Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Pugaciova Irina Dermatovenerologe

Pugačiova Irina

Dermatovenerologai (odos ir venerinių ligų)

Kalbos
lietuvių
lenkų
anglų
rusų
Darbo laikas
I, III 9.00-14.00 val.
II 14.00-19.00 val.

Laisvi vizitai

  • V.Grybo g.32A, Vilnius

Sek

Bir 16

Pir

Bir 17

Ant

Bir 18

Tre

Bir 19

Ket

Bir 20

Pen

Bir 21

šeš

Bir 22

Artimiausias vizitas

Liepos 9 d.

Arba rinkitės iš kitų gydytojų:

Drąsutytė Lina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

Darbo laikas

Duobienė Lina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

Darbo laikas

Šalnienė Jonė

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

Darbo laikas

Šumila Algirdas

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

Darbo laikas

nuo 1994 m.

profesinė patirtis

1 000+

procedūrų lazeriu per darbo praktiką

30 000+

įvairių grožio injekcijų procedūrų per darbo praktiką

Atlieka visas estetines procedūras: injekcijas, gydomąsias ir estetines procedūras lazeriu.

Ilgametės praktikos metu sukaupė nuolatinių pacientų srautą.

Gydytoja yra Europos asociacijos narė ir Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė.

Kvalifikaciją nuolat tobulina kasmetiniuose kursuose, kongresuose Lietuvoje ir užsienyje (Prancūzijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Rusijoje, Lenkijoje ir kt.).

