Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Venslovas Julius masazatuojas

Venslovas Julius

Gydomojo masažo specialistai

Kalbos
lietuvių
Darbo laikas
I-V 8.00-12.00 val.
VI 8.00-12.00 val.

nuo 2004 m.

profesinė patirtis

47000+

atliktų procedūrų per darbo praktiką

Atlieka masažo procedūras visų amžiaus grupių pacientams, tarp jų ir kūdikiams. Specializuojasi atlikti viso kūno gydomuosius masažus, vibracinius (kosuliui mažinti, bronchitui gydyti). Atlieka masažus pacientams po operacijų, sveikatai susigrąžinti, turintiems stuburo problemų, sportininkams – raumenų jėgai sustiprinti.

Pacientai apie specialistą

A.J.
Norėčiau padėkoti Juliui Venslovui už profesionalumą, atidumą, nuoširdumą. Tai žmogus turintis gydančias rankas, kurios atpalaiduoja, nuima skausmą, suteikia jėgų ir energijos judėti.
E.D.
Po Juliaus nugaros masažų kaip reikiant pralaisvėjo kaklas, sumažėjo įtampa pečių, menčių, kaklo srityje. Nesitikėjau, bet jau po pirmo, antro masažo kaip reikiant sumažėjo vadinamoji "našlės kuprelė".

