Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2014 02 17

Mezoterapijos injekcijos ne tik grožiui, bet ir sveikatai

Grožio chirurgija, odos procedūros

2 min. skaitymo

Mezoterapijos injekcijos ne tik groziui bet ir sveikatai

Artėja pavasaris, vis dažniau išlenda saulutė, o mes, moterys, vis dažniau pažvelgiame į veidrodį. Žvelgiame atidžiai, vertinančiai… Deja, šaltas ir žvarbus oras, dėl šildymo išsausėjusios patalpos paliko neigiamų žymių mūsų odoje. Na, o tada, kai nebesidžiaugiame savo išvaizda, imame veikti: ieškome naujų, patikimų būdų, kurie padėtų mums pasijausti žavioms, gaivioms ir energingoms, pasitikėti savimi.

Mūsų oda – pats didžiausias ir sunkiausias organas, kuriuo reikia rūpintis nuolat, o ypač keičiantis metų laikams. Elastinga, sveika, švytinti oda – kiekvienos moters svajonė, tačiau dėl glaudaus ryšio su vidaus organais joje neretai atsispindi jų veiklos padariniai, dėl kurių kartais tenka rimtai sunerimti.

Daugelį odos sutrikimų galima išspręsti pasirinkus sveikesnį gyvenimo būdą, pakoregavus mitybą ar pradėjus daugiau judėti, sportuoti, tačiau egzistuoja tokių odos problemų, kurios gali būti sprendžiamos tik pasitelkus aukšto lygio specialistus ir inovatyvius gydymo metodus.

Vienas jų – mezoterapija, metodas, skirtas atkurti ir išsaugoti gražią ir sveiką odą. Tai – gydomoji procedūra, populiari kosmetologijos, estetinės medicinos srityse. Mezoterapijos metu į paviršinius odos sluoksnius mažomis dozėmis yra suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos:  hialurono rūgštis, vitaminai, mineralai, aminorūgštys, mikroelementai, fermentai, antioksidantai. Procedūros efektyvumas ir išskirtinumas – injekcijos yra taikomos įvairioms kūno vietoms, o veikliosios medžiagos iškart patenka į ląsteles, pamažu jas atnaujindamos ir regeneruodamos.

Reguliariai atliekant tokias mezoterapijos procedūras, galima susigrąžinti jaunystę: išlyginti raukšles, atsikratyti suglebusios odos, maišelių po akimis. Be to, tai gali padėti išspręsti tokias problemas kaip strijos, randai po operacijų, plaukų slinkimas ar odos bėrimai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytoja dermatologė Irina Pugačiova - Medcentras.lt

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojos dermatologės bei Europos dermatovenerologų asociacijos narės Irinos Pugačiovos teigimu, mezoterapija yra pritaikoma kiekvienam pacientui individualiai, atsižvelgiant į odos tipą ir kamuojančios problemos sudėtingumą, todėl neverta iš anksto nerimauti.

Mezoterapijos procedūrose taikomi preparatai stimuliuoja fibroblastus – jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias svarbiausius jungiamojo audinio baltymus – kolageną ir elastiną. Tuo tarpu preparatuose esantys glikozaminoglikanai padidina tarpląstelinės medžiagos klampumą, todėl oda tvirtėja ir stangrėja. Be to, mezoterapija gali būti sėkmingai derinama su kitomis grožio procedūromis, pavyzdžiui, botulino, kraujo plazmos injekcijomis ir kt.

Svarbiausia, renkantis mezoterapijos procedūras, pasitarti su patyrusiais specialistais ir individualių konsultacijų metu išsiaiškinti, ar atliekant procedūras nebus naudojami preparatai, kurie galėtų sukelti alergines reakcijas. Atlikus injekcijas, būtina nepamiršti saugotis tiesioginių saulės spindulių, taip pat bent keletą dienų vengti pirčių, baseino ir nesportuoti.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.