Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2023 06 08

Privatus šeimos medicinos centras – išskirtinis dėmesys visai šeimai

Ligų profilaktika (skiepai) ir diagnostika

5 min. skaitymo

Kada kreiptis i seimos gydytoja

Turbūt nerasime nė vieno asmens, kuris susirgęs nenorėtų greitai pasveikti. Esant lengviems negalavimams, žinoma, neretai gelbsti ir namų vaistinėlė ar vaistininko konsultacija, tačiau rimčiau susirgus geriausia iškart kreiptis į šeimos gydytoją. Privatus šeimos medicinos centras dažniausiai jums pasiūlys vizito laiką tą pačią dieną, be eilių, daugiau dėmesio jums ir ilgesnį konsultacijos laiką, platų paslaugų spektrą, kvalifikuotų specialistų komandą ir modernią įrangą. Apie tai, kuo išsiskiria šeimos gydytojų paslaugos privačiame šeimos medicinos centre, kokie to privalumai, kokias paslaugas galima gauti nemokamai, kalbamės su Šeimos medicinos centro, naujo Medicinos diagnostikos ir gydymo centro padalinio (V. Grybo g. Vilniuje), šeimos gydytoja Aldona Dimaitiene.

Kokie yra privačių medicinos centrų privalumai?      

Apie savo sveikatos būklę kiekvienam norisi sužinoti čia ir dabar bei gauti reikiamą gydymą. Tad šeimos gydytoja A. Dimaitienė rekomenduoja nieko nelaukiant kreiptis į privatų medicinos centrą, kur branginamas kiekvieno paciento laikas, gydytojai rūpinasi ne tik fizine, bet ir emocine ligonio sveikata.

Šeimos medicinos centras išsiskiria tuo, jog pacientai nesunkiai prisiskambina į registratūrą, įprastai greičiau nei kitose klinikose patenka pas gydytoją, o kiekvienam pacientui skiriama ne mažiau kaip 20–30 minučių.

Šeimos gydytoja Aldona Dimaitienė

„Šeimos gydytojas turi galimybę ne tik nuodugniai apžiūrėti kiekvieną pacientą, atlikti tyrimus, bet ir pasikalbėti apie tai, kas jį neramina, įsigilinti į jo sveikatos problemas. Privati šeimos klinika gali skirti daugiau dėmesio, užtikrina visišką privatumą ir saugumą, pasirūpina, kad jaustumėtės komfortiškai. Be to, čia yra galimybė atlikti visus tyrimus, net ir retus, kurie, esant poreikiui, gali būti siunčiami ir į užsienio laboratorijas“, – sakė Šeimos medicinos centro gydytoja A. Dimaitienė ir pridūrė, jog tyrimų atsakymai gali būti gaunami itin greitai, priklausomai nuo svarbos ir atlikti reikalingo laiko (pvz., nuo kelių minučių ar valandos iki 1–2 paros).

Gydytojo komentaro dėl vieno ar kito tyrimo rezultatų pacientas sulaukia iškart juos gavus.

Kokias paslaugas teikia privati šeimos klinika?          

Privačiame šeimos medicinos centre šeimos gydytojai konsultuoja ir nuo įvairių ligų gydo visų amžiaus grupių vaikus bei suaugusius asmenis, skiria būtinus tyrimus, o prireikus nukreipia kardiologo, neurologo ar kito gydytojo specialisto konsultacijai.

Kaip patikino šeimos gydytoja A. Dimaitienė, tai, kad vienoje vietoje siūlome kone visas reikalingiausias paslaugas, čia dirba daugybės specializacijų gydytojų komanda, naudojama moderniausia įranga, ne tik taupo paciento laiką, bet ir visas gydymo procesas yra sklandesnis bei greitesnis – gydytojai turi galimybę tartis tarpusavyje, vertinti gydymo efektyvumą, prireikus jį koreguoti, nukreipti į kitą centro padalinį – Reabilitacijos ir sporto medicinos centrą iškart, be eilių.

Kas yra šeimos gydytojas ir kada į jį turėtume kreiptis?              

Šeimos gydytojas – tai ta pirmoji grandis sveikatos priežiūros sistemoje, kur pirmiausia kreipiamės, atsiradus įvairiems negalavimams.

„Šeimos gydytojas konsultuoja ir gydo susirgus, stebi ligonio būklės dinamiką, tęsia ir koreguoja lėtinėmis ligomis sergančiųjų gydymą, skiria diagnostinius ir laboratorinius tyrimus, juos komentuoja. Taip pat šeimos gydytojas atlieka profilaktines kūdikių bei vaikų, lankančių darželį ir mokyklą, apžiūras, konsultuoja kūdikių maitinimo, priežiūros klausimais ir kt.“, – apie šeimos gydytojo vaidmenį ir svarbą priminė gydytoja A. Dimaitienė.

Šeimos gydytojas konsultuoja ir dėl skiepų visų amžiaus grupių asmenims. Taip pat atlieka darbuotojų, vairuotojų ar norinčiųjų įsigyti ginklą profilaktinę sveikatos patikrą. 

Kas kitas pasirūpins kiekvienu pacientu ir pateiks rekomendacijas ligų prevencijai, jei ne šeimos gydytojas, kuris, atsižvelgdamas į kiekvieno ligonio gyvenimo būdą, padeda jam koreguoti gyvenseną (vertina ir išrašo vaistų receptus) bei pataria, kaip pasiruošti tyrimui, operacijai, reabilitacijai ar kt.

Kokios paslaugos teikiamos nemokamai?  

Valstybinės ligonių kasos (VLK) finansuojamos paslaugos teikiamos pagal sutarčių, sudarytų su teritorinėmis ligonių kasomis, sąlygas. Pasak gydytojos, nemokamos sveikatos patikros programos teikiamos tiems asmenims, kurie yra apsidraudę privalomuoju sveikatos draudimu (PSD). Mūsų privati šeimos klinika nemokamai teikia paslaugas pagal šias programas:

Šeimos medicinos centras Vilniuje, atitinkantis pacientų poreikius               

Didėjant pacientų srautui, vertinant jų laiką ir atsižvelgiant į kiekvieno jų poreikius, 2022 metų rudenį atidarytas naujasis Medicinos diagnostikos ir gydymo centro padalinys – Šeimos medicinos centras Vilniuje (Laisvės pr. 10A, „Business Garden“ verslo centras, B korpusas). Nauji, modernūs centro pastatai bei jauki sutvarkyta aplinka yra itin patogioje vietoje.

Šeimos gydytoja Aldona Dimaitienė

Šeimos medicinos centras teikia ne tik šeimos gydytojo paslaugas, bet ir gydytojo akušerio-ginekologo konsultacijas, čia be eilių atliekami echoskopijos, laboratoriniai tyrimai. Šeimos klinika yra aprūpinta naujausia medicinine įranga, įrengta laboratorija, pacientai priimami tiksliai tuo laiku, kada užsiregistravo, todėl išvengiama eilių ir būriavimosi prie durų.

Kaip tapti Šeimos medicinos centro pacientu?            

Norint tapti Šeimos medicinos centro pacientu, žinoma, pirmiausia reikia užsiregistruoti, o tai galima padaryti keliais paprastais būdais, pavyzdžiui:

Registracijai reikalingas asmens tapatybės dokumentas.

Norite sutaupyti? Tapkite Sveikatos klubo nariu!

Jei norite taupyti savo brangų laiką ir gauti dar daugiau privilegijų Šeimos medicinos centre, prisijunkite prie Sveikatos klubo! Tapę jo nariu be jokių apribojimų galėsite naudotis daugiau kaip 2 tūkst. sveikatos priežiūros paslaugų už specialią kainą visus metus.

Sveikatos klubo nariai turi išskirtinę galimybę neribotai apsilankyti pas šeimos gydytoją visais ambulatorinės sveikatos priežiūros, nedarbingumo pažymėjimų, kompensuojamų / nekompensuojamų vaistų, skiepijimo nuo užkrečiamųjų ligų, sveikatos pažymų išrašymo klausimais, gauti nemokamus pagrindinius laboratorinius tyrimus, o privataus gydytojo konsultacijas – už mažesnę kainą.               

Dalintis

Nedelskite, rūpinkitės savimi!

Registruotis konsultacijai