Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

Neurochirurgija – sritis, apimanti galvos, stuburo, centrinės ir periferinių nervų ligų ir būklių gydymą invaziniu būdu.

Hila konsultuojame suaugusiuosius dėl VISŲ neurochirurginių susirgimų, atliekame tyrimus, skausmą malšinančias procedūras, kai kurias neurochirurgines operacijas.

Dažniausiai pasitaikančios ligos ir negalavimai: stuburo ir nugaros smegenų traumos, stuburo degeneracija, skoliozė, kifoskoliozė, sagitalinės deformacijos, periferinių nervų patologijos ir traumos, stuburo onkologija, nugaros smegenų onkologija, nugaros smegenų kraujagyslių patologija, galvos smegenų traumos, galvos smegenų onkologija

Gydymas. Lėtinį skausmą Hila gydome skausmą blokuojančiais ir uždegimą mažinančiais vaistais. Priklausomai nuo pirminės ligos ir skaudančios vietos: epidurinėmis steroidų injekcijomis juosmens arba krūtinės srityje, trigerinių taškų blokada, anestetikų injekcijos šalia periferinių nervų.

Hila gydytojas neurochirurugas įprastai diagnozuoja ligą ir skiria gydymą per 1 dieną.

*Kai kuriais atvejais galutinei diagnozei patvirtinti reikia  ištyrimo, kuris gali užtrukti ilgiau nei vieną dieną. Apie tokius atvejus jus informuos gydytojas arba tyrimą atliekantis medicinos personalas.

Gydytojai

Sėkmingam neurochiruruginių ligų gydymui dažnai būtinas glaudus gydytojo neurochirurugo bendradarbiavimas su gydytojais neurologais, ortopedais-traumatologais, šeimos gydytojais, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais.

Pacientai apie mus

gyd. Lapteva Ona
R.U.
 
gyd. Med.dr. Kvaščevičius Robertas
G.N.
 
gyd. Prof. Ročka Saulius
S.Ž.
 
gyd. Med.dr. Kvaščevičius Robertas
R.V.
 
gyd. Prof. Ročka Saulius
V.A.
 

Neurochirurgijos ligų gydymo paslaugų kainos

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Neurochirurgo konsultacija
80.00 €
Neurochirurgo konsultacija (med. dr., doc.)
89.00 €

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Dažniausiai užduodami klausimai

Gydytojo neurochirurgo konsultacijai dažniausiai nukreips Jus gydantis gydytojas neurologas, ortopedas-traumatologas ar fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, dėl poreikio patikslinti galvos, nugaros ar/ir periferinių nervų ligas ar būkles.

Jūs taip pat galite kreiptis į gydytoją neurochirurgą antrai nuomonei dėl Jums paskirto gydymo.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą Hila paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams