Skubi šeimos gydytojo konsultacija nuotoliu! Atsisiųskite programėlę uhealth
Drejeriene Violeta Vaiku gydytoja

Med.dr.

Drejerienė Violeta

Vaikų ligų gydytojai (pediatrai), Neonatologai

Kalbos
lietuvių
rusų
anglų
Darbo laikas
III 16.00-20.00 val.

Laisvi vizitai

  • V.Grybo g.32A, Vilnius

šeš

Bir 22

Sek

Bir 23

Pir

Bir 24

Ant

Bir 25

Tre

Bir 26

Ket

Bir 27

Pen

Bir 28

Arba rinkitės iš kitų gydytojų:

Venclovienė Rimantė

Vaikų gastroenterologas (virškinamojo trakto ligų), Vaikų ligų gydytojas (pediatras)

Darbo laikas

Juodienė Eugenija

Vaikų ligų gydytojas (pediatras), Šeimos gydytojas

Darbo laikas

Rakauskienė Raimonda

Vaikų ligų gydytojas (pediatras)

Darbo laikas

Vaščiūnaitė Agnija

Vaikų ligų gydytojas (pediatras), Vaikų hematologas

Darbo laikas

nuo 1976 m.

profesinė patirtis

60 000+

konsultacijų per darbo praktiką

Konsultuoja dėl visų kūdikių ir vaikų ligų. Yra viena labiausiai patyrusių neanotologų Lietuvoje. Didelę praktinio darbo patirtį sukaupė dirbdama vienoje didžiausių Lietuvoje Vilniaus miesto klinikinės ligoninės naujagimių skyriaus vedėja.

Pirmoji Lietuvoje pradėjo naujagimių galvos smegenų ir pilvo organų ultragarsinius tyrimus ir pateikė neišnešiotų naujagimių centrinės nervų sistemos rutininio ultragarsinio tyrimo patikros rezultatus.

Gydytoja yra publikavusi keliasdešimt mokslinių darbų bei keletą mokomųjų leidinių profesinėmis temomis.Nuolat tobulina kvalifikaciją įvairiose mokslinėse konferencijose ir kongresuose Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Gydytojai suteikta Lietuvos respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos aukščiausia gydytojo neonatologo kvalifikacinė kategorija.

Biografija

1976 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, pediatrijos specialybė, gydytojo pediatro kvalifikacija.

1977 m. Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, internatūra.

1990 m. Vilniaus universitete apginta disertacija tema „Neišnešiotų naujagimių hiperbilirubinemijos priežastys, profilaktika, gydymas“.

Nuo 1995 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, vaikų ligų gydytoja (pediatrė).

Gydytojos neonatologės patirtis Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje – 37 metai.

Nuo 1978 m. Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, gydytoja neonatologė.

2007 m. Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, naujagimių skyriaus vedėja. 

Vaikų ligų gydytojo, gydytojo neonatologo, gydytojo echoskopuotojo.

1992 m. SAM suteikta aukščiausia gydytojo neonatologo kvalifikacinė kategorija.

Skaityti pranešimai  mokslinėse-praktinėse konferencijose, publikuota per 40  darbų, skaityti pranešimai  tarptautinėse konferencijose, rašytos recenzijos moksliniams straipsniams žurnale „Medicinos teorija ir praktika“ ir disertacijų recenzijos.

Paskutinės publikacijos

Otoakustinės emisijos tyrimas naujagimiams. Bendraaut. A. Čibirienė, N. Drazdienė. Medicinos teorija ir praktika, 2008;14 (1):109-110.

Vaisiaus ir naujagimio urogenitalinės sistemos raidos ydų ultragarsinės diagnostikos  ypatumai Vilniaus miesto universitetinės ligoninės duomenimis 2007-2009m. Bendraaut. A. Arlauskienė, D. Šragytė, M. Trofimova. Medicinos teorija ir praktika, 2010;16(4):459-463.

Nėštumo ir gimdymo veiksnių ryšys su neišnešiotų naujagimių ankstyvąja infekcija. Bendraaut. D. Ramašauskaitė, A. Skrebienė, D. Laužikienė ir kt. Medicinos teorija ir praktika, 2011;17(4):487-494.

Sunki vaisiaus ir naujagimio vandenė dėl Rh izoimunizacijos: klinikinis atvejis. Bendraaut. A. Arlauskienė, G. Mečėjus, V. Aleksandravičienė ir kt. Medicinos teorija ir praktika, 2011;17(4): 548-552.

Naujagimio antinksčio kraujosruva (klinikinis atvejis). Bendraaut. R. Taminskienė, O. Jankevič, A. Kalimavičienė. Medicinos teorija ir praktika, 2013;19(3.2):156-159.

R. Vankevičienė, O. Kinčinienė, N. Drazdienė, V. Drejerienė. Klinikinė perinatalinio periodo širdies rabdomiomų patirtis Vilniaus perinatologijos centre. Medicinos teorija ir praktika, 2014;20(4):306-310.

Mokomoji medžiaga

Metodinės rekomendacijos „Neišnešiotų naujagimių hiperbilirubinemijos priežastys,  profilaktika ir gydymas“ (1987 m. ).

Vadovėlis  „Gimdymo pagalba“ sudarytas vadovaujant prof. A. Venckauskui (1996 m.). Naujagimių skyrius 8.1, 8.3, 8.4, 8.4.1, 8.4.4, 8.4.5, 8.4.7 rašė V. Drejerienė. Vadovėlis skirtas medicinos specialybių studentams, gydytojams rezidentams.

2011 m. Neonatologijos asociacijos patvirtintos rekomendacijos: „Naujagimių priežiūros, diagnostikos ir gydymo rekomendacijos“, paruoštos kartu su kitais darbo grupių nariais.

2014 m. pagal Šveicarijos paramos programą, vadovaujant darbo grupėms, parengtos 7 neonatologinės metodinės diagnostikos ir gydymo rekomendacijos Lietuvos gydytojams neonatologams.

Nuo 1983 m. pirmoji Lietuvoje pradėjo nuoseklius naujagimių galvos smegenų ir pilvo organų ultragarsinius tyrimus ir pateikė neišnešiotų naujagimių centrinės nervų sistemos rutininio ultragarsinio tyrimo patikros rezultatus.

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės apžiūrai

Mediateka

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams