Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2015 11 18

Itin pažangios procedūros naikina raukšles ir stabdo laiką

Grožio chirurgija, odos procedūros

3 min. skaitymo

Itin pazangios proceduros naikina rauksles ir stabdo laika

Šaltinis: moteris.lt

Neretai pasvajojame: kaip būtų šaunu atsidurti pas tokį stebukladarį, kuris mostelėtų lazdele, ir atjaunėtume 5-10 metų. Pristatome vieną pažangiausių grožio išradimų – 4D lazerio procedūrą. Jis padeda atjaunėti ir be stebuklingos lazdelės.

 
 Medicinos diagnostikos centro gydytoja dermatologė Lina Drąsutytė - Medcentras
Kalbamės su Medicinos diagnostikos centro gydytoja dermatologė Lina Drąsutyte.

Papasakokite, kas tai yra 4D lazerinė procedūra?

Tai itin pažangus metodas, kurio metu paviršiniai ir giluminiai odos sluoksniai yra veikiami lazerio skleidžiamais impulsais, skatinančiais odos atsinaujinimą. Procedūra neskausminga, prilygsta odos užpildo efektui.

Ko moteris gali tikėtis po tokios procedūros?

Po procedūros oda tampa stangresnė, švelnesnė, elastingesnė, išnyksta smulkios ir sušvelninamos gilios raukšlės, pašalinamos pigmentinės dėmės, randai, skatinama kolageno gamyba. Procedūra populiari tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų.

Kaip atliekama procedūra su 4D lazeriu?

Procedūra apima keturis poveikio režimus:

„Smooth lifting“ – odos stangrinimas iš vidaus, kai per burnos gleivinę paveikiama veido sritis. Lazerio skleidžiama šiluma iš vidaus sustangrina odą ir sušvelnina paviršinį odos sluoksnį. Odos patempimo efektas nosies, lūpų, raukšlių zonoje pastebimas iš karto. Ši procedūra visiškai neskausminga ir nesukelia šalutinio poveikio. „Smooth lifting“ odos stangrinimą drąsiai galima atlikti ir vasarą, nes lazeriu stimuliuojamos odos ląstelės per burnos ertmę. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, kuris išlieka apie metus, dažniausiai prireikia kelių procedūrų. Ši procedūra išskirtinė tuo, kad po jos sustangrinta oda atrodo natūraliau nei naudojant veido užpildus. Procedūra trunka apie 30 min., o rezultatais galima džiaugtis ištisus metus.

„Frack 3“ – frakcinis odos atjauninimas.
Smulkūs lazerio spinduliai veikia giluminius odos sluoksnius nepažeisdami odos. Lazerio spindulys yra padalintas į tūkstančius mikroskopinių karščio stulpelių, kurie nukreipiami į gydomą odos plotą. Karštis ir šviesa veikia tik tikslingai pasirinktus taškus, oda aplink juos lieka visiškai nepaliesta. Paveikti plotai sugeria šviesos energiją, tai stimuliuoja kolageno – vieno svarbiausių žmogaus organizmo baltymų – susidarymą. Taigi lazerio spindulys sužadina natūralų odos atsinaujinimą. Vos per kelias dienas ji atrodo sveikesnė ir stipresnė, o po kelių mėnesių pajuntamas žymus pokytis, kai kolageno gamyba odoje vyksta tarsi jaunystėje. Procedūros poveikis gali išlikti net iki penkerių metų. Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos probleminės vietos.

„Piano“ – giluminių odos audinių šildymas saugiai ir greitai atjaunina ir sustangrina suglebusią odą. Dėl lazerio ilgo dažnio impulsų poveikio ši procedūra yra ypač tausojanti. Energija, veikianti ląsteles, pasklinda tolygiai, todėl užtikrinamas saugumas ir maksimalus komfortas procedūros metu. Procedūrą galima atlikti ne tik veido, bet ir kitose kūno vietose – kaklo ir pasmakrės, pilvo, sėdmenų, vidinėje šlaunų pusėje, kaklo zonose. Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos probleminės vietos. Atliekamos 2–4 procedūros, kartą per mėnesį. Rezultatai išlieka apie metus.

„Superficial“ – lengvas odos šveitimas, papildomai pagerinantis jos išvaizdą, mažinantis pastebimus trūkumus.

Po kiek laiko išryškėja procedūros poveikis? Ką moteris mato veidrodyje? Ką pastebi aplinkiniai?

Rezultatas pastebimas iš karto, jau po pirmos procedūros. O maksimalus efektas matomas jau po kelių dienų. Rezultatai išlieka apie metus.

Kokiai kūno sričiai tinka šios procedūros?

Lazerinė procedūra gali būti taikoma visam kūnui: tiek siekiant atjauninti veidą, sumažinti ar panaikinti raukšles, padidinti kolageno gamybą; tiek norint padailinti kaklo ir pasmakrės, pilvo, sėdmenų, vidinės šlaunų pusės, kaklo zonas.

Kaip dažnai procedūrą reikia kartoti?

Priklauso individualiai nuo kiekvieno paciento ir srities, kuriai taikoma procedūra. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, kuris išlieka apie metus, dažniausiai prireikia kelių procedūrų.

Ar 4D - ateities procedūra?

Neabejotinai tai yra viena pažangiausių šiandienos procedūrų.

Lazerinės procedūros tinka ne tik odos atnaujinimui ir kūno atjauninimui. Lazerio pagalba sėkmingai šaliname apgamus, karpas, plaukelius, kraujagyslių darinius.

Nuotraukoje gyd. L.Drąsutytės pacientė Rima prieš ir po 4D veido atjauninimo procedūros.

PRIEŠ procedūrą PO procedūros

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.