Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2019 07 05

Vilnietė Elena ryžosi išbandyti ypatingą grožio injekciją – tokių rezultatų nesitikėjo

Grožio chirurgija, odos procedūros

4 min. skaitymo

Vilniete Elena ryzosi isbandyti ypatinga grozio injekcija tokiu rezultatu nesitikejo

Smulkios raukšlelės, nuovargis, stangrumą praradusi oda – atrodo, daugumos moterų, sulaukusių daugiau nei 45-erių metų, atspindys veidrodyje. Menininkė, būsima juvelyrė Elena mano, kad kiekvienai iš mūsų turėtų būti svarbi išvaizda, tad ir ji nenumoja ranka į amžiaus paliekamas žymes veide, bet drąsiai kovoja su jomis. Savo patirtimi nusprendusi pasidalinti vilnietė atvirai pasakoja, ką nusprendė išbandyti ir kokias baimes teko nugalėti, kad vėl galėtų džiaugtis švytinčia, jaunatviška oda.

Draugėms atkalbėti nepavyko

Išbandome daugybę kosmetikos priemonių, prarandame viltį, nurimstame sukrimtusios dar vieną ledų porciją, bet šimtąjį kartą pažvelgus į veidrodį vėl sukirba mintis – kaip sustabdyti laiką, o gal net nubraukti kokius penkerius metus? Elena atvira – ji, kaip ir visos moterys, rūpinasi savo išvaizda, mėgsta puoštis ir puošti kitus, mėgaujasi gyvenimu ir nori išbandyti įvairias naujoves. Ne išimtis ir įvairios procedūros. ,,Man – 55-eri metai. Jau anksčiau buvo atlikta vokų korekcija, išbandžiau botulino toksiną, tad normalu, kad pasidomiu, kas naujo, kaip galima pakoreguoti savo išvaizdą, atgaivinti odą. Buvau girdėjusi apie „Bionutrilift“ procedūrą, mačiau ir vaizdo įrašą internete, bet pirmas įspūdis buvo, kad ji tikrai skausminga, nes reikia atlikti dūrius veide“, – pokalbį pradėjo Elena.

Plastikos chirurgas pries Bionutrilift procedura pacientei Elenai - Medcentras.lt

Norėdama sužinoti daugiau, ji skaitė įvairius straipsnius, bet galiausiai nusprendė kreiptis į Medicinos diagnostikos ir gydymo centro plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoją Renaldą Vaičiūną, kad jis suteiktų daugiau informacijos. Perskaičius injekcijų sudėtį Elenai pasidarė aiškiau ir ramiau, tad ryžosi išbandyti. Pašnekovė atvirauja ir pasakoja, kad draugės, nors ir nėra prieš plastines operacijas, sužinojusios apie būsimą procedūrą, bandė atkalbėti. ,,Viena mano draugė yra pasidariusi veido odos patempimą, bet tai kraštutinė priemonė. Aš manau, kad reikia saugoti tai, ką turi, ir atgaivinti. Kadangi papasakojau joms, kad bus daromos keturios skylutės, jos manė, jog man skaudės. Bet manau, kad jei procedūra padeda jaustis geriau, kodėl gi ne? Nesivadovauju jokiais mitais, esu už pažangą. Nesuprantu tik tų žmonių, kurie pasididina kurią nors kūno dalį ir po to vargsta“, – juokiasi Elena.

Nerimą pakeitė euforija išvydus rezultatą

Pašnekovė prisipažįsta, kad prieš procedūrą labai jaudinosi ir nerimavo, kad skaudės arba liks mėlynės:

„Atliekant injekcijas visi klausinėjo, koks jausmas. Tiesą pasakius, man atrodo, kad uodas kanda skaudžiau. Jutau tik lengvą tempimą, jokio skausmo. Labiausiai nustebino tai, kad po injekcijų iš karto galėjau grįžti į įprastą ritmą, nebuvo mėlynių ar diskomforto, o rezultatai akivaizdūs – jau praėjus kelioms valandoms oda atrodė stangresnė, lygesnė. Dar po dviejų savaičių dingo nuovargio pėdsakai, smulkios raukšlytės, veido oda tapo gaivesnė, švytinti. Draugės klausia, kur atostogavau, kad taip atjaunėjau!“, – šypsodamasi dalijosi patirtimi apie „Bionutrilift“ procedūrą Elena.

Plastikos chirurgas Renaldas Vaičiūnas Medicinos diagnostikos ir gydymo centre atlieka Bionutrilift procedūrą pacientei

Moteris džiaugiasi, kad gali pamiršti ir apatinio žandikaulio odos nukarimą, nes ji sustangrėjo, nebėra suglebusi, sustabdytas senėjimo procesas. Visi pokyčiai matomi, bet Elena pastebėjo, kad tokia procedūra pakeičia ir atjaunina labai natūraliai. Svarbiausia, kad ir kaip norėtume pasikeisti, planuojant operacijas ar injekcijas, būtina kreiptis į profesionalus, kuriais galima pasitikėti ir kurie užtikrins pageidaujamą rezultatą.

Prevencija išsaugoti jaunatviškumą apipinta mitais

„Bionutrilift“ injekcijos rekomenduojamos žmonėms, kurių veido oda papilkėjusi, suglebusi, praradusi elastingumą. Sujungus du metodus – odos patempimą ir biostimuliavimą, iš karto pastebimi pirmieji rezultatai, – komentavo Elenai procedūrą atlikęs Medicinos diagnostikos ir gydymo centro plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas R. Vaičiūnas. – Procedūros metu į keturis taškus leidžiamas minimalus kiekis NCTF mezoterapijos kokteilio ir hialurono rūgštis. Šis duetas pagerina odos kokybę, atkuria veido tūrį, mažina raukšles. Po atliktų injekcijų Elenos oda iš karto tapo lygesnė, stangresnė“, – komentavo gyd. R. Vaičiūnas.

Elena prieš Bionutrilift procedūrą - Medcentras.lt Elena PO Bionutrilift procedūros - Medcentras.lt
PRIEŠ procedūrą PO procedūros

Pašnekovas pabrėžė, kad ten, kur grožis, yra ir daugybė mitų. Dažniausi iš jų – pacientai baiminasi skausmo, mėlynių ar to, jog po procedūros veidas gali atrodyti nenatūraliai. Tačiau injekcijos, atliekamos įvedant kaniulę, yra saugios, veido oda pažeidžiama minimaliai, tad iš karto po procedūros galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, vykti atostogauti, nebūtina vengti saulės spindulių. Tai didžiulis privalumas aktyvioms moterims. Procedūrą galima atlikti tiek odos senėjimo prevencijos tikslais, tiek senėjimo ženklams koreguoti.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.