Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Rimas Mykolas Kineziterapeutas

Rimas Mykolas

Kineziterapeutai

Kalbos
lietuvių
anglų
Darbo laikas
I, IV 8.00 - 17.00
II, III, V 12.00 - 20.00
 

Taiko individualias ir grupines kineziterapijos procedūras salėje arba vandenyje. Kineziterapeutas specializuojasi traumatologijoje-ortopedijoje, taiko aktyvias ir pasyvias kineziterapijos metodikas, masažo, fizioterapijos technikas bei priemones. Darbas ligoninėje bendros reabilitacijos ir neurologijos skyriuose su neurologiniais, spinaliniais ir bendros reabilitacijos pacientais padėjo įgyti patirties su įvairaus pobūdžio pacientais, nuo neurologinių (po insultų) iki pooperacinių bei pacientais, kurie yra patyrę galvos traumas, po kurių būna paralyžiuotos galūnės. Specialistas atlieka paciento fizinio aktyvumo įvertinimą ir kineziterapijos programų sudarymą pagal gydytojo nurodymus atsižvelgdamas į bendrą kūno būklę. Teikia pacientams ir jų artimiesiems metodinius nurodymus, informuoja pacientus apie pasiektus ir laukiamus rezultatus.

Specialisto įgytos sertifikacijos

 

Mulligan RedCord Cyriax Maitland
Mulligan metodikos gydymo sertifikacija
(skirta sąnarinių paviršių mobilizacijai)
Redcord metodikos sertifikacija
(skirta nugaros skausmo gydymui)
Cyriax metodikos sertifikacija Maitland metodikos sertifikacija

Paslaugas teikia Reabilitacijos ir sporto medicinos centre
Lvivo 101, Vilnius (Park Town verslo centras). Žiūrėti Google maps

Pacientai apie specialistą

N.R.
Po čiurnos traumos ir operacijos, reabilitaciniu periodu, Mykolas paskyrė efektyvius pratimus, kurie sustiprino čiurną, padidino amplitudę. Taip pat skyrė bendro fizinio pratimus, kurie leido sustiprėti ir kitiems raumenims. Puikiai pritaikytos naujausios technologijos ir žinios. Taip pat pozityvus...
Skaityti visą atsiliepimą
A.
Teko reabilituotis pas šį specialistą , puikiai bendraujantis, perspektyvus kineziterapeutas, padėjo atsistatyti po kelio operacijos. Tikrai rekomenduoju. Dėkui, Mykolai.
V.
Nuostabus kineziterapeutas. Man padėjo pasiruošti operacijai ir fiziškai ir psichologiškai priešoperacinės reabilitacijos metu bei atsistatyti po jos. Taipogi sustiprinti ne tik pažeistą čiurną, bet ir visus raumenis. Mykolo dėka dabar jau pilnai galiu toliau žaisti krepšinį. Ačiū!

Biografija

Klaipėdos universitetas, sveikatos mokslų fakultetas, kineziterapeuto profesinė kvalifikacija.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, kineziterapeutas.

VšĮ Palangos reabilitacijos ligoninė, kineziterapeutas. 

 

VšĮ „Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras“ ir “ „Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacija“ seminaras „Viršutinių galūnių miofascijinės grandys“.

VšĮ „Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras“ „Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacija“ seminarai „Liemens ir apatinių galūnių miofascijinės grandys“ ir „Miofascijinės grandys ir artrologija".

VšĮ „Funkcinės medicinos mokymo ir gydymo centras“ ir „Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacija“  seminrai „Raumenų disfunkcijų tipai ir jų korekcija. Raumenų testavimo pagrindai. Manualinis raumenų testavimas“.

VšĮ „Sportininkų mokymo centras“ seminaras ,,Viskas apie tempimo pratimus”.

VšĮ „Kineziterapijos klinika“ praktiniai užsiėmimai „Medicininis skriningas kineziterapeutams“.

VšĮ „Sportininkų mokymų centras“ mokslinė konferencija „Jėgos ir galingumo efektyvus treniravimas“.

VšĮ „ Nacionalinis mokymų centras“„Diagnostinės naujovės ir klinikiniai atvejai gydytojų darbe“. 

VšĮ „Judesio akademija“ teorinis – praktinis seminaras  „Korekcinių pratimų parinkimo ir skyrimo strategija. Funkcinis judesių vertinimas (FMS), II dalis".

VšĮ „Judesio akademija“ teorinis – praktinis seminaras  „Korekcinių pratimų parinkimo ir skyrimo strategija. Funkcinis judesių vertinimas (FMS), I dalis".

VšĮ „Sekmės laboratorija“ teorinis – praktinis užsiemimas „Klientų aptarnavimo standarto taikymas Palangos reabilitacijos ligoninėje“.

„Smart moves academy“ seminaras „Fascial manipulation stecco method“.

VŠĮ „KU“ teoriniai - praktiniai užsiėmimai „Peties ir sąnario ištyrimas ir gydymas“

VšĮ „Kineziterapijos klinika“ teoriniai – praktiniai užsiemimai „Kelio sąnario nestabilumas – etiologija, traumos mechanizmai, klasifikacija, diagnostika, gydymas, prevencija“.

VšĮ „Lietuvos Kineziterapeutų draugija“ mokslinė praktinė konferencija „Limfedemos gydymo tarpdisciplininiai aspektai“.

VšĮ „Gemma sveikatos centras“ kursai „Pradiniai K-active kineziologinio teipavimo“.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams