Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth

2008 03 13

Hila – patikimas sveikatos problemų sprendimas

Ligų profilaktika (skiepai) ir diagnostika

3 min. skaitymo

Medicinos diagnostikos centre patikimas sveikatos problemu sprendimas

Sėkmingai dirbantis Lietuvos privačios medicinos lyderis – Medicinos diagnostikos centras (toliau – MDC) šiandien pacientams siūlo didžiulį ligų prevencijos, diagnostikos, terapinio ir chirurginio gydymo bei reabilitacijos paslaugų pasirinkimą.

Centre pacientus tiria, konsultuoja ir gydo per 150 kvalifikuotų gydytojų specialistų, praktikuojančių net 53-iose medicinos srityse. Pacientams siūloma per 1100 įvairiausių sveikatos priežiūros paslaugų, kai kurios iš jų Lietuvoje teikiamos tik Medicinos diagnostikos centre. Penkiose laboratorijose atliekama daugiau nei 400 įvairiausių laboratorinių tyrimų. Chirurgijos centre, turinčiame tris moderniai įrengtas operacines, atliekama per 100 rūšių operacijų.

Centre yra vaistinė, jauki kavinė, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė.

Anksti nustačius ligą greičiau ir lengviau pasveikstama

Į gydytojus dažnai kreipiamasi, kai liga jau būna pažengusi ir reikia sudėtingo gydymo. Neretai gyvenama nujaučiant ir bijant vienos ar kitos ligos, tačiau nedrįstama to išsklaidyti arba patvirtinti.

Reguliarus sveikatos tikrinimas padeda profilaktiškai įvertinti žmogaus sveikatos būklę, svarbiausių organizmo sistemų veiklą, nustatyti pakitimus ankstyvoje stadijoje.

Medicinos diagnostikos centras ankstyvai ligų diagnostikai skiria daug dėmesio. Čia dirba visų medicinos sričių gydytojai specialistai, parengta moderniausia instrumentinė-laboratorinė tyrimų bazė.

Medicinos diagnostikos centras siūlo įvairias medicinos mokslu ir praktika pagrįstas sveikatos tikrinimo programas, sudarytas atsižvelgiant į žmogaus amžių ir lytį.

Sveikatos tikrinimo programos skirtos ligai nuspėti ar nustatyti ją ankstyvoje stadijoje, kad nedelsiant būtų imtasi reikiamų priemonių jai įveikti, neleisti plisti ir komplikuotis.

Šiuo metu pacientams siūlomos 3 lygių bendrosios sveikatos tikrinimo programos: minimali, vidutinė ir plati. Profilaktinio sveikatos patikrinimo metu nustačius pakitimų, pacientui siūloma atlikti išsamesnius tyrimus, būtinus diagnozei patikslinti ir reikalingam gydymui paskirti.

Iš anksto užsiregistravus, sveikatos patikrinimas Medicinos diagnostikos centre atliekamas per dieną.

Tyrimais nustatomos ligos priežastys ir užtikrinamas sėkmingas gydymas

Medicinos diagnostikos centre dirbantiems gydytojams tiksliai nustatyti diagnozę ir parinkti tinkamą gydymą padeda šiuolaikiniai instrumentiniai tyrimai: magnetinio rezonanso tomografijos, kompiuterinės tomografijos, rentgenografijos, rentgenoskopijos, mamografijos, echoskopijos, endoskopijos, elektrokardiografijos (krūvio ir ramybės), ginekologijos, oftalmologijos ir kt.

Magnetinio rezonanso tomografijos (toliau – MRT) tyrimai atliekami naujos kartos ir ypač galingu (1,5 teslos) aukštos skiriamosios gebos uždaro tipo magnetinio rezonanso tomografu Signa HiSpeed LX (General Electric). MRT tyrimai parodo ypač tikslų ir detalų vidaus organų struktūros vaizdą, padedantį gydytojams greitai nustatyti galvos ir nugaros smegenų, veido ir kaklo, vidaus (pilvo, dubens) organų, galūnių, sąnarių, kraujagyslių ir minkštųjų audinių būklę, jų pakitimus.

Šešiolikos sluoksnių kompiuterinės tomografijos aparatu (toliau – KT) Somatom Sensation 16 (Siemens) greitai ir tiksliai nustatomi galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, įvairių traumų sukelti pakitimai, įgimta ir įgyta stuburo patologija, vidaus organų būklė, vidaus organų navikai ankstyvose stadijose ir jų išplitimas (metastazės), kraujagyslių patologija, plaučių, kaulų ir daugelio kitų organų ligos. KT išmatuojamas kaulų tankis, svarbus vertinant osteoporozės (kaulinio audinio išretėjimo) riziką ir laipsnį.

Centre veikiančiose penkiose laboratorijose kasmet atliekama per 200 tūkstančių įvairiausių laboratorinių tyrimų – nuo įprastų kraujo ar šlapimo iki sudėtingiausių onkologinių ligų žymenų ir molekulinės diagnostikos.

Tyrimų rezultatus pacientai dažniausiai sužino tą pačią dieną po kelių valandų, sudėtingesnių tyrimų – po kelių dienų.

Atliekama daugiau nei šimto rūšių operacijų

MDC Chirurgijos centre veikia trys moderniausia įranga aprūpintos operacinės, reanimacija; įrengtos jaukios palatos su visomis šiuolaikinės komunikacijos priemonėmis. Atliekama daugiau nei 100 rūšių operacijų bei chirurginių procedūrų, dirba profesionali patyrusių chirurgų komanda, ligoniais rūpinasi dėmesingos ir kvalifikuotos slaugytojos.

Medicinos diagnostikos centre atliekamos ne tik tradicinės atvirosios, bet ir tausojančios žmogaus organizmą endoskopinės bei laparoskopinės operacijos. Šios operacijos turi daug privalumų, palyginti su tradiciniais būdais. Vienas jų – pacientas jau tą pačią ar kitą dieną gali grįžti į namus. Laparoskopu operuotas ligonis nejunta didelių skausmų, nes po operacijos lieka tik labai mažos žaizdelės, kurios maksimaliai apsaugotos nuo infekcijos. Trumpiau užtrunka reabilitacija, randai lieka labai maži arba net visai nepastebimi.

Laparoskopija plačiai taikoma ir diagnostikoje, kai, esant tam tikrų ligų simptomams, organai tiesiogiai apžiūrimi laparoskopu. Taip liga diagnozuojama tiksliai ir greitai.

Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo chirurgo konsultacija, kurios metu skiriami būtini tyrimai, aptariami operacijų atlikimo būdai ir kiti gydymo bei reabilitacijos klausimai. Reikiamus tyrimus operatyviai, per kelias valandas, galima atlikti Medicinos diagnostikos centre.

Tai tik maža dalis Medicinos diagnostikos centro teikiamų paslaugų.

Pacientai vertina galimybę gauti daugelį medicinos paslaugų po vienu stogu kokybiškai ir greitai – kartą apsilankę, jie tampa nuolatiniais ir ištikimais klientais.

 

Dalintis