Pacientai apie gydytoją

P.R.
Puiki gydytoja, maloniai bendrauja, išsamiai paaiškina. Labai profesionaliai gydo lazeriu.
Nuoširdžiai dėkoju.
T.O.
Teko kelis kartus kreiptis į gydytoją dermotologę Iriną Pugačiovą. Malonus bendravimas, dėmesys pacientui, kompetencija, tikra pagalba. Esu labai dėkinga šiam specialistui.
R.
Labai dėkoju gydytojai Irinai Pugačiovai už veiksmingą gydymą PRP procedūromis ir konsultacijas. Jau po kelių procedūrų plaukai ėmė ženkliai stiprėti ir ataugti. Prieš tai lankiausi pas kelis, tos pačios srities, gydytojus, bet pagerėjimo nebuvo.
M.M.
Esame labai patenkinti gydytojos Irinos Pugačiovos paslaugomis. Profesionali gydytoja maloniai aptarnaujanti pacientus. Ačiū Jums!
O.
Gydytoja darė lūpų tūrio dydinimą. Labai džiaugiuosi rezultatu, lūpos padidėjo, bet atrodo natūraliai. Rekomenduoju. Gydytojai dar kartą ačiū :)
M.M.
Esame labai patenkinti gydytojos Irinos Pugačiovos paslaugomis. Profesionali gydytoja maloniai aptarnaujanti pacientus. Ačiū Jums!
A.S.
Visada gera pasakyti labai gerą žodį apie puikų žmogų ir puikų specialistą. Tokia yra Pas gyd. Irina Pugačiova, pas teko keletą kartų lankytis ir spręsti problemą. Pažymėtinas atidumas pacientui, labai kvalifikuotas gydymas, malonus bendravimas. Tokie gydytojai daro garbę jūsų centrui ir yra tarsi...
Skaityti visą atsiliepimą
A.S.
Dėkoju gyd. Irinai už labai kvalifikuotą problemos sprendimą, atidumą, puikų bendravimą ir rūpestį po procedūros. Tokie gydytojai daro garbę Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui ir yra tarsi šviesos spindulys. Visiems galėčiau patarti kreiptis į gydytoją ir būsite suprasti bei pagydyti. Linkiu...
Skaityti visą atsiliepimą
R.
Ačiū daktarei Irinai Pugačiovai už sėkmingai lazeriu pašalintą darinį, kuris ilgą laiką trukdė gyventi. Gailiuosi, kad tiek delsiau, nes procedūra greita, neskausminga, o kaina tikrai verta rezultato.
N.K.
Lankiausi pas gyd. Iriną Pugačiovą. Buvo atliktas sėkmingas gydymas lazeriu ir suteikta kvalifikuota, kompetentinga konsultacija. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai.
J.G.
Š m.balandžio mėn. gydytoja Irina Pugačiova atliko gydyma lazeriu. Esu labai dėkinga už atliktą procedūrą, už patarimus ir rūpestį po procedūros. Malonu vėl bus kreiptis…
G.D.
Norėčiau padėkoti gydytojai Irinai Pugačiovai. Turėjau problemų su galvos oda, pradėjo slinkti plaukai. Naudojau hormoninius preparatus, kurių poveikis, deja, buvo trumpalaikis. Po gydytojos rekomenduoto 10 mezoterapijos seansų plaukai atsistatė, pagerėjo galvos odos būklė, dingo ligos požymiai...
Skaityti visą atsiliepimą
A.B.
Dėkoju gydytojai Irinai Pugačiovai mezoterapijos kursas atgaivino mano plaukus, pristabdė plaukų slinkimą, plaukai tapo daug stipresni ir vešlesni. Esu labai patenkinta.
S.K.
Labai noriu padekoti gydytojai Irinai Pugaciovai.
Buvau pas ja ne vieną kartą. Visada gaudavau kvalifikuotą pagalbą, reikiamus patarimus ir užtekdavo vieno vizito, kad problemos būtų išspręstos.
Labai džiaugiuosi, kad sutikau tokia gydytoją ne tik kaip gerą specialistę, bet ir kaip nuostabų žmog...
Skaityti visą atsiliepimą
R.
Labai AČIŪ gydytojai ir šiandien su ja budėjusiai sesutei! Organizmui prastai sureagvaus į vaistus buvo suteikta visa reikalinga pagalba ir dar daugiau! Neišleido vienos ir nepaliko vienos, tol kol neatvyko manęs parsivežti namo, o tuo laiku labai rūpinosi ir prižiūrėjo. Savo laisvas minutes...
Skaityti visą atsiliepimą
П.О.
Хочу выразить благодарность доктору Пугачевой Ирине за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациентам. Большое спасибо!
N.K.
Š m. vasario 2 d. lankiausi pas gyd. Iriną Pugačiovą: buvo atliktas sėkmingas gydymas lazeriu ir suteikta kvalifikuota, kompetentinga konsultacija. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai
ir linkiu visokeriopos sėkmės.
H.
Kreipiausi į kelis gydytojus, tačiau tik ši medikė suteikė man profesionalią ir greitą pagalbą. Ši gydytoja – tai tikra savo srities specialistė. Linkiu jai visokeriopos sėkmės.
M.
Puiki gydytoja ir savo srities specialistė. Dėkoju už priimtą teisingą sprendimą dėl gydymo (kreipiausi dėl veido odos nudegimų) - jau po 2 savaičių rezultatas buvo stulbinantis. Linkiu visokeriopos sėkmės.
P.V.
Puiki gydytoja. Drąsiai galima kalbėti visais klausimais.
G.
Norėčiau labai padėkoti gydytojai Irinai Pugačiovai (dermatologei). Turėjau problemą su galvos oda, diagnozė buvo odos seborėja. Pradėjo slinkti plaukai, naudojau hormoninius preparatus, kurių poveikis, deja, buvo trumpalaikis. Tuomet gydytoja Pugačiova parekomendavo mezoterapijos kursą. Labai...
Skaityti visą atsiliepimą
A.B.
Mezoterapijos kursas atgaivino mano plaukus, pristabdė plaukų slinkimą, plaukai tapo daug stipresni ir vešlesni. Esu labia patenkinta.
D.
Labai dėkoju daktarei I.Pugačiovai už nuoširdumą ir rūpestingumą. Lankiausi pirmą kartą ir buvau nustebinta viso personalo profesonalumu! Ačiū dar kartą!!!
J.
Norėjau pasidžiaugti daktare dermatologe Irina Pugačiova ir jai padedančia sesele. Esu dėkinga už visas pastangas mane išgydyti bei tikrai nuoširdų malonų rūpestį. Gydytis niekada nėra malonu, tačiau tai nebuvo taip jau ir blogai pas Jus.

Biografija

1986–1992 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, vidaus ligų gydytoja.

1992–1994 m. Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos, gydytoja dermatovenerologė.

Gydytojos dermatovenerologės darbo stažas nuo 1993 m.

1994–1998 m. Santariškių klinikų Dermatovenerologijos centras, gydytoja dermatovenerologė.

1998–2000 m. Grožio terapijos ir chirurgijos klinika, gydytoja dermatovenerologė.

Nuo 2007 m. Vilniaus odos ir veneros ligų centras, gydytoja dermatovenerologė.

Nuo 2007 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, gydytoja dermatovenerologė.

Gydytoja dermatovenerologė.

Nuolat tobulina savo kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje dermatovenerologijos ir estetinės dermatologijos srityse.

Nuo 1994 m. Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė.

Nuo 2008 m. Europos dermatovenerologų asociacijos narė.

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės apžiūrai

Mediateka

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams