Susipažinkite su uhealth! Gaukite skaitmenines šeimos gydytojo paslaugas per 24 val. Apie uhealth

COVID-19 greitasis antigeno tyrimas (greitasis antigeno testas)

Atliekame greitąjį COVID-19 antigeno tyrimą iš nosiaryklės, nosies landos arba seilių. Išsitirti galima VISIEMS užsiregistravus iš anksto. Tyrimo atsakymą galite gauti per 1 val.

Registruokitės ir, prireikus, įsigykite tyrimo sertifikatą.

Sertifikatas pateikiamas per 3 val. nuo tyrimo rezultato pateikimo.
Sertifikatas išduodamas lietuvių, anglų ir rusų kalba ir atitinka LR teisės aktų reikalavimus. Atkreipiame dėmesį, kad QR kodas negeneruojamas.

Duomenys perduodami į e.sveikata - per 3 val. po mėginio paėmimo.

COVID-19 greitąjį antigeno tyrimą rekomenduojama atlikti, jei:

 • Pasireiškė pirmieji ligos simptomai: karščiavimas, kosulys, apsunkintas ir skausmingas kvėpavimas, uoslės ir skonio pojūčių netekimas, viduriavimas, galvos skausmas. Paprastai tai nutinka praėjus maždaug 5–10 dienų nuo galimo užsikrėtimo virusu.
 • Norite sužinoti, ar esate užsikrėtęs COVID-19 infekcija.
  Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijas, COVID-19 infekcijai diagnozuoti gali būti naudojami greitieji antigeno tyrimai, kuomet nėra galimybės atlikti PGR tyrimą.
 • Reikalingas tyrimo sertifikatas vykstant į užsienio šalis.
  Iš anksto pasidomėkite kokio COVID-19 tyrimo sertifikatas galioja šalyje į kurią vykstate. Dažniausiai reikalingas COVID-19 PGR tyrimo sertifikatas.

Tyrimas atliekamas iš nosiaryklės tepinėlio.

Naudojame itin plonus, lanksčius tamponus, todėl tyrimas maksimaliai komfortiškas. Saugodami jūsų ir mūsų sveikatą vengiame kontakto su bet kokiu paviršiumi, todėl tyrimą atliekame pacientui stovint, nebent tai padaryti sunku, dėl sveikatos būklės.

COVID-19 greitojo antigeno testo ir sertifikato kaina

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Kombinuotas 4-ių kvėpavimo takų virusų antigenų testas (SARS-CoV-2, Gripas A/B, RSV, Adenovirusas)
14.00 €
SARS-CoV-2 antigeno nustatymas
7.00 €
SARS-CoV-2 antigeno sertifikatas
5.00 €

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Tyrimų atlikimo laikas

Konkrečių tyrimų atlikimo laikas ir susiję duomenys pateikiami ČIA.
Patologijos ir citologijos tyrimų atlikimo laikas ČIA
Covid tyrimų laikas ČIA.

Plačiau apie atliekamų tyrimų laiką

Atmintinė. Kokį COVID tyrimą pasirinkti?

Svarbu žinoti!

Rūpinamės, kad mūsų svečiai, pacientai ir darbuotojai jaustųsi saugiai, todėl šiam tyrimui būtina registruotis iš anksto.

Atvykdami turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasas, tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas), dėvėkite burną ir nosį dengiančią kaukę.

Prašome atvykti tiksliu registracijos laiku.

Sumokėti už tyrimą prašome iki paslaugos suteikimo perkant tyrimą el. parduotuvėje arba banko kortele tyrimo kabinete.
Jei Jums reikalinga sąskaita faktūra, praneškite apie tai el. paštu info@hila.lt.

deco round

Kodėl verta išsitirti pas mus dėl COVID-19?