Smagu, kad žmogus nuolat tobulinasi, mokosi ir masažai - kaskart vis kitokie. Ačiū!
J.W.
Lankausi pas šį specialistą jau antrus metus ir galiu tik teigti, kad Julijus Venslovas yra puikus masažistas, savo srities profesionalas ir dėmesingas specialistas. Dėkoju ir labai rekomenduoju!
U.B.
Puikus, šiltas ir dėmesingas žmogus, savo srities profesionalas! Ačiū už puikius masažus pečių juostai, rankų tirpimas pastebimai sumažėjo jau po kelių užsiėmimų.
R.K.
Profesionalus ir dėmesingas masažuotojas - detaliai išsiaiškina problemą; gerai palaiko komunikaciją - kad masažas būtų ne per skausmingas visada prašo įvertinti skalėje; geras tęstinumas - visada pasiteirauja kaip po praėjusio masažo atėjus kitą kartą, kad galėtų įvertinti kaip daryti toliau. Po...
Skaityti visą atsiliepimą
R.G.
Dėkoju masažuotojui Juliui už ne tik profesionaliai atliekamą masažą, bet ir už "išgydytą" masažo baimę, likusią nuo tarybinių "masažų". Tikras profesionalas su tikra širdimi!
J.W.
Puikus masažuotojas, savo srities profesionalas. Profesionalus masažas, atsižvelgta į problemą. Rekomenduoju, puikiai atlieka nugaros masažą.
R.M.
Julius masažuoja profesionaliai, įsiklauso į nusiskundimus, atsako į kylančius klausimus apie kūną. Rekomenduoju ramia širdimi. Taip pat - jei norisi, gali būti malonus ir įdomus pašnekovas.
D.J.
Noriu padėkoti masažuotojui Juliui už begalo gerą ir profesionalų darbą. Jo auksines rankas tikrai galima pavadinti gydančiomis. Puikus specialistas, plius malonus bendravimas. Retai galima sutikti žmogų taip gerai išmanantį savo darbą. Rekomenduoju nuoširdžiai.
A.K.
Noriu padėkoti šiam masažuotojui. Po sunkios traumos padėjo atstatyti jėgas. Labai noriu rekomenduoti šį masažuotoją. Didelis ačiū.
V.R.
Nuoširdžiausia padėka masažuotojui Juliui Venslovui kaip labai profesionaliam specialistui ir Žmogui, įsigilinančiam į paciento sveikatos problemas bei lūkesčius, ir puikiai atliekančiam savo darbą. Jau po pirmųjų masažų pradėjo mažėti nugaros skausmai, pagerėjo sąnarių judrumas, pagerėjo bendra...
Skaityti visą atsiliepimą
K.Ž.
Labai nuoširdžiai galiu rekomenduoti masažuotoją Julių. Baiginėju masažų kursą po rankos lūžio ir operacijos, situacija labai pagerėjo. Išmano savo darbą ir kaip žmogus labai malonus, jaukiai jaučiuosi. Rekomenduoju! Ačiū! Karolina
I.S.
Noriu padėkoti gydomojo masažo specialistui Juliui Venslovui už profesionalų gydymą, malonų bendravimą ir nuoširdų darbo atlikimą. Tai žmogus, savo rankomis darantis stebuklus. 2.5 mėn mane vargino tarpšonkaulinė neuralgija. Po 4 masažų negalėjau patikėti, kad pagaliau dingo stiprus skausmas ir...
Skaityti visą atsiliepimą
M.B.
Geriausias gydymojo masažo specialistas, kokį man teko sutikti savo gyvenime. Niekada nemėgdavau masažo, kol nesutikau šio gydytojo. Visada pasidomi apie skausmingas vietas ir išmasažuoja jas taip, kad dingsta visi skausmai. Kiekvieną kartą labai laukiu apsilankymo pas jį. Ačiū jam už jo nuostabias...
Skaityti visą atsiliepimą
B.J.
Puikus profesionalas, specialistas, kuris gerai išmano savo darbą. Labai atsidavęs savo darbui iš didžiosios raidės auksinių rankų ir labai malonus žmogus. Mano kojos skausmai praktiškai kasdien vis mažėja ir manau visai išnyks. Pagaliau tas skausmas traukiasi nuo manęs, kuris labai man kenk...
Skaityti visą atsiliepimą
L.
Ačiū labai Juliui už gydant nugaros skausmą, gerai išmasažuoja probleminius taškus, tikrai jaučiasi efektas, raumenų palengvėjimas ir atpalaidavimas. Visiems rekomenduoju!
S.J.
Nuoširdus ačiū masažuotojui Juliui už sugrąžintą sveikatą. Jo sąžiningo ir kruopštaus darbo dėka pavyko išvengti sunkios stuburo operacijos, nugalėtas ilgai kamavęs skausmas. O padrąsinantys žodžiaii ir begalinis atsidavimas savo darbui, suteikia pacientui noro vėl džiaugtis gyvenimu. Didžiausia...
Skaityti visą atsiliepimą
A.
Ačiū Juliui už profesionalumą ir norą padėti gydant nugaros skausmą. Rekomenduoju!
R.
Puikus specialistas gerai išmanantis savo darbą. Prieš pradėdamas masažų ciklą, nuodugniai išklauso kokios bėdos kankina, pasidomi apie diagnozę, ir tik tuomet pradeda dirbti. Profesionalus ir labai malonus masažzuotojas. Nugara poveikį pajaute jau po pirmų kartų. Rekomenduoju!
N.K.
Nuoširdžiai noriu padėkoti masažuotojui Juliui Venclovui už profesionaliai atliekamą darbą, ypatingo dėmesio skirymą probleminių sričių gydymui. Didelis AČIŪ:)
I.V.
Kreipiausi į Centrą su raumenų ir sąnarių skausmais. Džiaugiuosi patekusi į masažisto Juliaus Venslovo rankas. Tai labai profesionalus, dėmesingas, įsiklausantis į kūną ir jo problemas specialistas. Dirba nuoširdžiai, atidus paciento reakcijoms, naudoja įvairią masažo techniką. Jaučiu ženkl...
Skaityti visą atsiliepimą
D.L.
Puikus masažuotojas, savo srities profesionalas, labai stengėsi padėti tose vietose, kur yra problema, po masažo jaučiausi puikiai. REKOMENDUOJU.
A.B.
Jeigu ieškote profesionalo - tikrai neapsiriksite! Jau po pirmo masažo seanso pasijaučiau geriau. Daugelį metų lydėję nugaros, kaklo skausmai dingsta. Didelis ačiū Juliui už pagalbą grįžtant geros savijautos link, o taip pat už malonų ir draugišką bendravimą! Tikrai rekomenduosiu visiems savo...
Skaityti visą atsiliepimą
I.
Po kiekvieno masažo vienintelis jausmas - pasakiškas. Kartu gaunamas ir gydomasis, ir atpalaiduojantis efektas. Kaskart atsižvelgiama į tuo metu opiausias problemas. Pusantro mėnesio kamavęs skausmas ir judesių varžymas sumažėjo iki maudimo vos po 2 kartų. Labai rekomenduoju šį gydytoją.
B.B.
Juliui tik pagyrimai, esu buvusi pas daugelį specialistų, bet tik po Jo masažų supratau kas yra tikras gydomasis masažas, akivaizdūs pokyčiai ir maksimalus atsipalaidavimas kaskart, tik išėjus norisi sugrįšti. Tikras savo srities profesionalas. Rekomenduoju visiems ir Didžiulė padėka Jam!
N.K.
Puikus savo srities specialistas, po masažo visada jaučiuosi atsipalaidavus, skausmai sumažėjo.Džiaugiuosi pagaliau atradusi kompetetingą masažuotoją. Kuris išmasažuoja visas skaudamas vietas. Didelis ačiū! Būtinai grįšiu!
V.S.
Gerai atlieka savo darbą, profesionaliai masažuoja. Maloniai bendrauja. Esu dėkingas reabilitacijos centrui.
E.K.
Man labai pasisekė, kad papuoliau pas šitą nuostabų profesionalą! Jo tiesiog stebuklingos rankos, po masažo aš jaučiuosi labai gerai, būtinai ateisiu pas šitą masažuotoją, kai kitą kartą vėl būsiu Lietuvoje. Labai dėkinga visiems reabilitacijos centro darbuotojams už profesionalių ir kokybišk...
Skaityti visą atsiliepimą
J.
Puikus specialistas. Rekomenduoju.
R.B.
Laba diena, labai noriu padėkoti Juliui už profesionaliai atliktus masažus, kurių dėka galiu vaikščioti nesiremdamas, neklupčiodamas. Dar kartą dėkoju už profesionalumą, o gal būt ir už talentą būti masažistu.
G.Š.
Nuoširdžiai dėkoju už atliktą darbą, profesionalų ir nuoširdų. Sėkmės darbuose.
A.V.
Ačiū labai masažuotojui Juliui už profesionalumą, mandagumą, punktualumą ir norą padėti. Rekomenduoju ir būtinai apsilankysiu kitą kartą!
D.S.
Noriu padėkoti masažuotojui Juliui už jo "auksines rankas", kaip ir daugeliui dirbančių sėdimą darbą (prie kompiuterio) vargino pečių ir nugaros skausmai, tačiau jau po keletos masažų pasijutau daug geriau. Esu apylinkės pacientas jau daugelį metų ir galiu tik geriausiais atsiliepimais vertinti...
Skaityti visą atsiliepimą
K.Š.
Puikus, profesionalus masažistas. Puikus servisas. Visiems rekomenduoju.
G.
Turiu kaklo, stuburo ir nugaros traumų. J. Venslovo masažai labai padėjo grąžinti formą. Puikiai surado problemines vietas, trigerius, prisitaiko prie paciento skausmo stiprumo, neperspaudžia, atkreipia dėmesį į paciento pageidavimus. Rekomenduoju!
A.B.
Man yra diagnozuotas rotatorių mandžetės sindromas. Gydžiausi vaistais, lankau kineziterapiją, masažus. Labai mažai padėjo, kol nepatekau pas masažuotoją Julių.
Kadangi jau yra lėtinė liga, esu buvusi pas daugelį masažo specialistų, bet pas tokį nuostabų masažuotoją dar iki šiol nebuvau patekusi...
Skaityti visą atsiliepimą
K.U.
Puikus, dėmesingas, atidus ir profesionalus masažuotojas. Labai padėjo mažinant skausmą.
Įsiklauso į pacientą, draugiškai ir nuoširdžiai bendrauja.
Labai rekomenduoju!

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės

Biografija

2013 m. Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras, masažuotojo specializacija.

2004–2007 m. Vilniaus kolegija, Sveikatos priežiūros fakultetas, reabilitacijos ir ergoterapeuto profesinis bakalauras.

Nuo 2010 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, masažuotojas.

2010 m. krepšinio klubas „Sakalai“, masažuotojas.

2008–2009 m. krepšinio klubas „Ežerūnas – Karys“, masažuotojas.

2008–2009 m. SPA „Red Orange“ Kipre, masažuotojas, kūno priežiūra – įvyniojimai, šveitimai.

2007 m. Druskininkų SPA „East Island“, masažuotojas.

2007 m. UAB „Sensus Novus“ SPA „Idzumi“, kūno priežiūros specialistas.

2006 m. ajurvedos centras „Shanti“, masažuotojas.

Masažuotojo licencija.

Kūdikių ir vaikų masažo licencija.

Raumenų atpalaidavimo ir tonizavimo masažo technikų apmokymų sertfikatas.

Relaksuojančio-antistresinio masažo apmokymų sertifikatas.

Ajurvedinio keralos masažo kursų sertifikatas.

Sporto reabilitacijos sertifikatas.

2019 m. UAB Žmogaus studijų centras, mokymai „Sveikatos priežiūros specialisto ir paciento santykis: gydymo efektyvumas ir paciento pasitenkinimas“.

2018 m. UAB Žmogaus studijų centras, mokymai „Sveikatos priežiūros specialistų pacientų aptarnavimo specialioji lavinimo programa“.

2018 m. UAB Žmogaus studijų centras, mokymai „Streso fiziologija, psichologija ir įveikos metodai“.

2017 ir 2015 m. VšĮ Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijos centras, seminaras „Pirmoji medicinos pagalba gyvybei pavojingu buklių atvejais“.

2017 m. VšĮ Taisyklingo judesio mokykla, seminaras „Trigerinių taškų bei raumenų įtampos zonų atpalaidavimas“.

2015 m. „Pacientų, sergančių judamojo-atramos aparato ligomis, masažas“.

2007 m. VšĮ Vilnaus kolegija, kursai „Japoniškas masažas“.

2004 m. VšĮ Vilniaus kolegija, kursai „Segmentinis-refleksinis masažas“.

2004 m. VšĮ Vilniaus kolegija, kursai „Klasikinio masažo pagrindai“.

Mėgsta žiūrėti kepšinį, daryti mankštas namie, važinėtis dviračiu, keliauti po Lietuvą, daug laiko praleižia gamtoje, mėgsta kaitintis pirtyje.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams