Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2015 11 02

Pasaulio žvaigždžių pamėgtas jaunystės eliksyras populiarėja ir Lietuvoje

Grožio chirurgija, odos procedūros

2 min. skaitymo

Pasaulio zvaigzdziu pamegtas jaunystes eliksyras populiareja ir Lietuvoje

Šaltinis: moteris.lt

Pasaulis kraustosi iš proto dėl grožio - ir taip buvo visais laikais. Kleopatra maudėsi asilės pieno ir medaus voniose, tikėdama, kad tai padės išlaikyti jos jaunystę, o strazdanos dar ne taip seniai buvo šalinamos kalio cianidu. Kiekvienas laikmetis turi savo panacėjas, laimei, technologijos sparčiai žengia į priekį ir grožį puoselėti galima nekenksmingais sveikatai būdais.

Šiuo metu garsiausios pasaulio žvaigždės laiką bando sustabdyti paslaptinga PRP procedūra. Rezultatai tikrai pateisina lūkesčius, tad PRP tapo viena mėgstamiausių Demi Moore, Madonnos ir Kim Kardashian jaunėjimo būdų.

Procedūros metu iš venos paimamas kraujas, iš kurio išskiriama trombocitais praturtinta plazma ir suleidžiama į probleminę sritį – tą, kurią norima atjauninti. Trombocitai išskiria tam tikrus augimo faktorius, kurie „įjungia“ natūralius odos atsinaujinimo ir gydymo mechanizmus, pagreitina sveikų odos ląstelių atsiradimą ir dalijimąsi.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytoja dermatologė Irina Pugačiova - Medcentras.lt

„Po terapijos veido oda akivaizdžiai atjaunėja, išsilygina raukšlės, pašviesėja pigmentinės dėmės, išgaunamas liftingo efektas. Procedūra naudojama veido, kaklo, dekolte ir plaštakų srityje“,- apie šią grožio naujieną pasakoja „Medicinos diagnostikos ir gydymo centro“ gydytoja dermatovenerologė Irina Pugačiova.

Skamba gal sudėtingai, tačiau ši procedūra yra visiškai natūrali. Tai būdas paties kūno ištekliais priversti organizmą veikti 40% aktyviau. Geras pavyzdys užkrečia – mūsų šalies žvaigždutės taip pat gulasi į šios procedūros krėslą ir netgi noriai dalijasi savo patirtimi.

Pirmiausiai iškylantis klausimas – ar tai skausminga?

„Procedūra mažai diskomfortiška ir minimaliai skausminga. Be to, yra labai saugi, nes naudojamas paties paciento kraujas, tai natūrali terapija, jokios alergijos, trumpas atsistatymo periodas ir tai – nechirurginis atjaunėjimo būdas“,- tikina gydytoja I.Pugačiova.

Tai puiki naujiena ne tik moterims, bet ir vyrams. Kadangi suaktyvinamos ir plaukų folikulų ląstelės, procedūra taikoma ir plaukų slinkimo gydymui.

„Terapija taikoma plaukų slinkimo prevencijai, praplikimo gydymui. Slinkimo atvejais plaukai sustiprėja, nustoja slinkti, atauga nauji plaukai,- vardija dermatovenerologė. - Puikiai derinama su kitomis atjaunėjimo procedūromis, ypač lazerinėmis, gaunami daug geresni rezultatai“,- žada gydytoja.

I.Pugačiovos teigimu, PRP procedūros rekomenduojamos atlikti kursais: atjauninimui reikėtų nuo vienos iki trijų procedūrų, darant vieno mėnesio pertrauką. Plaukų slinkimo atvejais reikalingos bent 5 procedūros kas 3 savaites. Pakartoti reikėtų 1-2 kartus per metus.

Dar viena gera naujiena yra ta, kad procedūra trunka labai trumpai ir jai nereikia jokio ypatingo išankstinio pasiruošimo. „Nuo kraujo paėmimo, jo paruošimo ir suleidimo procedūra trunka apie 40 minučių“,- sako dermatovenerologė I.Pugačiova.

Ar po procedūros yra kokių nors liekamųjų reiškinių?

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojos teigimu, po procedūros veido oda gali šiek tiek parausti. Gydant praplikimą galvos odoje gali atsirasti nedidelis trumpalaikis niežėjimas.

Tačiau kas yra šie menki nepatogumai, palyginus su ilgalaikiu efektu, kai galėsime džiaugtis jaunesne oda ir vešliais plaukais?

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.