 • Jūsų tyrimus atliksime kokybiškai, ir tai patvirtina laboratorijos ISO 15189 akreditacija.
 • Pagrindinių tyrimų rezultatus sužinosite per 1–2 val., kitų – per 1 dieną, išskyrus atvejus, kai tai neįmanoma dėl technologinio proceso (pvz., pasėlio auginimo trukmės).
 • Esant poreikiui, 7 dienas po kraujo paėmimo turime galimybę atlikti daugiau tyrimų iš paimto kraujo mėginio.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Jei pageidausite, tyrimo rezultatus išsiųsime Jūsų nurodytu el. paštu, dokumentui peržiūrėti gausite SMS žinutę su slaptažodžiu.
 • Tyrimo atsakymas pateikiamas per 1 val.;
  Sertifikatas - iki 3 val. po tyrimo atsakymo gavimo el. paštu;
  Duomenys perduodami į e.sveikata - per 3 val. po mėginio paėmimo.

Atlikus greitąjį COVID-19 antigenų tyrimą iš nosiaryklės tepinėlio, visiems pageidaujantiems, esant neigiamam tyrimo rezultatui, išduodamas sertifikatas lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Jei tyrimą atliekate kelionės tikslu, iš anksto pasidomėkite koks tyrimas galioja šalyje į kurią vykstate. Dažniausiai reikalingas COVID-19 PGR tyrimo sertifikatas.

Sertifikatas pasirašomas kvalifikuotu elektroniniu parašu ir išsiunčiamas Jūsų nurodytu elektroniniu paštu, dokumentui peržiūrėti gausite SMS žinutę su slaptažodžiu.

COVID-19 greitąjį antigeno testą rekomenduojama atlikti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) simptomų turintiems asmenims ne vėliau kaip per 5 paras nuo simptomų pradžios, kuomet tikėtina didelė viruso koncentracija.

TEIGIAMAS rezultatas parodo, kad aptiktas SARS-CoV-2 viruso antigenas ir žmogus šiuo metu serga COVID-19 infekcija.

NEIGIAMAS rezultatas parodo, kad SARS-CoV-2 viruso antigenas neaptiktas ir žmogus neužsikrėtęs virusu.

Svarbu žinoti,  kad neigiamas rezultatas gali būti gaunamas jeigu antigeno koncentracija mėginyje yra žemiau nustatymo ribos. Todėl neigiamas tyrimo rezultatas nepaneigia COVID-19 infekcijos galimybės, ir turėtų būti patvirtinamas atliekant PGR tyrimą.

Neigiamas tyrimo rezultatas nepaneigia COVID-19 infekcijos galimybės, ir turėtų būti patvirtinamas atliekant PGR tyrimą.

Greitųjų COVID-19 antigenų testų jautrumas yra mažesnis negu PGR tyrimų, todėl labai svarbu suprasti, kad tyrimu galima aptikti tik dideles viruso koncentracijas, todėl „besimptomiams“ pacientams gali būti gaunami klaidingai neigiami rezultatai. Neigiami rezultatai turėtų būti vertinami itin atsargiai ir kylant abejonių, turėtų būti atliekamas PGR tyrimas.

Gauti greitojo COVID-19 antigenų tyrimo rezultatai visada turi būti vertinami kartu su kitais paciento klinikiniais duomenimis. Esant neaiškioms, abejotinoms situacijoms, rekomenduojama atlikti daugiau diagnostinių tyrimų ir gautus rezultatus įvertinti kompleksiškai. Svarbiausias COVID-19 infekciją patvirtinantis tyrimas yra viruso RNR nustatymas PGR metodu.

Svarbu žinoti, kad neigiamas antigeno tyrimo atsakymas turėtų būti patvirtintas PGR metodu ir asmuo, gavęs tokį rezultatą, turėtų elgtis atsakingai ir neturėtų nutraukti izoliacijos.

Jei greitojo COVID-19 antigenų tyrimo rezultatas teigiamas, jūs privalote izoliuotis ir laikytis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistams (NVSC) specialistų rekomendacijų.

Pamatykite kaip vyksta COVID-19 mėginio paėmimas

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės tyrimams

Registruokitės COVID-19 tyrimui

Jei jaučiate simptomus, atlikite gretąjį COVID-19 antigeno testą. Išrašysime jums sertifikatą, o pasirinkus gydytojo konsultaciją, gausite visas reikiamas sveikatos rekomendacijas.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams