saulius Satkevičius, sporto kineziterapeutas Laurynas Gumbis.

Certificate of attendance. Has completed a posgraduate education in manual therapy. Brian Mulligans Concept of Mobilisations with Movement. A: Upper Quarter & B: Lower Quarter. Contact hours: 30.  Įvykusiame Kaune 2018 m. lapkričio – gruodžio mėn.

Sertifikatas, kad dalyvavo teoriniame ir praktiniame seminare „Sporto medicina, judesių anatomija. Efektyviausių kvėpavimo metodikų teorija ir praktika“. Įvykusiame Vilniuje 2018 m. lapkričio mėn.

Pažymėjimas, Nr. 315810,  kad dalyvavo 16 ak. val. trukmės mokymuose visų profesinių kvalifikacijų gydytojams ir slaugytojams „Streso fiziologija, psichologija ir įveikos metodai“. Įvykusiame Vilniuje 2018 m. gegužės mėn.

Pažymėjimas, Nr. 315724,  kad dalyvavo 16 ak. val. trukmės mokymuose „Sveikatos priežiūros specialistų pacientų aptarnavimo specialioji lavinimo programa“. Įvykusiame Vilniuje 2018 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo 6 val. seminare „Pirmoji medicinos pagalba įvairių ūmių būklių atvejais“. Įvykusiame Vilniuje 2017 m. gruožio mėn.

Kaip dirbti, bendrauti  su kūdikiais žinių sėmėsi iš Ania Witkowska seminaro „Ką kalba kūdikiai? Kūno ir judesio seminaras“ Įvykusiame Vilniuje 2016 metais. Balandžio mėn. (pažymėjimo nėra)

Pažymėjimas, kad dalyvavo respublikinėje praktinėje konferencijoje „Stuburo ir dubens srities problemos bei jų sprendimo būdai“. Įvykusiame Vilniuje 2016 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo mokslinėje praktinėje konferencijoje, skirtoje Vaikų ligoninės Vaiko raidos centro įkūrimo 25-mečiui. „Kitokie vaikai: Gyvenimas su jais ir dėl jų“. Įvykusiame Vilniuje 2016 m. kovo mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo tarptautinėje mokslinėje - praktinėje konferencijoje „Kineziterapijos studijoms 70 metų: mokslu grįstos praktikos link“. Įvykusiame Vilniuje 2015 m. spalio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo mokslinėje praktinėje konferencijoje „Čiurnos sportinės traumos: problemos ir sprendimo būdai“. Įvykusiame Kaune 2015 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo respublikinėje praktinėje konferencijoje „Klubo sąnario reabilitacijos principai“. Įvykusiame 2015 m. balandžio mėn.

Sertifikatai, kad 2015 m. kovo mėn. dalyvavo „K-Active Taping. Basic Course“ ir „K-Active Taping. Spine/Sacroiliac joint“ kursuose.

Pažymėjimas, kad dalyvavo teoriniame – praktiniame seminare „Teisingų pratimų seminaras – pagrindai ir aksiomos“. Įvykusiame Kaune 2015 m. kovo mėn. Gydytojas Dalius Barkauskas.

Pažymėjimas, kad dalyvavo mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Aktualūs vaikų raidos sutrikimų gydymo ir reabilitacijos klausimai“. Įvykusiame Vilniuje 2014 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Aktualūs vaikų cerebrinio paralyžiaus klausimai“. Įvykusiame Vilniuje 2012 m. spalio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo teoriniame – praktiniame seminare „Pavasario Judesio akademijos kongresas: Šiuolaikinės kineziterapijos metodikos“. Įvykusiame Kaune 2012 m. gegužės mėn.

Sertifikatas, kad sėkmingai sudalyvauta „On Tour aqua college“ 2012 m.

Pažyma, kad dalyvavo praktiniame seminare "Kaklinės stuburo dalies funkcinis ištyrimas". Įvykusiame Kaune 2011 m. birželio mėn. 18 d.

23.    Pažyma, kad dalyvavo teoriniame – praktiniame seminare. Laisvojo kybojimo pratimų koncepcijos, kineziologiniai pagrindai ir praktiniai panaudojimo kineziterapijoje aspektai. Įvykusiame Kaune 2011 m. birželio mėn. 11 d.

Pažymėjimai: 2010 lapkričio mėn. 4 d., Klasikinio masažo pagrindai (gydomieji masažai: nuo aukšto kraujospūdžio, žarnos nepraeinamumo metodika) (72 val.) ir Medaus masažas (8val.), B. Tajupovo komercinė įmonė „Borisas“;

Pažymėjimas, kad dalyvavo 2010 m. lapkričio 5 d. Vilniuje vykusiame mokslinėje–praktinėje konferencijoje „Medicina ir sportas“;

Pažymėjimas, kad dalyvavo 2010 m. birželio 5 d. Vilniuje vykusiame teoriniame-praktiniame seminare „Thera-Band elastinio pasipriešinimo sistema sporte ir reabilitacijoje“;

Pažymėjimas, kad dalyvavo teoriniame – praktiniame seminare „Kaklas ir viršutinė galūnė. Gydymo technikos“. Įvykusiame Kaune 2010 m. gegužės mėn.

2010 m. atestuota pagal 12 valandų Privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programą, UAB Krizių Tyrimų Centras;

Pažymėjimas, kad dalyvavo 2009 m. gruodžio 15 d. Vilniuje vykusiame seminare „Kineziterapija trenerio veikloje. Sporto medicinos pagrindai. II pakopa“.

Specialistė mėgsta skaityti knygas, daug laiko praleidžia gamtoje, turint galimybę stengiasi daug keliauti. 

Mediateka

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams