Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

Pritraukti pirštai – Dupuytreno kontraktūra

Patikimas ir paprastas gydymas!

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Dupuytreno kontraktūra (pav. pagal prancūzų chirurgą Guillaume Dupuytren, 1777-1835) plaštakos deformacija, kuomet susiformuoja fibromatoziniai mazgai, įtraukiama oda, formuojasi pirštų kontraktūros, kuomet pirštai susilenkia ir susidaro sąaugų, kurios neleidžia jiems išsitiesti.

Gydymas. Pritrauktų pirštų – Dupuytreno kontraktūros gydymas –  patikimas sprendimas norintiems išsivaduoti iš diskomforto patiriamo dėl pritrauktų pirštų, įtrauktos delno odos, besiformuojančių randinių pakitimų ir mazgelių delne, trukdančių delnui ir pirštams išsitiesti ir apsunkinančių kasdienę veiklą.

Pritraukti pirštai efektyviausiai gydomi operaciniu būdu. Chirurginis gydymas rekomenduojamas tada, kai delno negalima padėti ant lygaus paviršiaus ir pirštų neįmanoma ištiesti.

Po operacijos. Sekančią dieną po operacijos galėsite vykti namo ir užsiimti didelio fizinio pajėgumo nereikalaujančia veikla. Fizinį darbą dirbantiems, į darbą grįžti rekomenduojame maždaug po 3 savaičių.

Po operacijos mūsų Centre Jums nereikės atvykti perrišti žaizdos, nes naudojame specialius tvarsčius ir taupome paciento laiką.

Neuždelskite ir kreipkitės į gydytoją pastebėję pirmuosius ligos požymius. Ligai įsisenėjus, sustingsta sąnariai, gydymas gali būti sunkesnis ir ilgesnis.

Gydytojai

Sereika Simonas
Sereika Simonas

Ortopedas - traumatologas, Plaštakos chirurgas

 • language LT, EN, RU, DE
 • Darbo laikas
Doc. med. dr. Minderis Mindaugas
Doc. med. dr. Minderis Mindaugas

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

 • language EN, RU
 • Darbo laikas

Sėkmingam ortopedinių-traumatologinių ligų gydymui, būtinas glaudus gydytojo ortopedo-traumatologo bendradarbiavimas su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais, neurologais, radiologais ir kt. Medicinos diagnostikos ir gydymo centre įkurtas Reabilitacijos ir sporto medicinos centras siūlo plačias pooperacinio gydymo galimybes, siekiant pacientams padėti greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, sustiprinti sveikatą ir pagreitinti sveikimo procesą.

Pacientai apie mus

gyd. Sereika Simonas
D.S.
 
gyd. Sereika Simonas
V.U.
 
gyd. Sereika Simonas
A.P.
 
gyd. Sereika Simonas
B.L.
 
gyd. Sereika Simonas
J.Ž.
 
gyd. Sereika Simonas
R.P.
 
gyd. Sereika Simonas
J.G.
 
gyd. Sereika Simonas
R.K.
 
gyd. Sereika Simonas
D.Č.
 
gyd. Sereika Simonas
A.P.
 
gyd. Doc. med. dr. Minderis Mindaugas
G.S.
 

Pritrauktų pirštų – Dupuytreno kontraktūros gydymo kaina

Pritrauktų pirštų – Dupuytreno kontraktūros operacija – efektyvus sprendimas, norintiems išsivaduoti iš ligos teikiamo diskomforto. Į gydymo kainą įeina plaštakos chirurgo konsultacija, laboratoriniai tyrimai, reikalingi prieš operaciją ir operacija.

Gydytojo konsultacija

Centro standarto kaina su siuntimu

6395
Trukmė – iki 30 min.
 • Apžiūra, situacijos vertinimas ir paskirtas gydymas tą pačią dieną.
 • Aptariama operacijos apimtis ir gydymas po jos.

Diupitreno kontraktūros operacija (lengvo laipsnio)

Taikant vietinę nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu

19900
Operacijos trukmė – 60 min. Namo išvyksite tą pačią dieną.
 • Teisinga pirštų padėtis iškart po operacijos.
 • Visiškai išgyjama per 4-6 sav.

Diupitreno kontraktūros operacija

Taikant vietinę nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu

33900
Operacijos trukmė – 2 val. Namo išvyksite tą pačią dieną.
 • Teisinga pirštų padėtis iškart po operacijos.
 • Visiškai išgyjama per 4-6 sav.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti apie operaciją?

Procedūros metu dažniausiai yra taikoma vietinė nejautra – nuskausminama tik operuojama ranka. Operacijos metu delne, pirštuose pagal pakitusius audinius padaromi pjūviai, pašalinama pakitusi fascija ir grąžinama normali plaštakos funkcija.

Sekančią dieną pacientas išrašomas į namus. Pooperaciniu laikotarpiu reikalinga žaizdos priežiūra, siūlės pašalinamos po 12-14 dienų, pacientas skatinamas mankštinti pirštus.
Fizinį darbą dirbantys žmonės grįžta į darbą ne anksčiau kaip po 3 savaičių.

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų kraujo tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

deco round
4 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Konsultacijos ir tyrimai – per 1 dieną.
 • Operuoti galime per 1–3 savaites po pirminės konsultacijos. Tą pačią dieną po operacijos galite vykti namo.
 • Hospitalinių infekcijų rodiklis – 0 per 5 metus.
 • Operuoja vieni labiausiai patyrusių gydytojų Lietuvos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Visi raumenys baigiasi sausgyslėmis, kurios juos prisitvirtina prie kaulo. Plaštakoje raumenys ir sausgyslės yra padengti plėve, vadinama fascija. Dėl nežinomų priežasčių jos ląstelės kartais pakinta, fascijos dalis netenka elastingumo, sustandėja ir išveša, kartu įtraukdama delno odą. Šis procesas vystosi lėtai, dėl to iš pradžių delne atsiranda mazgelis. Jis gali būti skausmingas. Pirštų funkcija nebūna sutrikusi. Šioje stadijoje liga gali sustoti.

Jei liga progresuoja, pakinta ir pirštuose esanti fascija, ji trumpėja, pradeda traukti, lenkti pirštus. Šis procesas įtraukia odą ir poodį, tačiau sausgyslių nepažeidžia. Dažniausiai pažeidžiami pirštai – bevardis ir mažylis, delne matosi lyg įtempta sausgyslė. Nors skausmo, esant šiai ligai, ir nebūna, tačiau pritraukta pirštų padėtis trukdo kasdieninėje veikloje.

Ligos priežastys nėra aiškios, tačiau statistiškai  ji žymiai dažniausiai pasireiškia vyresniems nei 40 metų vyrams, stebimas paveldimumas. Įtakos turi buvusi trauma, rūkymas, alkoholio vartojimas.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą Hila paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.